newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

reklama 6 v magazínu pro ženy

Pečujte o sebe a svou rodinu s kvalitní českou kosmetikou

 
Pečujte o sebe a svou rodinu s kvalitní českou kosmetikou

U potravin už jsme si docela zvykli dívat se na jejich původ a dávat přednost domácím produktům. Jak to ale máte s kosmetikou a drogerií? Je pro vás důležité, odkud pochází produkty, které kupujete? Pokud i v této oblasti dáváte přednost českým výrobkům a výrobcům, rádi bychom vám představili společnost ATEA future. V její nabídce najdete kvalitní, a přitom cenově dostupnou kosmetiku pro celou rodinu a také drogerii do domácnosti.

 

Kvalitní, ale cenově dostupné? Ano, jde to

Péče o pleť, tělo a vlasy patří ke každodenním rituálům nás všech. Není se tedy čemu divit, že se kosmetika řadí k nemalým výdajům běžné domácnosti. Stejně tak je to u drogistických produktů, bez kterých se také jen těžko obejdeme při péči o domácnost. V dnešní době, kdy náklady na život raketově rostou, je proto obzvlášť důležitým hlediskem výběru cena produktu. Ale i na původu záleží, jak si také čím dál více uvědomujeme. Přece jen planetu máme jen jednu a ekologie je závažným tématem. Proč tedy platit za drahé zahraniční značky s velkou ekologickou stopou, když můžete zvolit cenově příjemnou alternativu vyráběnou v ČR?

Kvalitní česká kosmetika pro celou rodinu

Česká společnost ATEA future má na trhu s kosmetikou téměř třicetiletou tradici. Vyrábí a dodává široký sortiment kosmetických produktů pro celou rodinu, včetně například řady veganské kosmetiky, anti-aging kosmetiky nebo dětské řady. Výrobky najdete pod jejich vlastními značkami. Péči o ženy zahrnující tělovou, pleťovou a vlasovou kosmetiku i intimní hygienu prezentují značky Laura Collini a Laura Colutti. Péče o pleť, tělo a vlasy vašich mužů představují výrobky Luigi Collini a Luigi Colutti. Péče o děti nabízí kosmetiku pro koupání, mytí a mazání jemné dětské pokožky pod značkami Colluti Kids a Laura Collini Baby Care. A v nabídce je také farmaceutická kosmetika Health Culture.

Tip: Hledáte dárek pro své blízké a nevíte si rady? Darujte jim kosmetiku v pěkném dárkovém balíčku. Na výběr máte různé druhy dárkových sad pro ženy, muže i děti.

Rostlinné extrakty pro krásu

Kosmetické firmy se v poslední době vracejí k léty osvědčeným přírodním látkám, rostlinným extraktům a olejům. Také ve společnosti ATEA future jdou ve vývoji svých produktů tímto směrem, proto v jejich kosmetice najdete extrakty z mnoha bylinek. Nechybí ta největší klasika jako je heřmánek pravý a jeho zklidňující a hojivé účinky, měsíček lékařský s antiseptickými účinky nebo kopřiva dvoudomá známá pro svůj pozitivní vliv na krásu vlasů i pokožky. Ale můžete vyzkoušet i kosmetiku s exotičtějšími rostlinnými extrakty, například s kustovnicí čínskou (goji) a granátovým jablkem. Obojí obsahuje významné množství antioxidantů, pomocníků v boji proti stárnutí pokožky. Velmi oblíbená je také konopná kosmetika obsahující konopný olej. Vlasová kosmetika s konopím má zklidňující účinky na citlivou pokožku hlavy, konopný krém zase skvěle hydratuje.

Péče o domácnost i zdraví

Kromě péče o sebe a svou rodinu je důležitá i péče o vaši domácnost. Pod značkou Anel najdete řadu výrobků pro péči o domácnost a pracích prostředků, které spojuje přírodní květinová vůně. V posledních dvou letech nabyla na významu také hygiena rukou a ochrana před viry. Pokud nechcete i nadále nic podcenit, bude vás zajímat řada Virusept přinášející antiseptická mýdla, gely, sprej i krém na ruce.

Jak tedy ušetřit na kosmetice pro celou rodinu a neošidit se o kvalitu už víte. Jednoduše vsaďte na tradičního českého výrobce ATEA future. Podpoříte tím domácí trh i svůj rodinný rozpočet.

 

2022.06.27 | Martina Limbergová | přečteno: 29751x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: kosmetika domácnost krása zdraví česká kosmetika česká drogerie

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Kam s nimi?

Když kamarádky přijdou s otázkou: „Kam dáte děti na kroužek?“, okamžitě se ve mně probudí má malá noční m...
 
celý článek | Beáta Matyášová | 2014.01.08 | přečteno: 29805x

Tanec na tyči - to je Pole Dance

Tanec s tyčí už dávno není spojen pouze s nočními kluby a striptýzem. Seznamte se s Pole Dance – moderní formou...
 
celý článek | Kateřina Pořízová | 2015.04.13 | přečteno: 29813x

Umění kombinace – jak sladit zlaté šperky a nešlápnout vedle

Dobře víme, že ta správná sada šperků povznese každý outfit o úroveň výš. Jenže jak to všechno správně vybrat? Jak nesko...
 
celý článek | Martina Limbergová | 2019.04.10 | přečteno: 29844x

Alexandr (19): Jsem gay. Jak to přiznat homofobnímu tátovi?

Možná se divíte, že Vám píše dotaz muž. Ale po přečtení asi pochopíte, že mi ženský svět není tak vzdálený. Můj příběh j...
 
celý článek | Jana Brandtlová | 2021.06.27 | přečteno: 29796x
 

Portál pro ženy