newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

reklama 6 v magazínu pro ženy

Soutěž o Můj Fashion Blok – zábavnou a kreativní knížku pro mladé slečny

 
Soutěž o Můj Fashion Blok – zábavnou a kreativní knížku pro mladé slečny

Soutěž už skončila. Gratulujeme výhercům Šárce M., Ivaně K., Jirkovi Z., Monice P. a Dominikovi H.!

 

Máte doma slečnu nadšenou do módy? Pak jí udělejte radost skvělou knížkou Můj Fashion Blok, kde se dozví spoustu zajímavého ze světa módy a může si zahrát na módní návrhářku.

Móda je důležitou součástí našeho života. Některé dívky toto už od malička vnímají více než ostatní a na svém oblečení si dávají záležet. Máte doma nebo ve svém okolí také mladou slečnu, která den co den stojí před skříní a přemýšlí, jak nejlépe zkombinovat svůj outfit? Má jasnou představu, co se k sobě hodí a co by si na sebe nevzala? Pak jí určitě uděláte radost knížkou Můj Fashion Blok, kde se může do módního světa ponořit naplno a užít si plno zábavy s navrhováním vlastní kolekce.

O čem je Můj Fashion Blok?

Můj Fashion Blok je zábavná a poučná knížka pro všechna děvčata, která mají ráda hezké věci. Originální příběh provede čtenářky světem módy, vysvětlí jim práci módních návrhářek a prověří je různými kreativními úkoly. Založí si vlastní módní značku, vytvoří módní kolekci a tu pak představí na velké módní přehlídce. Ve slovníku pojmů se také seznámí s odbornými výrazy, které ve světě módy prostě musí znát. Během spoluvytváření příběhu budou čtenářky plnit důležité módní úkoly, navrhovat, kreslit, psát, komentovat a vymýšlet další scénáře. Mohou tak naplno popustit uzdu své fantazie a ponořit se do světa módy, který je baví. Kreativitě se v této knize rozhodně meze nekladou.

Autor knihy Můj Fashion Blok Přéma Douša se v módní branži část svého života aktivně pohyboval a zná jej velmi dobře. Knihu kompletně sám vytvořil, včetně všech textů, velmi povedených ilustrací a celkového designu.

Soutěž o knihu Fashion blok

Vyhrajte jeden z pěti výtisků této knihy, které nám do soutěže věnoval její autor Přéma Douša. Stačí správně zodpovědět naši soutěžní otázku a mít štěstí při losování.

Soutěžní otázka?

Jak se v knížce jmenují obě módní návrhářky?

Nápovědu hledejte zde.

Své odpovědi posílejte na adresu soutez@portalprozeny.cz a to nejpozději do pondělí 12.10.2020. Do předmětu zprávy napište "móda". Přejeme hodně štěstí!

 

 

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

 

 

2020.09.29 | Martina Limbergová | přečteno: 3252x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: soutěž kniha Můj Fashion Blok móda pro dívky čtení

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Proč je dobré býti ženou

         Kolikrát jsem si říkala, že bych raději byla mužem. Mají to v životě...
 
celý článek | Zuzana Ditzelová | 2014.07.14 | přečteno: 13459x

Spěte zdravě s kvalitními matracemi za slušnou cenu

Mnoho lidí si dnes již uvědomuje, že výběr matrace není záležitostí, kterou by bylo radno podceňovat. Ostatně na její...
 
celý článek | Martina Limbergová | 2015.06.25 | přečteno: 13895x

Bez olivového oleje raději ani ránu, tak praví moderní kuchyně

Jen jediný den, při kterém nespotřebujeme kapku olivového oleje? To by byla přece věčná škoda, nedat šanci něčemu tak zd...
 
celý článek | Admin | 2019.10.19 | přečteno: 3201x

Tipy pro rychlejší spalování tuků

Udržovat si správnou postavu stojí většinu lidí značné úsilí. Bez námahy to mají lidé s dědičnými vlohami pro rychlý ...
 
celý článek | Admin | 2014.06.24 | přečteno: 13758x
 

Portál pro ženy