newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

reklama 6 v magazínu pro ženy

Maluj podle čísel. Lepší antistresovou aktivitu nenajdeš

 
Maluj podle čísel. Lepší antistresovou aktivitu nenajdeš

Stres je příčinou řady onemocnění. Dokonce nejen těch psychických, ale i fyzických. Jenomže říct si: „Nestresuj se!“, to rozhodně nestačí. Pojďte se seznámit se skvělou antistresovou aktivitou – s malováním podle čísel.

 

Proti stresu funguje určitě více aktivit, ale ne každá nás baví

Typickým je sport proti stresu. Určitě najdete fanatiky, kteří si svých 10 km denně odběhnou každý den a za každého počasí. Já to rozhodně nejsem a nejspíš nejsem sama. I proto se staly hitem antistresová omalovánky. Když je venku tak, že by ani psa nevyhnal, pořád nás ještě mohou zachránit pastelky. Jenomže… Nejde o ztrátu času? Vážně máme čas na běžné omalovánky? Vždyť na zahradě by bylo lepší plet záhony, mrazák by si zasloužil odmrazit a celá rodina by ocenila opět teplé večeře. Pojďte tvořit kreativně a s užitkem. Malujte na skutečné malířské plátno, kvalitními štětci a akrylovými barvami. Že nejste žádnými malířkami? Ani já ne, a na stěně mi přitom visí už pár vlastních kopií impresionistů i moje oblíbená Frida Kahlo.

TIP: Maluj podle čísel. Vybrat si lze ze stovek obrazů.

Malování podle čísel z nás dělá umělkyně

Tato skvělá technika, malování podle čísel, nám pomáhá překonávat ostych z tvoření, strach z plátna i lenost se do malování pustit. Stačí si objednat předpřipravený obraz a vše dostaneme připraveno. Podklad pro obraz, dokonce může být rovnou vypnutý na plátně, štětce i kvalitní akrylové barvy. Rozbalíte balíček a malujete. Co číslo, to jiná barva. A i když jich bude na obrázku třicet, všechny dostanete.

Žádná zbytečná aktivita

Obraz malování podle čísel, který namalujete, bude pýchou vašeho interiéru. A hlavně krásným originálem. Můžete jej však věnovat i jako dárek. Takže opět nejde jen o antistresovou, ale i užitečnou aktivitu. Zábavné malování je i výborná zábava pro děti. Malujte s nimi a pomozte jim proniknout do tajů umění. Omalovánky podle čísel se dají pořídit v pěti úrovních složitosti, u dětí můžete začít s těmi nejsnadnějšími.

Malování podle čísel podle vlastní fotografie jako dárek

Relaxace při malování s benefitem – to může být i dárek své rodině či známým. Na webu Malujsi.cz si lze nechat připravit obraz podle vlastní fotografie. Ten pak věnujte tomu, koho chcete obdarovat, opět jako balíček, tedy včetně barev a štětců. Jde třeba o oblíbený svatební dar. Obrázek vnoučátek připravený k vymalování zas ocení babičky, někdy dokonce i dědečkové.

 

2021.10.07 | Lea Kubová | přečteno: 2185x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: malování podle čísel relaxace volný čas antistresová aktivita

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Tip pro pohodlnější nakupování

Také rádi nakupujete, ale jste limitováni financemi? Pak vězte, že existuje možnost výhodného nakupování, stačí jen v...
 
celý článek | Admin | 2015.03.22 | přečteno: 15492x

Rozdíl mezi životem v Evropě a tropických oblastech

Láká vás vycestovat do tropických oblastí plných palem a krásný pláží? Ještě než vyrazíte, měly byste vědět, že se ...
 
celý článek | Jana Brandtlová | 2022.08.07 | přečteno: 253x

Vůně a parfémy v průběhu staletí

Možná vás překvapí, že i vůně lidé používají prakticky od nepaměti a jejich historie je vskutku dlouhá. S postupem času&...
 
celý článek | Jana Brandtlová | 2022.01.12 | přečteno: 1524x

Kamarád taky rád

…kamarádku na lehátku/kamarádka mu má dát?! Jste nezadaná, o vztah nestojíte, ale sex vám prostě chybí. Co tak...
 
celý článek | Petra Hegedüšová | 2013.02.18 | přečteno: 18111x
 

Portál pro ženy