reklama 3 v magazínu pro ženy
reklama 4 v magazínu pro ženy
reklama 1 v magazínu pro ženy

newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

Užijte si Vánoce na sněhu s celou rodinou

 
Užijte si Vánoce na sněhu s celou rodinou

Jsou vaším velkým přáním bílé Vánoce? Nevěříte, že se dočkáte? A přemýšleli jste někdy nad tím, jaké by to bylo strávit vánoční svátky jinde než doma v pohodlí vašeho obýváku? Že jste tento nápad vždy zavrhli kvůli dětem? Jste toho názoru, že to není nic pro malé ratolesti nebo že vy byste po návratu potřebovali další dovolenou na zotavení?

 

 

Pokud takto odsouváte vaše plány na dobu, až vám dítka odrostou, je to veliká škoda. Vánoce prožité v horském hotelu určeném právě pro rodiny s dětmi mohou být nezapomenutelným zážitkem pro vás všechny. A nemusíte přitom daleko. Jedním z takových středisek je SALAMANDRA Resort u našich východních sousedů. Díky své poloze na samém jihu Slovenska patří k těm nejzajímavějším střediskům, které v zimních měsících láká ke sportu i sněhovým radovánkám. Nadšencům lyžování a snowboardingu nabízí skutečně skvělé podmínky pro jejich vášeň. Pokud se však vy nebo vaše děti chystáte postavit na lyže poprvé, je tu sjezdovka pro začátečníky a samozřejmostí je lyžařská a snowboardová škola. Milovníci běžek také nepřijdou zkrátka – v okolí sjezdovek se nacházejí hned tři trasy, každá v délce kolem 4 km. Skicentrum je vybaveno vším, co je pro takové zařízení nezbytné – tedy půjčovnou vybavení a skiservisem, které jsou k dispozici přímo u lanovky. Pro děti je připraveno přírodní kluziště, vyřádit se ale mohou i při snowtubingu na uměle zasněžované dráze s efektními vlnami. Při příznivých podmínkách a dostatku přírodního sněhu se tu hosté rádi oddávají také vyhlídkové jízdě na sněžném skútru.

Pro každého něco

Hotel jako takový je především rájem pro rodiče a děti. Prostředí a vybavení pokojů i restaurace je uzpůsobené tak, aby ani těm nejmenším návštěvníkům nic nechybělo. Po dobu celého pobytu potěší vaše potomky svou přítomností maskot Salamandřík, a to třeba vyprávěním pohádek v dětském koutku nebo na venkovním hřišti. Potkají ho ale i na svahu, kde je bude podporovat v jejich lyžařském umu. Malí turisté si nového kamaráda vždy velmi rychle oblíbí a přiroste jim k srdci. V hotelové herně funguje v určeném čase animátorský program pod vedením profesionálů, takže je o vaše děti opravdu dobře postaráno i mimo sjezdovku. Po náročném dni také jistě ocení relax v dětském wellness centru s bazénem, skluzavkami, atrakcemi nebo třeba masáží určenou přímo pro školáky. Vy si určitě také rádi odpočinete v sauně nebo protáhnete tělo v hotelové tělocvičně, kterou můžete užívat zcela zdarma. Pro všechny hosty je k dispozici parkování a dostupnost wi-fi je již samozřejmostí. Nyní můžete navíc využít velmi zajímavých cenových zvýhodnění právě pro rodiny s malými dětmi. 

Splňte si sen a rezervujte si svůj vánoční, silvestrovský nebo novoroční pobyt již dnes. Poslední volné termíny jsou ještě k dispozici. Neváhejte! Právě teď je ten správný čas!

Nejen v zimě

Pokud ale nejste vyznavači zimních sportů, nevadí. V letních měsících na vás v Salamandra Resortu čeká množství cyklotras a naučných stezek. Nenechte si rovněž ujít návštěvu nedalekého města Banská Štiavnica a jeho okolí, které svou historickou hodnotou a hlavně tradicí těžby zlata patří zaslouženě na seznam památek UNESCO.

Chystáte rodinnou oslavu?

Když už jsme u léta, doby prázdnin a dovolených, určitě jste se mnohokrát přesvědčili, jak moc vaše zlatíčka milují řádění na skákacích hradech se skluzavkami nebo různých interiérových hřištích ve velkých dětských centrech a hernách. A tušili jste, že je možné si tyto atrakce nejen zakoupit, ale bez problémů i pronajmout například jako překvapení na oslavu narozenin? Zkuste to. Bude to netradiční dárek a hlavně skvělá letní zábava pro malé i větší děti.

 

Zpestřete si váš rodinný život. Vánoce jsou za dveřmi, co takhle darovat si takový aktivní odpočinek pod stromeček? Uvidíte, že nebudete litovat. Možností, jak si v zimě i v létě užít příjemné chvíle s vašimi nejbližšími, je zkrátka celá řada.

 

Image courtesy of Stuart Miles at FreeDigitalPhotos.net

 

2014.12.12 | Kateřina Pořízová | přečteno: 10009x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: Vánoce hory hotel pro rodiny s dětmi Salamandra Resort zábava atrakce

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Nemůžeš, ale musíš

Každá máme svoje limity. Fyzické, mentální i časové. Přesto se je často snažíme ignorovat. Proč? Vždyť není všem dnům...
 
celý článek | Beáta Matyášová | 2013.04.09 | přečteno: 10301x

Miroslav Légl: Mezinárodní kuchyně bez soli a jiné chemie

Kuchařka, která pomáhá zlepšit zdraví a zhubnout. Která pročistí lidské tělo a mysl inspiruje množstvím receptů a náp...
 
celý článek | Renata Petříčková | 2015.10.22 | přečteno: 10756x

Odměňte svého pejska tím nejlepším pamlskem pro psy

Psi jsou nejoblíbenějšími domácími mazlíčky a není divu. Jsou to věrní společníci, kteří nás provází životem s t...
 
celý článek | Martina Limbergová | 2016.03.23 | přečteno: 10211x

CHŮZE JE NEJLEPŠÍ LÉK PRO TĚLO I DUŠI. KOLIK KROKŮ ZMĚNÍ VÁŠ ŽIVOT?

Jedná se o nejpřirozenější pohyb, který nezatěžuje klouby jako běh, je maximálně šetrný. Z tohoto důvodu je tak chůze vh...
 
celý článek | Kateřina Lulková | 2019.02.12 | přečteno: 1100x
 

Portál pro ženy