newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

reklama 6 v magazínu pro ženy

Vyhrajte přírodní pečující kosmetiku pro miminka s měsíčkem lékařským

 
Vyhrajte přírodní pečující kosmetiku pro miminka s měsíčkem lékařským

Pečujte o citlivou a jemnou pokožku vašich dětí a miminek s kvalitní přírodní kosmetikou. Šetrná a zklidňující péče s macerátem měsíčku lékařského, to je dětská kosmetika značky PURITY VISION. V naší soutěži můžete vyhrát Bio Měsíčkový mycí gel, Bio Měsíčkový olej nebo Bio Květinovou vodu pro miminka.

 

Šetrná péče se zklidňujícím měsíčkem lékařským

Díky jedinečným účinkům měsíčku se Bio Měsíčkový mycí gel pro miminka postará i o tu nejcitlivější pokožku. Konzistence gelu se po styku s vodou změní na mléčnou emulzi, která šetrně pečuje o pokožku dětí a miminek, a přitom ji pomáhá udržet hydratovanou. Přírodní složení s Bio Pupalkovým a Bio Sezamovým olejem pokožku miminek vyživuje a chrání. Bio Levandulová a Bio Růžová voda pokožku harmonizuje a dodá ji potřebnou hydrataci. Gel je vhodný i v péči o pokožku náchylnou k opruzeninám či se sklony k ekzémům.

V měsíčkových produktech PURITY VISION najdete speciální odrůdu Měsíček plamen plus, která je známá pro své jasně oranžové květy. Měsíčková kosmetika tak pokožku úžasně zklidňuje a regeneruje. Měsíček lékařský si sami pěstují v malebné obci jménem Střílky na Jižní Moravě, kde všechny produkty vznikají. Mají tak pod křídly celý proces od zasazení semínka až po dovezení balíčku s výrobky k vašim dveřím.

Synergie kvalitních pečujících olejů

Bio Pupalkový olej pokožku promašťuje, regeneruje a pomáhá obnovovat zpět její elasticitu. Pokožku také vyživuje a chrání.

Bio Sezamový olej obsahuje řadu důležitých vitamínů a minerálů, díky čemuž je ideální v péči o suchou pokožku, kterou vyživuje a uzamyká v ní vlhkost.

Bio Růžová voda je známá svými jedinečnými hydratačními vlastnostmi. Pokožku zklidňuje, regeneruje a dodává jí dávku antioxidantů.

Bio Levandulová voda pokožku miminka zklidňuje a harmonizuje. Je vhodná v péči o opruzeniny nebo citlivou a náchylnou pokožku.

Bio Měsíčkový olej je vyroben tradiční metodou pozvolného macerování, při němž jsou květy měsíčku lékařského (calendula officinalis) na několik týdnů naloženy do za studena lisovaného bio slunečnicového. Do macerátu tak přechází zklidňující síla a zjemňující vlastnosti bylinky.

Soutěž o pečující kosmetiku pro miminka

Pro tři výherce máme produkty PURITY VISION z řady dětské přírodní kosmetiky. První vylosovaný vyhraje Bio Měsíčkový mycí gel, druhou cenou je Bio Měsíčkový olej a pro třetího výherce máme Bio Květinovou vodu pro miminka. Stačí odpovědět na naši otázku a mít trochu štěstí při losování.

Soutěžní otázka

Jaká složka dodává mycímu gelu společně s měsíčkem příjemnou vůni?

Nápovědu najdete zde.

Svou odpověď zašlete na e-mail soutez@portalprozeny.cz nejpozději do středy 7.9. 2022 a do předmětu zprávy napište „miminko“. Přejeme hodně štěstí!

 

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz a na Websoutěže.cz
2022.08.23 | Martina Limbergová | přečteno: 1336x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: soutěže kosmetika Purity vision dětská kosmetika péče o miminko

 
archiv

Nejzajímavější články

 

SEDMIKRÁSKA CHUDOBKA ZDOBÍ I POMÁHÁ

Tato půvabná drobná květina roste všude. Možná proto, že je tak rozšířená, vidíme v ní více plevel než užitečnou rostlin...
 
celý článek | Tereza Nechvílová | 2020.04.14 | přečteno: 4434x

Recepty na klasické vánoční cukroví, které na talíři nesmí chybět

Vánoční cukroví je neodmyslitelnou součástí oslav Vánoc, svátků klidu a míru. Talířek dobrot určitě nechybí na slavno...
 
celý článek | Martina Limbergová | 2016.12.11 | přečteno: 19869x

Soutěž o knihu Tvarytmy

Soutěž již byla ukončena. Děkujeme za účast a gratulujeme všem výhercům! ...
 
celý článek | Admin | 2015.04.20 | přečteno: 15387x

Pomozme Diakonii zlepšit život potřebným. Každá pomoc se počítá!

Mezi námi žije spousta lidí, ke kterým život nebyl příliš přívětivý. Někteří z nich mají vážné zdravotní potíže, jiní bo...
 
celý článek | Martina Limbergová | 2020.11.06 | přečteno: 2878x
 

Portál pro ženy