newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

MATNÉ RTY JSOU ZPĚT! NA VÝBĚR JSOU MATNÉ BALZÁMY, LESKY I RTĚNKY

 
MATNÉ RTY JSOU ZPĚT! NA VÝBĚR JSOU MATNÉ BALZÁMY, LESKY I RTĚNKY

V čem spočívá kouzlo matných rtů? Proč jsou efektivní ženskou zbraní? Dosažení svého cíle lze učinit prostřednictvím matné rtěnky, ale také pomůže balzám. Aktuálním trendem jsou matné lesky. Na jaké bázi fungují?

 

Smyslnost ženských rtů podléhá rovněž módním trendům. Nalíčené rty dodají ženě na sebevědomí a atraktivitě. Jsou jednou z účinných zbraní, jak zaujmout i pozornost mužského protějšku. Matné rty mají zaručený efekt, neboť vytvářejí mnohem více sofistikovaný dojem. Na výběr se nabízí hned tři varianty, tj. rtěnka, balzám či právě aktuální hit matný lesk.

MATNÁ RTĚNKA ANEB KOSMETICKÝ DRŽÁK

Kvalitní matná rtěnka v sobě ukrývá pečující látky, pigmenty a vosky. Rozhodně rty nevysušuje. Od klasické rtěnky se odlišuje podstatným faktem, neboť obsahuje částice pudru, které absorbují olej a jsou garancí matného vzhledu. Výhodou je, že rovněž poměrně dlouho vydrží, neboť pudrové částice vyplňují jemné kontury v pokožce rtů. Další předností je, že matná rtěnka má krémovou konzistenci, lépe tak odolává případnému rozmazání. Zkrátka matný typ rtěnky není ani třeba během dne často přeličovat. Pokud si však na rtěnku netroufáte, pak se nabízí alternativa v podobě matného lesku.

V ČEM TKVÍ KOUZLO MATNÉHO LESKU?

Pokud zvolíte i v tomto případě kvalitní produkt, ještě lepší variantou je výběr kosmetiky, která neobsahuje žádné živočišné složky či složky živočišného původu, je bez parabenů apod. Kvalitní matný lesk vydrží velmi dlouho, dokonce můžete bez obav políbit svůj protějšek, aniž by dotyčná osoba měla otisk. Rty díky matnému lesku působí stylově, elegantně, čistě, upraveně.

Předností matného lesku je snadná a rychlá aplikace, kdy není zapotřebí kontura. Typický je rovněž speciální aplikátor, díky kterému je vše jednodušší a stačí mnohdy pouhý jeden nátěr. A pokud i přesto hledáte ještě něco jiného a zároveň chcete mít matné rty, vyzkoušejte balzám.

PŮVAB BALZÁMU S MATNÝM EFEKTEM

Na trhu jsou balzámy, které obsahují matnou formuli. Ta vyplní rty. Na výběr se nabízí také produkty, tj. balzám s ultra matným efektem, jenž je obohacený nejen o práškovou strukturu, ale také v sobě ukrývá výživné oleje. Tato varianta je vhodná pro ty dámy, které chtějí matné rty, ale zároveň preferují přirozené neboli nude líčení.

 

 

2019.06.13 | Kateřina Lulková | přečteno: 1815x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: matné rty lesk na rty rtěnka

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Pampeliška

Někdy si nás minulost najde a někdy je to naopak. Jako dneska u mě. Je mi z toho hezky. Usmívám se a vzpomínám na tu ...
 
celý článek | Beáta Matyášová | 2013.06.09 | přečteno: 12579x

Koupelnové skříňky mají nezastupitelné místo v každé koupelně

Koupelna je místem, kde potřebujeme mít po ruce spoustu věcí. Kam uložit všechnu kosmetiku, ručníky, čistící prostřed...
 
celý článek | Martina Limbergová | 2017.03.02 | přečteno: 14299x

ŠEDIVÉ VLASY: PROBLÉM NEBO PŘEDNOST?

Zatímco jedni se děsí při nálezu jediného šedého vlasu na své hlavě, jiní ho s nadšením vítají. V současné době se zdá, ...
 
celý článek | Tereza Nechvílová | 2019.01.23 | přečteno: 2779x

V oříškovém ráji

  Jsou malé, dobré a plné tuku. A také plné látek, které nám pomohou s různými zdravotními neduhy. ...
 
celý článek | Mgr. Daniela Krejčí | 2014.12.27 | přečteno: 14278x
 

Portál pro ženy