newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

reklama 6 v magazínu pro ženy

Soutěž o Můj Fashion Blok – zábavnou a kreativní knížku pro mladé slečny

 
Soutěž o Můj Fashion Blok – zábavnou a kreativní knížku pro mladé slečny

Soutěž už skončila. Gratulujeme výhercům Šárce M., Ivaně K., Jirkovi Z., Monice P. a Dominikovi H.!

 

Máte doma slečnu nadšenou do módy? Pak jí udělejte radost skvělou knížkou Můj Fashion Blok, kde se dozví spoustu zajímavého ze světa módy a může si zahrát na módní návrhářku.

Móda je důležitou součástí našeho života. Některé dívky toto už od malička vnímají více než ostatní a na svém oblečení si dávají záležet. Máte doma nebo ve svém okolí také mladou slečnu, která den co den stojí před skříní a přemýšlí, jak nejlépe zkombinovat svůj outfit? Má jasnou představu, co se k sobě hodí a co by si na sebe nevzala? Pak jí určitě uděláte radost knížkou Můj Fashion Blok, kde se může do módního světa ponořit naplno a užít si plno zábavy s navrhováním vlastní kolekce.

O čem je Můj Fashion Blok?

Můj Fashion Blok je zábavná a poučná knížka pro všechna děvčata, která mají ráda hezké věci. Originální příběh provede čtenářky světem módy, vysvětlí jim práci módních návrhářek a prověří je různými kreativními úkoly. Založí si vlastní módní značku, vytvoří módní kolekci a tu pak představí na velké módní přehlídce. Ve slovníku pojmů se také seznámí s odbornými výrazy, které ve světě módy prostě musí znát. Během spoluvytváření příběhu budou čtenářky plnit důležité módní úkoly, navrhovat, kreslit, psát, komentovat a vymýšlet další scénáře. Mohou tak naplno popustit uzdu své fantazie a ponořit se do světa módy, který je baví. Kreativitě se v této knize rozhodně meze nekladou.

Autor knihy Můj Fashion Blok Přéma Douša se v módní branži část svého života aktivně pohyboval a zná jej velmi dobře. Knihu kompletně sám vytvořil, včetně všech textů, velmi povedených ilustrací a celkového designu.

Soutěž o knihu Fashion blok

Vyhrajte jeden z pěti výtisků této knihy, které nám do soutěže věnoval její autor Přéma Douša. Stačí správně zodpovědět naši soutěžní otázku a mít štěstí při losování.

Soutěžní otázka?

Jak se v knížce jmenují obě módní návrhářky?

Nápovědu hledejte zde.

Své odpovědi posílejte na adresu soutez@portalprozeny.cz a to nejpozději do pondělí 12.10.2020. Do předmětu zprávy napište "móda". Přejeme hodně štěstí!

 

 

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

 

 

2020.09.29 | Martina Limbergová | přečteno: 4979x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: soutěž kniha Můj Fashion Blok móda pro dívky čtení

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Chcete pěstovat potraviny, které podpoří vaši imunitu? Vsaďte na tyto tři rostliny!

Současná situace nám nedává moc možností, jak trávit čas mimo svůj domov. Spousta z nás kvůli opatřením nechodí ani do p...
 
celý článek | Nina Albertová | 2020.04.20 | přečteno: 3373x

Větrovka jako povinná výbava šatníku

Jaro - oblíbené období, kdy skládáš a nosíš ty nejlepší outfity, protože se dá vyjít jen v mikině, nebo lehké bundě. Tad...
 
celý článek | Nina Albertová | 2021.05.31 | přečteno: 2630x

Pánská jízda

Když mi před pěti lety oznámil můj manžel, že pojede s chlapama v létě na víkend na kola, vyrazil mi dech. Ta slastná...
 
celý článek | Martina Kysilková | 2014.11.13 | přečteno: 16649x

Glykemický index známý i tajemný

Pokud pracujete na snížení hmotnosti, jste diabetici nebo se hlouběji zajímáte o zdravou stravu, problematice glykemi...
 
celý článek | Mgr. Daniela Krejčí | 2015.07.23 | přečteno: 18462x
 

Portál pro ženy