newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

Erotická masáž pro ženy – zážitek pro odhodlané

 
Erotická masáž pro ženy – zážitek pro odhodlané

Drahé dámy, následující článek je určen především vám. Ale pánové ho rozhodně nemusí přeskakovat, možná že se i vy dozvíte něco zajímavého a poučného. Řeč bude totiž o erotických masážích, které jsou určeny ženám všeho věku a stavu.

 

Tabu nebo módní trend?

Co si budeme nalhávat, přijímání erotických služeb je vnímáno jako doména mužů a ženy jsou v tomto ohledu dosti zanedbávané. Ale proč by si ženy nemohli užívat na tomto poli stejně jako muži? Jistě, jistou roli hrají vrozené vlastnosti mužů a žen, takže je na místě možná otázka, zda je nabízení erotických masáží ženám přirozený vývoj, nebo spíše krok do slepé uličky. My jsme přesvědčeni, že správná je první možnost.

Péče o tělo i duši

Určité rozdíly mezi vnímáním žen a mužů tu ale samozřejmě jsou a my je nechceme a ani nemůžeme ignorovat. Zatímco u většiny pánů jde především o uvolnění sexuálního napětí a nový erotický zážitek, u dam má celá věc ještě další rozměr. Ženy milují péči o své tělo, něžné doteky a nevšední intimní zážitky. A pokud dokáží přijmout to, že o jejich tělo stará někdo jiný, než jejich partner, může taková erotická masáž vést k opravdu nevšedním a hlubokým prožitkům. Prožitkům, nezřídka vedoucím až úplnému sexuálnímu vyvrcholení.

Benefity erotických masáží

Taková erotická masáž má tedy hned několik přínosů a výhod, z nichž je sexuální uspokojení jen jakousi pomyslnou špičkou ledovce. Stále se totiž jedná o fyzickou masáž, takže odcházet budete s dokonale uvolněnými svaly, což má za následek celkovou tělesnou pohodu. A ta se jak známo velmi zásadně podepisuje také na naší psychické pohodě. Odbourání stresu, uvolnění napětí a dokonalá relaxace jsou pak dalšími benefity, které tyto masáže skýtají.

Velmi pak záleží, pro jaký druh masáže se rozhodnete, jestli zvolíte jako svého partnera maséra či masérku a jak daleko necháte celou masáž zajít. Vše závisí na vzájemné dohodě a domluvě. Například taková společná sprcha dokáže perfektně uvolnit atmosféru a odstranit poslední zbytky vaší nervozity a studu.

Za zkoušku nic nedáte

Ano, pro většinu žen není představa singl erotické masáže úplně přirozená. Ale všechno je jednou poprvé a nové zážitky jsou tu od toho, abychom je objevovali a poznávali. Takže pokud vás tato představa alespoň trochu láká, přimlouváme se za to, abyste v sobě našly odvahu a odhodlání nějakou tu erotickou masáž vyzkoušet. Dobrý masážní salon se postará o to, abyste svého rozhodnutí nelitovaly. A možná budete samy překvapeni, jak moc vás tento druh relaxace osloví a vy budete z masáže odcházet odpočaté, uvolněné a o pěkných pár let mladší. A my budeme jen a jen rádi, když nám pomůžete potvrdit, že erotické masáže všeho druhu jsou vhodné nejen pro muže.

 

2023.01.03 | Nina Albertová | přečteno: 30514x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: erotika masáže erotické masáže zážitky masážní salon

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Bambusová prostěradla zajistí klidný spánek nejen alergikům

Pro klidný spánek je důležitá nejen pohodlná postel, ale také kvalitní lůžkoviny, které nám poskytnou dostatečný komf...
 
celý článek | Martina Limbergová | 2016.10.16 | přečteno: 30086x

Jak vybrat rum: Dárek, kterým uděláte dojem!

Rádi byste přítele, tatínka, dědečka či bratra překvapili dárkem, který ho opravdu potěší? Pak máme tip přesně pro vás. ...
 
celý článek | Lea Kubová | 2022.01.25 | přečteno: 30119x

Žhavá novinka sezóny – noblesní parfém The Noble od Asombroso pro ženy a muže

Asombroso, oblíbená značka známého návrháře kubánského původu Osmanyho Laffity, přichází s novinkou sezóny. Je jí dlouho...
 
celý článek | Nina Albertová | 2023.10.02 | přečteno: 724x

Není úzkost jako úzkost. Trápí vás ta noční?

Pokud ve vás úzkost zapustila své tíživé kořeny tak hluboko, že kvůli ní nemůžete v noci spát a vstáváte vyčerpaná, je p...
 
celý článek | Jana Brandtlová | 2020.11.15 | přečteno: 30181x
 

Portál pro ženy