newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

reklama 6 v magazínu pro ženy

Chcete romantickou svatbu? Vsaďte na jednoduchost!

 
Chcete romantickou svatbu? Vsaďte na jednoduchost!

Jste duší romantik a svatby za statisíce vám jsou, jak se říká, proti srsti? To je pochopitelné, ne každý totiž sní o svatbě ze zlata, obrovských princeznovských šatech a přepychové výzdobě a dekoracích. Pokud se tohle týká zrovna vás, tak jste ve správný čas na správném místě. My jsme si totiž pro vás připravili hned několik tipů, jak vystrojit obyčejně neobyčejnou svatbu, i bez vší té „parády“ kolem.

 

Jak naplánovat romantickou svatbu, která vaším hostům vezme dech?

Kouzlo spočívá v přírodě

To, že je příroda kouzelná, jistě všichni víme. Ale pozastavily jste se někdy nad tím, jak magická může být přírodní svatba?

Představte si rozlehlou louku, kolem rybníky, stromy, vy, ženich a svatební hosté. Nebo palouček u lesa obsypaný lučním kvítím. Zámecký park nebo zahrada u domku, kde jste vyrůstaly. K oltáři přijdete bosá za doprovodu ptačího zpěvu.

Zasnily jste se? Při představě takové svatby se totiž ozve romantická duše snad v každé z nás.

Svatba v přírodním stylu však nepředstavuje jen obřad a hostinu pod širým nebem. Naopak můžete využít i prostor, kde romantická atmosféra přímo sálá. Skvělou volbou je využití staršího mlýnu, koňské jízdárny nebo třeba útulné farmy. Fantazii se meze nekladou.

V jednoduchosti je krása

Když už se pustíte do přípravy takové netradiční svatby, měly byste s tím sladit i připravovanou výzdobu. Na internetu je inspirace spousta, za zmínku však stojí vázy na kytky vyrobené ze zavařovaček, jemná světýlka a výzdoba z lučního kvítí. Vše nakonec doladí dekorace ze dřeva, které jen umocní celkový dojem. A to ať už jde o stojany se jmény, dřevěné jmenovky na stůl, vkusný zápich do dortu, rozcestníkové a svatební cedule nebo cokoliv dalšího.

Zdroj obrázku: Kutilkovo.cz / Výrobce dřevěných dekorací

Je taky jasné, že k takové svatbě se nehodí vysoké podpatky a královské šaty. S přehledem si vystačíte s jednoduchými „vílími“ šaty a teniskami či balerínami – v teplých měsících se navíc s obuví nemusíte trápit vůbec.

Navnaďte své hosty od samého začátku

Co by to bylo za přírodní svatbu, kdybyste svým svatebčanům rozesílaly papírové pozvánky s pozlacenými detaily? Připravte je na netradiční styl svatby – jak? Dřevěné svatební oznámení ledasco řekne za vás. Pak už stačí jen vytvořit webovou stránku nebo událost na sociálních sítích, kde svým hostům nastíníte vše ostatní, co potřebují vědět - v jakém duchu se vaše svatba ponese, jaké bude vhodné oblečení nebo jaký svatební dar by vás potěšil.

Samy vidíte, že za svatbu snů nemusíte utratit své celoživotní úspory. I málo stačí k tomu, abyste naplánovaly a zařídily takový den D, na který budou vaši hosté, i vy samy, vzpomínat plní emocí a se slzami v očích.

 

2020.08.24 | Lea Kubová | přečteno: 1977x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: svatba rodina přírodní svatba dekorace

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Jak získat levné letenky do celého světa?

Na světě je spousta krásných míst a byla by škoda alespoň některá z nich neprozkoumat. Láká vás poznávání nových míst...
 
celý článek | Martina Limbergová | 2015.06.22 | přečteno: 14323x

Sedací souprava jako dominanta obývacího pokoje

Sedací souprava je asi nejdůležitějším prvkem obývacího pokoje. Vždyť právě tam tráví většina z nás velkou část ...
 
celý článek | Kateřina Pořízová | 2016.08.16 | přečteno: 14287x

Pošírování aneb zdravě znamená chutně

Ačkoliv termín „zdravá příprava jídel“ není v českých, moravských a slezských končinách příliš zakotven, ...
 
celý článek | Kateřina Pořízová | 2015.11.05 | přečteno: 14924x

Dřevěné postele s úložným prostorem jako skvělá volba do každé ložnice

Pro většinu z nás znamená každý den kromě radostí i mnoho povinností a starostí, které unaví. Není proto nic lepšího ...
 
celý článek | Martina Limbergová | 2014.08.21 | přečteno: 15610x
 

Portál pro ženy