newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

reklama 6 v magazínu pro ženy

Vyhrajte přírodní pečující kosmetiku pro miminka s měsíčkem lékařským

 
Vyhrajte přírodní pečující kosmetiku pro miminka s měsíčkem lékařským

Soutěž už skončila. Děkujeme za účast a gratulujeme výhercům Olze S., Monice Z. a Libuši S!

 

Pečujte o citlivou a jemnou pokožku vašich dětí a miminek s kvalitní přírodní kosmetikou. Šetrná a zklidňující péče s macerátem měsíčku lékařského, to je dětská kosmetika značky PURITY VISION. V naší soutěži můžete vyhrát Bio Měsíčkový mycí gel, Bio Měsíčkový olej nebo Bio Květinovou vodu pro miminka.

Šetrná péče se zklidňujícím měsíčkem lékařským

Díky jedinečným účinkům měsíčku se Bio Měsíčkový mycí gel pro miminka postará i o tu nejcitlivější pokožku. Konzistence gelu se po styku s vodou změní na mléčnou emulzi, která šetrně pečuje o pokožku dětí a miminek, a přitom ji pomáhá udržet hydratovanou. Přírodní složení s Bio Pupalkovým a Bio Sezamovým olejem pokožku miminek vyživuje a chrání. Bio Levandulová a Bio Růžová voda pokožku harmonizuje a dodá ji potřebnou hydrataci. Gel je vhodný i v péči o pokožku náchylnou k opruzeninám či se sklony k ekzémům.

V měsíčkových produktech PURITY VISION najdete speciální odrůdu Měsíček plamen plus, která je známá pro své jasně oranžové květy. Měsíčková kosmetika tak pokožku úžasně zklidňuje a regeneruje. Měsíček lékařský si sami pěstují v malebné obci jménem Střílky na Jižní Moravě, kde všechny produkty vznikají. Mají tak pod křídly celý proces od zasazení semínka až po dovezení balíčku s výrobky k vašim dveřím.

Synergie kvalitních pečujících olejů

Bio Pupalkový olej pokožku promašťuje, regeneruje a pomáhá obnovovat zpět její elasticitu. Pokožku také vyživuje a chrání.

Bio Sezamový olej obsahuje řadu důležitých vitamínů a minerálů, díky čemuž je ideální v péči o suchou pokožku, kterou vyživuje a uzamyká v ní vlhkost.

Bio Růžová voda je známá svými jedinečnými hydratačními vlastnostmi. Pokožku zklidňuje, regeneruje a dodává jí dávku antioxidantů.

Bio Levandulová voda pokožku miminka zklidňuje a harmonizuje. Je vhodná v péči o opruzeniny nebo citlivou a náchylnou pokožku.

Bio Měsíčkový olej je vyroben tradiční metodou pozvolného macerování, při němž jsou květy měsíčku lékařského (calendula officinalis) na několik týdnů naloženy do za studena lisovaného bio slunečnicového. Do macerátu tak přechází zklidňující síla a zjemňující vlastnosti bylinky.

Soutěž o pečující kosmetiku pro miminka

Pro tři výherce máme produkty PURITY VISION z řady dětské přírodní kosmetiky. První vylosovaný vyhraje Bio Měsíčkový mycí gel, druhou cenou je Bio Měsíčkový olej a pro třetího výherce máme Bio Květinovou vodu pro miminka. Stačí odpovědět na naši otázku a mít trochu štěstí při losování.

Soutěžní otázka

Jaká složka dodává mycímu gelu společně s měsíčkem příjemnou vůni?

Nápovědu najdete zde.

Svou odpověď zašlete na e-mail soutez@portalprozeny.cz nejpozději do středy 7.9. 2022 a do předmětu zprávy napište „miminko“. Přejeme hodně štěstí!

 

2022.08.23 | Martina Limbergová | přečteno: 29795x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: soutěže kosmetika Purity vision dětská kosmetika péče o miminko

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Stylová móda pro muže III.: Elegantní pánské kabáty pro skutečné gentlemany

Nosíte podzimní a zimní kabát? Nejspíš ano, stejně jako většina žen. A co váš muž? Jistě se mnou budete souhlasit, že...
 
celý článek | Martina Limbergová | 2016.11.07 | přečteno: 29920x

5 signálů, že vás EX chce zpět

Myslíte si, že vás váš ex chce zpět? Jak mu znovu věřit? Buďte k sobě upřímní! Zde najdete signály, které ukazují, že vá...
 
celý článek | Markéta Bartošíková | 2015.10.15 | přečteno: 29823x

Jak zvládnout vánoční úklid domu a nenadřít se?

Pokud neprožijete v klidu Vánoce, dokud nebudete mít kompletně vygruntovaný byt, začněte s vánočním úklidem dříve, ať se...
 
celý článek | Martina Limbergová | 2019.11.26 | přečteno: 29737x

Stává se z vás šedá myška? Únava, stres a spousta práce…

Jste samá práce a žádná zábava? Okolí vám neustále opakuje, jak vypadáte bledě, unaveně a celkově ve stresu? Přestává...
 
celý článek | Monika Holemá | 2013.05.07 | přečteno: 29743x
 

Portál pro ženy