newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

reklama 6 v magazínu pro ženy

Soutěž o Můj Fashion Blok – zábavnou a kreativní knížku pro mladé slečny

 
Soutěž o Můj Fashion Blok – zábavnou a kreativní knížku pro mladé slečny

Soutěž už skončila. Gratulujeme výhercům Šárce M., Ivaně K., Jirkovi Z., Monice P. a Dominikovi H.!

 

Máte doma slečnu nadšenou do módy? Pak jí udělejte radost skvělou knížkou Můj Fashion Blok, kde se dozví spoustu zajímavého ze světa módy a může si zahrát na módní návrhářku.

Móda je důležitou součástí našeho života. Některé dívky toto už od malička vnímají více než ostatní a na svém oblečení si dávají záležet. Máte doma nebo ve svém okolí také mladou slečnu, která den co den stojí před skříní a přemýšlí, jak nejlépe zkombinovat svůj outfit? Má jasnou představu, co se k sobě hodí a co by si na sebe nevzala? Pak jí určitě uděláte radost knížkou Můj Fashion Blok, kde se může do módního světa ponořit naplno a užít si plno zábavy s navrhováním vlastní kolekce.

O čem je Můj Fashion Blok?

Můj Fashion Blok je zábavná a poučná knížka pro všechna děvčata, která mají ráda hezké věci. Originální příběh provede čtenářky světem módy, vysvětlí jim práci módních návrhářek a prověří je různými kreativními úkoly. Založí si vlastní módní značku, vytvoří módní kolekci a tu pak představí na velké módní přehlídce. Ve slovníku pojmů se také seznámí s odbornými výrazy, které ve světě módy prostě musí znát. Během spoluvytváření příběhu budou čtenářky plnit důležité módní úkoly, navrhovat, kreslit, psát, komentovat a vymýšlet další scénáře. Mohou tak naplno popustit uzdu své fantazie a ponořit se do světa módy, který je baví. Kreativitě se v této knize rozhodně meze nekladou.

Autor knihy Můj Fashion Blok Přéma Douša se v módní branži část svého života aktivně pohyboval a zná jej velmi dobře. Knihu kompletně sám vytvořil, včetně všech textů, velmi povedených ilustrací a celkového designu.

Soutěž o knihu Fashion blok

Vyhrajte jeden z pěti výtisků této knihy, které nám do soutěže věnoval její autor Přéma Douša. Stačí správně zodpovědět naši soutěžní otázku a mít štěstí při losování.

Soutěžní otázka?

Jak se v knížce jmenují obě módní návrhářky?

Nápovědu hledejte zde.

Své odpovědi posílejte na adresu soutez@portalprozeny.cz a to nejpozději do pondělí 12.10.2020. Do předmětu zprávy napište "móda". Přejeme hodně štěstí!

 

 

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

 

 

2020.09.29 | Martina Limbergová | přečteno: 29780x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: soutěž kniha Můj Fashion Blok móda pro dívky čtení

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Prsní implantáty vám vrátí ztracené sebevědomí

Poprsí je jedním ze symbolů ženství a také důležitým pilířem zdravého sebevědomí. Ne každé ženě však příroda nadělila ňa...
 
celý článek | Martina Limbergová | 2017.11.23 | přečteno: 29769x

Krásné ruce a nehty zazáří především v létě

Ruce a nehty jsou naší vizitkou stejně jako naše šaty a účes. Péče o ně navíc není nijak složitá, můžete tak jednoduš...
 
celý článek | Admin | 2016.06.26 | přečteno: 29738x

Jak dosáhnout pocitu štěstí? Začít musíte u sebe

Cítíte se unaveně a mizerně, i když se za každou cenu snažíte, abyste byla šťastná vy i vaše rodina? Možná jen moc tlačí...
 
celý článek | Martina Limbergová | 2018.11.11 | přečteno: 29743x

Značkové kabelky jsou zárukou kvality

Kabelka patří mezi nejuniverzálnější dámské doplňky. Měla by být praktická, tedy schopná pojmout vše, bez čehož se v prů...
 
celý článek | Nina Albertová | 2022.08.06 | přečteno: 29789x
 

Portál pro ženy