newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

Stane se skupinový sex součástí vašeho sexuálního života?

 
Stane se skupinový sex součástí vašeho sexuálního života?

Jestli si myslíte, že jste s partnerem v posteli vyzkoušeli už kde co, a považujete se tak trochu za sexuální experty, nepodléhejte sebeklamu. Skupinový sex vás posune ještě o level dál. Buď se do akce můžete pustit po hlavě a navštívit swingers klub, nebo vyzkoušejte erotické pomůcky navozující pocit, že je vás víc, případně pozvěte třeba kamarádku do trojky.

 

Krok za krokem ke skupinovému sexu

Jestliže váš partner vyjádřil přání ozvláštnit běžný sex přítomností někoho dalšího, není třeba hned propadat panice. Nemusíte se účastnit neřízených orgií s dvaceti cizími lidmi. Můžete na to jít postupně až do chvíle, kdy se vám představa skupinového sexu zalíbí.

Prvním krokem je třeba zařazení erotických pomůcek, které simulují pocit, že nejste v posteli s partnerem sami. Takový vibrátor či dildo s přísavkou se mohou stát startovní pozicí. Dále pak dvojitý umělý penis umožňující vaginální i anální sex najednou. Muže pak lze stimulovat umělou vagínou.

Sex ve třech představuje také určitou přípravu na pravou swingers párty. Zvažte, zda je pro vás příjemnější přizvat do ložnice blízkou kamarádku nebo kamaráda, či dáte přednost službám anonymních profesionálů.

Zdravotní rizika jsou minimální

Co byste měli vědět, a čeho se nejspíš trochu obáváte, je riziko přenosu pohlavních chorob na podobných akcích. Vězte, že kluby, které pravidelně skupinový sex pořádají, přísně dbají na bezpečí jejich klientů. Přesvědčit se o tom můžete sami. Při vstupu budete totiž muset předložit potvrzení o vašem zdravotním stavu. Přímo v klubech je pak množství kondomů. Mnohé kluby dbají na minimalizaci rizik tím, že povolují vstup pouze manželským párům, u nichž je možnost nákazy nižší.

Na webu Sexshop RuzovySlon.cz se v jeho magazínu dočtete nejen o swingers párty. Erotická inspirace získaná jeho prostřednictvím se vám stane užitečnou nejen při skupinových hrátkách. Erotické zboží je víc než rozmanité. Chcete-li vědět víc, mrkněte na erotické videonávody. Na YouTube jich je víc než 1 000.

 

                  

 

 

2018.12.22 | Admin | přečteno: 559x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: sex vztahy skupinový sex zážitky

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Jak začít sportovat a přitom se nezničit XV – trénink na běhátku /1.část

V době, kdy jsem začala běhat, se u nás vyskytoval běžecký pás, lidově běhátko, jen na specializovaných pracoviš...
 
celý článek | Eliška Anna Kubičková | 2015.02.08 | přečteno: 9348x

Vezmeme to od podlahy

Jak vybrat tu správnou podlahu je mnohdy oříšek. Záleží na druhu místnosti, na stupni zátěže a také na vašich osobníc...
 
celý článek | Katka Mikulášková | 2016.02.08 | přečteno: 9780x

Lněný olej – vhodný doplněk stravy

Nejprve je potřeba vysvětlit si rozdíl mezi přírodními oleji a minerálními. Pro laika možná mohou vypadat na první po...
 
celý článek | Vendula Králová | přečteno: 9558x

Pořiďte si do předsíně stylový sedací botník

S nedostatkem úložných prostor se dnes potýká velká část domácností, a nezáleží přitom ani tolik na velikosti ko...
 
celý článek | Kateřina Pořízová | 2017.06.11 | přečteno: 11978x
 

Portál pro ženy