newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

Pronajměte si ostrov

 
Pronajměte si ostrov

Pronajměte si ostrov. Finančně je to totiž dovolená, kterou si může dovolit téměř každý. Soukromé ostrovy, které se nabízejí k pronájmu, vám slibují relax a pobyt plný krásy. A to vše, aniž byste vyprázdnili své účty. Schválně se podívejte na cenové nabídky některých ostrovů, které pronájem umožňují.

 

Norsko: Båtholmen

Pokud jste milovníci přírody, pronajměte si ostrov Båtholmen. Ostrov se nachází v souostroví Hvaler v Norsku. Nabízí vlastní stravování a mnoho outdoorových aktivit. Ryby k přípravě jídla si například sami nachytáte přímo v přístavišti. Po chutném obědu ve stylu Robinsona Crusoe se projdete po pláži nebo si pronajmete motorový člun pro průzkum okolí.

Co si sami neulovíte, nakoupíte v místním obchůdku. Ceny začínají na 1.600 Kč pro rodinu se 2 dospělými a 3 dětmi a stejná cena je pro skupinku 4 dospělých osob.

                                                                     

Florida: Melody Key

Ačkoli na Floridě, tento ostrov nabízí výjimečný zážitek. Leží mimo hlavní trasy a nabízí rustikální prostředí, ačkoli pohodlí domova se rozhodně vzdávat nemusíte! Pronajměte si ostrov, malý kousek ráje, který je ovšem vybaven vyhřívaným bazénem, klimatizací i Wi-Fi. K průzkumu okolí je nejlepší shromáždit posádku a nasednout na katamarán. Ceny začínají na 4.000 Kč na osobu a strávenou noc a ubytovat se zde může až 8 lidí.

                                                                     

Belize: Bird Island

Bird Island nabízí pro každého návštěvníka něco, ať už jde o romantický útěk či skupinu přátel, kteří si chtějí užít zábavu na slunci. K jižnímu pobřeží Belize můžete letět, řídit nebo si pronajmout místo v raketoplánu! Jinak si hosté mohou vybrat ze široké nabídky aktivit přímo na ostrově. Můžete si zaplavat, zarybařit, šnorchlovat nebo se projíždět na kajaku. Je zde také mnoho krásných míst pro pěší turistiku. Pro skupinu 6 lidí je cena za osobu a noc okolo 3.300 Kč.

                                                                     

Filipíny, El Nido: Brother Island

Poměrně odlehlý ostrov nabízí skutečné dobrodružství o samotě v jeho divoké fauně a flóře. Bát se ale nemusíte! Ostrov je plně vybavený personálem, dokonce s místním správcem, hospodyní a kuchařem. Můžete relaxovat na pláži, jezdit v kajaku, šnorchlovat, zkusit místní rybolov či pravou plážovou masáž. Pokrmy jsou zde tradiční filipínské a velmi zdravé. Pro skupinu 12 osob začínají ceny za pronájem na 2.600 Kč za osobu, děti do 6 let mají pobyt zdarma. Podmínkou ovšem je, že na ostrově strávíte alespoň 2 noci.

                                                                     

Chorvatsko: Plocica

Nemusíte jezdit do dálek, ostrov k pronájmu seženete i na Jadranu. Plocica má velkolepý výhled na krajinu a notnou porci historie. Jde o samoobslužný ostrov. Ostrovu vévodí starobylý maják z roku 1887. V nabídce jsou 2 apartmány, do kterých se pohodlně vejde až 14 osob, takže jde o ideální místo pro větší skupiny přátel. Ceny pronájmu se pohybují od 2.300 do 25.500 Kč v závislosti na ročním období.

 

2023.04.22 | Jana Brandtlová | přečteno: 30404x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: ostrov dovolená pronájem cena finance relaxace ubytování výlet

 
archiv

Nejzajímavější články

 

VANQUISH

Revoluční novinka mezi metodami neinvazivního hubnutí a odbourávání podkožního tuku na břiše. Přístroj VANQUISH využí...
 
celý článek | Andrea Tomanová | 2014.03.25 | přečteno: 30466x

Vybíráme bavlněné látky na tvorby doplňků do dětského pokoje

Která žena nebo dívka má v sobě tvořivého ducha a zhlédla se v šití, ta si v sočuasné době přijde na své. Pryč je doba, ...
 
celý článek | Nina Albertová | 2022.07.26 | přečteno: 30238x

Vitalvibe

Vitalvibe nabízí přírodní zdroje výživy pro moderního člověka, které jsou tělu přirozené a pomáhají i tam, kde ostatn...
 
celý článek | Admin | přečteno: 30292x

Outdoorové boty- na co se zaměřit při jejich výběru?

Trávit volný čas venku je báječným způsobem, jak si odpočinout a zregenerovat tělo i mysl od každodenního shonu. Outdoor...
 
celý článek | Martina Limbergová | 2022.11.22 | přečteno: 30294x
 

Portál pro ženy