newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

reklama 6 v magazínu pro ženy

Vyhrajte inspirativní knihu BIO je naše cesta

 
Vyhrajte inspirativní knihu BIO je naše cesta

Soutěž byla ukončena. Gratulujeme výhercům Janovi C. a Leopoldu V.! Ostatním děkujeme za účast a budeme držet pěsti v dalších soutěžích.

 

BIO produkty dostávají čím dál větší prostor na pultech obchodů i v našich domácnostech. A to je jistě dobře. Je potřeba chovat se s láskou ke svému tělu a s rozmyslem k životnímu prostředí. O tom, co to BIO vlastně je a o samotných BIO produktech toho bylo už hodně řečeno a napsáno. Kdo jsou ale vlastně lidé, kteří se vydali tímto směrem a pustili se do biofarmaření? Proč se tak rozhodli? A jak se jim daří udržet správný směr? Na to vám odpoví 15 farmářů z biofarem, jejichž příběhy si můžete přečíst v knize BIO je naše cesta. Tři výtisky této zajímavé knihy teď navíc můžete vyhrát v naší soutěži.

Kniha BIO je naše cesta se věnuje tomuto tématu z jiného úhlu, než je obvyklé. Nepopisuje, co všechno BIO značka znamená, jak ji v obchodě rozeznat a podobně. Je to kniha o zajímavých lidech, kteří se rozhodli žít v souladu s přírodou a předávat své přesvědčení dál v podobě kvalitních BIO produktů. Je o jejich životních příbězích a radostech i starostech jejich podnikání.

Inspirativní rozhovory o smysluplné práci a životě

Kniha obsahuje rozhovory s patnácti zemědělci a výrobci zaměřenými na ekologické zemědělství a udržitelné hospodářství. Nechají vás v nich nahlédnout pod pokličku své práce, ale i do svého soukromí. Co je přivedlo na tuto cestu? Jsou spokojeni s tím, co dělají? Co by změnili? A kam směřují? Přečtete si také spoustu zajímavostí o produktech, které třeba běžně jíte a používáte, ale možná jste o nich doteď příliš nevěděli. Dozvíte se třeba, co je to biodynamické zemědělství, že kráva vlastně není vegetarián, co znamená bahnící se ovce, jak dlouho trvá výroba tabulky tradiční čokolády nebo kdy se nejlépe sklízí levandule. Každá ekologická farma má za sebou lidi, jejichž příběh může být zajímavou inspirací i pro každého z nás. Pro každého, koho alespoň trochu zajímá zdravý způsob života a zdravá výživa. Pevně věřím, že je nás takových hodně.

Autorkami knihy BIO je naše cesta jsou novinářka a publicistka na volné noze Marie Šuláková a fotografka a členka projektu Slušná firma Nikol Klapková. Knihu ráda doporučuji, rozhovory jsou poutavé a skvěle se čtou. A zajímavých informací je v nich opravdu spousta.

Soutěž o tři výtisky knihy BIO je naše cesta

Ve spolupráci s knihkupectvím KNIHCENTRUM.CZ pro vás máme připravenou soutěž o tři výtisky knihy BIO je naše cesta. K jejich získání stačí odpovědět správně na naši soutěžní otázku a mít štěstí při losování.

Soutěžní otázka:

Jaké nakladatelství vydalo knihu BIO je naše cesta?

P.S.: Nápovědu najdete na tomto odkazu.

Svou odpověď pošlete na e-mail soutez@portalprozeny.cz nejpozději do úterý 21.6. 2022 a do předmětu zprávy napište „BIO“. Přejeme vám hodně štěstí!


 
2022.06.08 | Martina Limbergová | přečteno: 29771x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: soutěž knihy Knihcentrum.cz BIO je naše cesta ekofarmy

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Pořiďte si kvalitní lyžařskou výbavu pro radost z každé jízdy

Blíží se roční období zaslíbené všem milovníkům zimních sportů. Také k nim patříte? Nemůžete se dočkat, až budet...
 
celý článek | Martina Limbergová | 2015.11.20 | přečteno: 29774x

Sex na prvním rande, ano nebo ne?

Jaký je váš názor na sex na první schůzce? Je to něco nepřípustného nebo si ho naopak klidně dopřejete? Předsudky jso...
 
celý článek | Lea Kubová | 2014.06.01 | přečteno: 29784x

Pohádkové Bojnice

Nedávno jsem se po mnoha létech vrátila do místa, které mi učarovalo jako mladé dívce. Živá vzpomínka na teploučkou vodu...
 
celý článek | Irena Lochmanová | 2013.03.12 | přečteno: 29768x

Pohodlné a trendové boty na jaro a léto. Co teď letí?

Párů bot nemáme nikdy dost. Platí to zejména pro pohodlnou obuv, kterou nosíme denně. A hlavně, výrobci na nás chrlí nep...
 
celý článek | Lea Kubová | 2019.06.27 | přečteno: 29745x
 

Portál pro ženy