newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

reklama 6 v magazínu pro ženy

Ventilátor může být levný i výkonný zároveň

 
Ventilátor může být levný i výkonný zároveň

Ve chvíli, kdy rtuť teploměru stoupá do závratných výšin, nemusí zároveň stoupat i částka, kterou vydáte za výkonný ventilátor. Jelikož jsou ventilátory stále oblíbenější, na trhu se najde spousta typů s ideálním poměrem cena/výkon. Na ty ale úplně nejlevnější zapomeňte. Jsou často vyrobeny z nekvalitních materiálů, případně mají i horší stabilitu.

 

Mini ventilátor o hmotnosti 140 gramů

Z kategorie přenosných ventilátorů do ruky by vás mohl zaujmout StyliesLacerta s až 19 hodinovým Li-ion akumulátorem, LED osvětlením a výkonem 60m3/h. Je malý, nenápadný a účinný. Přitom váží pouhých 140 gramů. Je ideální třeba při cestování v dopravních prostředních, při čekání u lékaře či na obědě v restauraci. Navíc nevíří prach.

Kvalitní klasika za pár korun

Klasikou je stolní ventilátor SFE 4010WH od firmy Sencor. Chlazení umožňují tři rychlosti, úhel sklonu se dá nastavit a přístroj automaticky rotuje v úhlu 90°. Dá se pořídit za pár stokorun, přitom lokální příjemné ochlazení poskytne okamžitě a účinně.

Stropní ventilátor s velkým vzduchovým výkonem

Dobrý poměr výkon/cena nabízí stropní ventilátor Nordik. Jeho výkon je 8550m3/h, čemuž se už dá říkat pořádné ochlazení. Velký vzduchový výkon má i při nízkých otáčkách. Jeho provozní hlučnost je přitom nízká. Za tu ale může především profil jeho lopatek.V prázdné místnosti dokáže ochladit prostor 2,5krát větší, než je průměr vrtule ventilátoru.

Nástěnný zcela recyklovatelný ventilátor

Z kategorie „nástěnné oscilační ventilátory“ zaujme na první dobrou ventilátor Gordon s trojotáčkovým motorem, opláštěním z tvrzeného termoplastu a možností otáček třemi rychlostmi. Výrobce myslí i na uhlíkovou stopu, a tak jsou všechny komponenty včetně obalu 100% recyklovatelné.

Jedinečný bezlopatkový ventilátor

Několikatisícová investice, které nebudete litovat, je do bezlopatkového ventilátoru Dyson. Je účinný, tichý – neruší ani dětský spánek. Především nemá lopatky, takže je zcela bezpečný i pro ty nejmenší. Je bez lopatek, poryvů a s technologií, která urychluje proudění vzduchu průchodem, čímž vytváří příjemný a silný proud vzduchu. Ten navíc v místnosti rovnoměrně cirkuluje.

Cenově výhodný stojanový ventilátor

V kategorii stojanových ventilátorů jednoznačně zaujme Maxxo. Nejen díky své účinnosti, ale také příjemné ceně. Tento stojanový ventilátor má tři rychlosti, automatickou horizontální rotaci v úhlu 80°s možností vypnutí, nastavitelný úhel sklonu a nastavitelnou výšku do 120 centimetrů.

 

2021.07.15 | Lea Kubová | přečteno: 187x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: domov bydlení interiér léto ventilátor horko

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Kvalitní pánské mikiny pro sportovce i elegány

Mikina je běžnou součástí šatníku žen i mužů. Její nošení je velmi pohodlné a v chladnějších dnech perfektně zahřeje....
 
celý článek | Martina Limbergová | 2015.05.03 | přečteno: 16649x

I odpadkový koš může být vkusným doplňkem vaší domácnosti či kanceláře

Odpadkový koš je dnes nedílnou součástí každé domácnosti či instituce, a co víc, téměř každé místnosti. Má nejen prak...
 
celý článek | Kateřina Pořízová | 2016.08.04 | přečteno: 14518x

Kdy přijde ta správná chvíle?

Tři ženy, tři rozdílné příběhy. Přesto je čekání na tu pravou chvíli spojuje v jeden. Nečekejte věčně, život je na to...
 
celý článek | Martina Limbergová | 2013.11.28 | přečteno: 13440x

Pošírování aneb zdravě znamená chutně

Ačkoliv termín „zdravá příprava jídel“ není v českých, moravských a slezských končinách příliš zakotven, ...
 
celý článek | Kateřina Pořízová | 2015.11.05 | přečteno: 14472x
 

Portál pro ženy