newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

Simulujte!

 
Simulujte!

Nemáme na mysli předstírání nemoci, ale návštěvu netradičního světa simulátorů, které vás přenesou tu do pilotního křesla Boeingu, tu ke kormidlu ponorky nebo kniplu stíhačky F16. Zdá se vám to jako zábava jen pro muže? Tak to vyzkoušejte a uvidíte, jak si to užijete třeba s partou kamarádek.

 

Jak jsem pilotovala Boeing

Neuvěřitelnou historku, která bude začínat těmito slovy, budete mít možnost vyprávět po návštěvě pražského simulátorového centra. V provozu je tu několik exkluzivních leteckých simulátorů, z nich právě Boeing je jeden z nejlákavějších. Precizní kopie pilotní kabiny se všemi ovládacími prvky a tlačítky vás možná zprvu vyděsí, ale k ruce vám bude profesionální instruktor, který bude sedět vedle vás na místě copilota. Budete si moci vyzkoušet startovat a přistávat na nejrůznějších světových letištích anebo třeba zachránit váš letoun strmě padající k zemi. Kdyby vám to náhodou nechtěl nikdo věřit, vezměte je s sebou – v kabině jsou i místa pro pasažéry vašeho letu.

Ponor za 3..2..1..

Centrum simulátorů se pyšní také jedním evropským a dost možná také světovým unikátem – funkčním simulátorem ponorky U-BOAT. Místnost skutečně realisticky předělaná na interiér ponorky s velícím můstkem s periskopem, ovládáním s kormidlem i možností ostřelovat nepřátelské cíle torpédy vás vtáhne do děje. Najdete nepřátele v rozlehlých hlubokých vodách a dokážete je zneškodnit? Ustojíte přetlak v kabině způsobující vnik vody do ponorky? Zábava pro celou rodinu zaručena.

Nesplést si F1 s F16

Obojí zde má totiž svůj trenažér, který si můžete vyzkoušet. F1 – formule 1, legendární závodní auta můžete otestovat při závodech s kamarádkou nebo třeba s  partnerem. K dispozici jsou 2 vozidla včetně pedálů a věrné kopie volantu formule. Celý závod k dokonalosti dotáhne velké plátno, na které se vám bude promítat trasa s okolními sceneriemi. F16 oproti tou patří do kategorie leteckých simulátorů a konkrétně se jedná o bojový letoun stíhačky. Málokdo si v životě vyzkouší let ve skutečné stíhačce a tento simulátor je určitě dostačující náhradou. Doporučujeme také jako super dárek k výročí nebo narozeninám vaší drahé polovičky! 

Máte chuť do toho jít? Vyberte si, který simulátor vás zaujal nejvíc a hurá do toho. Vstupenky včetně dárkového balení poukazů pořídíte na www.esennce.cz.

 

2015.11.18 | Nikol Mohoritová | přečteno: 9671x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: zážitky letecké simulátory

 
archiv

Nejzajímavější články

 

S byty jako s módou. Co je nadčasová klasika a co módní trend?

Každá dáma jistě zná pojem “malé černé”. Jsou to krátké černé šaty, které se hodí pro jakoukoli příležito...
 
celý článek | Admin | 2016.02.01 | přečteno: 10470x

Jak si vybrat spávnou kabelku

Podle statistik má téměř každá žena doma minimálně dvě kabelky. Ano, ženy mají pro kabelky slabost, provází je na kaž...
 
celý článek | Martin Masnica | přečteno: 9539x

Moje ranní rutina

  Každé ráno je to stejné,  chtěla byste spát o chvíli déle, ale víte, že vás ta vaše zlatíčka budou po...
 
celý článek | Meridene | 2014.05.03 | přečteno: 10112x

Nejkrásnější pláže Chorvatska

Ačkoliv právě vrcholí vánoční přípravy, mnoho z nás už se těší na léto a přemýšlí, kam vyrazí na dovolenou. Mezi...
 
celý článek | Admin | 2016.12.20 | přečteno: 13274x
 

Portál pro ženy