reklama 3 v magazínu pro ženy
reklama 4 v magazínu pro ženy
reklama 1 v magazínu pro ženy

newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

Proč si myslím, že je all inclusive dovolená dobrou volbou?

 
Proč si myslím, že je all inclusive dovolená dobrou volbou?

Při svých cestách jsem měl možnost vyzkoušet různé druhy stravování. Od stravování se po místních restauracích, přes vlastní vaření a nákupy na trzích až po polopenze a all inclusive stravování. Každý typ má něco do sebe, ale pokud mluvíme o dovolené jako o odpočinku, pak je pro mě jasným vítězem all inclusive.

 

Co je all inclusive dovolená?

V rámci all inclusive dovolené se můžete v ceně zájezdu těšit na neomezenou konzumaci alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby. Snídaně, obědy, večeře a také odpolední svačiny (snacky) v určitých časech. Některé hotely umožňují v rámci all inclusive využívat zdarma například sportoviště či kulturní akce.

Proč se mi líbí all inclusive?

Pokud si přejete odpočívat, nechcete se jistě starat o to, co budete jíst ráno, odpoledne a večer. Zkrátka si jen zajdete do příslušné restaurace, vyberete si na co máte chuť. Nemusíte se zlobit na děti, pokud si objednají něco drahého. Zde mají vše zdarma stejně jako vy.

Od toho se odvíjí také druhá výhoda. Platíte cenu zájezdů a pro další výdaje nemusíte peněženku po celou dobu pobyty vůbec vytahovat. Snad jen poslední den na nějaké suvenýry.

Byl jsem například ve Španělsku, kde jsme se stravovali sami. Nijak jsme nešetřili a denně jsme se chodily bavit na drinky. Cena dovolené pro dva se vyšplhala včetně dvou výletů do Barcelony na téměř 50 000 Kč. Za 25 000 Kč pro jednoho se můžete mít v rámci all inclusive jako králové v luxusním hotelu.

Znovu ale záleží na vašich preferencích. My jsme cestu do Španělska zvolili na vlastní pěst proto, že jsme chtěli poznat zdejší kulturu a pokrmy. Pokud bychom chtěli odpočívat, patrně bychom sáhli právě po all inclusive stravování.

Kde je nejlepší all inclusive?

Myslím si, že aktuálně stojí za to tyto lokality a destinace: Turecko all inclusive, Řecko all inclusive a Emiráty all inclusive.

Pokud vás zajímá dovolená a cestování, můžete nakouknout k nám na stránky www.extradovolena.com.

 

2014.12.05 | Admin | přečteno: 9810x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: Cestování dovolená zájezdy all inclusive

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Staročeské máje - oslava jara, lásky a mládí

Slavnost Staročeských májů je překrásnou tradicí, která na venkově stále přetrvává, a lidé se na ni těší celý rok. V ...
 
celý článek | Kateřina Pořízová | 2015.05.15 | přečteno: 12017x

Mrkvové cukroví aneb pečení na poslední chvíli

Zlatá adventní neděle je tatam, Štědrý den se nezadržitelně blíží a vás teprve čeká ten pravý maraton vánočních přípr...
 
celý článek | Kateřina Pořízová | 2015.12.20 | přečteno: 13219x

Kakaovo-kávové muffiny

Muffiny jsou malé sladké bábovičky známé dnes po celém světě. Zemí jejich původu je Anglie v sedmnáctém století....
 
celý článek | Sabina Stehnová | přečteno: 11109x

Soutěž o knihu Bez odpadu od nakladatelství Mladá fronta

Každý z nás produkuje určité množství odpadu. Je to tak, ať chceme, nebo ne. Pro nás vše možná končí zavřením víka popel...
 
celý článek | Martina Limbergová | 2019.08.09 | přečteno: 342x
 

Portál pro ženy