newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

Zdravé sebevědomí

 
Zdravé sebevědomí

Ukažte mi na ženu, která by nechtěla být hezké, oblíbená, úspěšná, sexy, neodolatelná. Ikonou krásy, za níž by se muži na ulici otáčeli jeden po druhém. 

 

Všimněte si, že pokud taková žena jde po ulici, jde vždy uprostřed. I na chodníku. Její chůze je přímá a svěží a dá se říct, že se prostě „nese“. Nehrbí se a jde rovně. Říkáte si: „no jistě, vždyť si to může dovolit“. A napadlo vás někdy, v čem to vězí? Když se na ni pořádně zadíváte, možná si všimnete, že až tak moc hezká není. Podobné je to i s vaší kolegyní. Marně si hlavu lámete nad tím, proč, když máte lepší postavu, tak ona má u mužů větší úspěch? I když vy jste hezčí, tak s ní flirtují pánové jak na běžícím pásu? Prozradím vám tajemství tohoto rébusu – vše je to ve vlastní hlavě, mozku.

Uvědomte si svoji jedinečnost

Tak přesně toto radí mraky a mraky časopisů a magazínu pro dámy. A vás po přečtení vždy napadá, že se to někomu mluví, když má pětapadesát kilo a stehna bez celulitidy, že? A jste si jistá, že by vám nižší tělesná váha ke štěstí dopomohla? Jistě byste si hned našla na sobě něco dalšího, s čím nejste spokojená a opět se užírala jistou nespravedlností. STOP. Zapomeňte na to a mějte se ráda taková, jaká jste. No a co že je váš zadek větší, vždyť průzkumy jasně dokazují, že muži raději krásné ženské tvary a třeba i větší zadeček. Ale vždy jen na milé ženě. Pokud se budete tvářit jako po požití shnilého jablka, tak bude vedlejší, že je váš zadek pevný, kulatý a sexy.

Jestliže budete na svém těle hledat chyby, vždy je najdete. Pokud se zaměříte na přednosti, budete se cítit mnohem lépe. Navíc šaty mohou mnohé zamaskovat. Začtěte se oblékat tak, abyste zvýraznila to, co máte na sobě nejradši a schovala to, co zas až tak nemusí být viděno.

Usmívejte se

Nemusíte se hihňat jak neotřelá puberťačka. Ani není nutné držet ústa v křečovité poloze. Prostě a jasně ráno vstaňte a podívejte se ihned do zrcadla. Jak vypadáte? A teď se zkuste usmát. Že je to mnohem lepší. To, jak se tváříte, vidí lidi okolo. No a podle toho vás také soudí. Budete-li chodit zamračená, loudat se a šimrat se, budou vás okamžitě škatulkovat mezi ty méně úspěšné. Úsměv vás udělá hezčí a hned budete pro ostatní vstřícnější a podvědomě vás budou mít rádi.

Hra se zrcadly zabírá vůbec tak všeobecně. V místech, kde se často vyskytujete, tedy doma, pokud možno i v práci aj., umístěte všemožně zrcadla. Často se tak uvidíte a budete vám hned jasné, jak působíte na lidi. Tento trik vás také naučí správnému držení těla, zbavení se různých zlozvyků a často lidem pomáhal i shodit nadbytečná kila.

Mějte se ráda

Kdo jiný, než vy sama by vás měl mít rád? Ano, spousta lidí – rodina, přátelé i známí. Jenže pokud se nemáte sama ráda, jak vás mohou mít rádi i jiní? Jste jedinečná osobnost, která v tuto chvíli minimálně jednomu člověku chybí. 

2013.06.28 | Darina Adámková | přečteno: 9740x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: zdroje: google.cz - obrázky

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Jak vařit fenykl

Aromatický fenykl není v naší kuchyni až tak obvyklý. To je škoda, protože je skvělým lékem na trávicí potíže a mnoho...
 
celý článek | Darina Adámková | 2013.07.08 | přečteno: 10172x

Adoptujte kravičku

Tak už je to tu. Už i u nás se rozjel projekt s názvem Farm Sanctury, tady známý jako Farma naděje. O co přesně se je...
 
celý článek | Mgr. Daniela Krejčí | 2015.09.25 | přečteno: 10235x

Lněný olej – vhodný doplněk stravy

Nejprve je potřeba vysvětlit si rozdíl mezi přírodními oleji a minerálními. Pro laika možná mohou vypadat na první po...
 
celý článek | Vendula Králová | přečteno: 9782x

Soutěžte s námi o čtivý thriller Vůně noci od Markéty Harasimové

Soutěž už skončila, děkujeme všem za účast. Příjemné počtení přejeme výherkyním Jarmile Z. a Dagmar V., gratulujeme! ...
 
celý článek | Martina Limbergová | 2018.10.14 | přečteno: 1712x
 

Portál pro ženy