newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

Vyhrajte poukaz na nákup punčochového zboží a pořiďte si nové kousky do svého šatníku

 
Vyhrajte poukaz na nákup punčochového zboží a pořiďte si nové kousky do svého šatníku

Soutěž už skončila. Děkujeme za účast a gratulujeme výherkyním Tereze B., Radce Z. a Monice P.!

 

Přichází období, kdy stále častěji saháme do šatníku po sukních, symbolu ženskosti. Chcete být šik za všech okolností? Pak svůj outfit doplňte stylovými punčochami, které dokáží podtrhnout vaši eleganci, nebo třeba naopak hravost a neformálnost. Vyhrajte poukaz na nákup v e-shopu UniLady.cz a udělejte si radost novými kousky do svého šatníku.

Dámské punčochy jsou nedílnou součástí našeho šatníku. Někdo je využije jen příležitostně, pro jiného jsou součástí každodenního oděvu. Je libo klasické silonky, průhledné, teplé, barevné, černé, se vzorem, síťované, samodržící, krajkové, tvarující? Výběr punčochového zboží je opravdu velmi široký. Záleží jen na vás, zda máte raději punčochy nebo punčocháče, a jaký typ se vám nejvíce líbí.

Elegantní klasika nebo hravý styl?

Klasikou, kterou v jednu chvíli módní kritici zatracují, aby ji vzápětí vyzdvihovali na výslunní, jsou tělové punčocháče. Patří k tradiční výbavě šatníku už mnoho let, ale platí u nich zásadní pravidlo pečlivého výběru odstínu. Opravdu by měl co nejlépe odpovídat barvě pokožky, aby silonky splývaly s postavou a nepůsobily rušivě. Tento „problém“ odpadá u černých punčoch, které by vám také zajisté neměly chybět v šatníku. Jsou elegantní, hodí se prakticky ke všemu a navíc dokáží jemně zakrýt i případné nedostatky jako jizvičky nebo modřiny. Sáhnout můžete i po různě barevných modelech, ale v tomto případě pozor na sladění se zbytkem outfitu. Platí tu zlaté pravidlo, že méně je někdy více.

Klasiké punčochy jsou fajn. Chcete-li ale dodat svému vzhledu trochu hravosti, vybírejte punčochové zboží se vzorem. Jemné srdíčko nad kotníkem, proužek nebo růže po celých nohách, blyštivé kamínky či leopardí vzor? Proč ne, jen opět platí, že je třeba tomu vkusně přizůsobit ostatní kousky oblečení. A také vybírat podle své postavy a myslet na to, že každý zdobný detail přitáhne k daným partiím pozornost.

Soutěž o poukaz na nákup na UniLady.cz

V e-shopu UniLady.cz najdete široký výběr punčoch a punčocháčů, na které se tu specializují. V nabídce mají klasické punčochy různých barev a tloušťky, vzorované a barevné punčocháče, formující silonky na křečové žíly, svatební i těhotenské punčošky, XXL punčocháče pro ženy s plnějšími tvary, dětské i pánské punčocháče. To ale není vše. Pořídíte tu i spodní prádlo, ponožky, noční prádlo nebo legíny. Vyhrajte jeden ze tří poukazů na nákup v tomto e-shopu v hodnotě 400 Kč a pořiďte si nové doplňky do svého šatníku.

Soutěžní otázka:

Jak zní zkratka, kterou se určuje síla punčochového zboží?

Nápovědu najdete zde.

Svou odpověď posílejte nejpozději do pátku 26.5. 2023 na e-mail soutez@portalprozeny.cz a do předmětu zprávy napište „punčochy“. Vylosované výherce kontaktujeme odpovědí na jejich e-mail. Přejeme hodně štěstí!

 

2023.05.12 | Martina Limbergová | přečteno: 30119x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: móda žena punčochy soutěž unilady

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Saténové noční košilky: trocha luxusu do ložnice

Saténové noční košilky jsou oblíbenou součástí šatníku mladých dívek i zralých dam. V kombinaci s jinými kusy prádl...
 
celý článek | Nina Albertová | 2020.12.10 | přečteno: 29983x

Jaký materiál se používá pro výrobu luxusních hodinek?

Pro výrobu luxusních hodinek se používají různé materiály, přičemž každý se vyznačuje specifickým vzhledem, přednostmi, ...
 
celý článek | Lea Kubová | 2020.02.29 | přečteno: 29884x

Listopad očima pranostik

Listopad, i poslední list ze stromu spad... nebo to snad pranostiky vidí jinak? ...
 
celý článek | Katka Mikulášková | 2016.11.02 | přečteno: 29893x

Fitness vybavení pro ženy, které si můžete pořídit i domů

Trendem moderní doby je štíhlá a vypracovaná postava. Mít tělo bez zbytečných tukových polštářů však není jen otázkou...
 
celý článek | Martina Limbergová | 2016.08.11 | přečteno: 29895x
 

Portál pro ženy