newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

reklama 6 v magazínu pro ženy

Vyhrajte poukaz na nákup originálních dřevěných dárků a mechových obrazů

 
Vyhrajte poukaz na nákup originálních dřevěných dárků a mechových obrazů

Nevíte si rady s výběrem dárku pro své blízké? Nebo chcete udělat radost sobě a pořídit si pěknou dekoraci do svého domova? V obou případech pro vás máme tip, kde pořídit originální hand made dárky, které rozhodně potěší. Mechové obrazy a hodiny, vyřezávané dřevěné dekorace či menší dřevěné dárkové předměty, to vše pořídíte na stránkách gabrielaart.cz. Nyní můžete v naší soutěži vyhrát poukaz na nákup v hodnotě 600 Kč, se kterým si uděláte ještě větší radost.

 

Originální hand made dárky

Vymyslet originální dárek k narozeninám, Vánocům, výročí nebo svatbě bývá oříšek. Často nám dochází fantazie, a obdarovanému tak nakonec zase koupíme láhev alkoholu, v obchodě zabalený dárkový koš nebo mu jednoduše dáme obálku s penězi. Co to zkusit tentokrát jinak? Každý má rád krásné věci, a když jsou třeba navíc s osobním věnováním, o to víc potěší. Originální mechový obraz, zápisník s dřevěným vyřezávaným obalem, LED obraz na zeď, dřevěné nebo mechové hodiny, to vše jsou dárky pro každou příležitost. A i ta lahev alkoholu nebo peníze budou vypadat úplně jinak v originální vyřezávané dřevěné krabičce a s věnování přímo pro oslavence.

Mechové obrazy a hodiny

Velmi oblíbenou dekorací posledních let je mechový obraz. Obrazy z pravého mechu jsou svěžím designovým doplňkem, který oživí interiér a vnese do něj kousek přírody. Díky postupu zpracování, kdy se mech nejdříve stabilizuje pomocí roztoku, vydrží takový obraz stejně krásný deset i více let. A navíc nevyžaduje žádnou zvláštní péči. Kromě mechových obrazů různých tvarů, barev a motivů si můžete vybrat i mechové hodiny, které v sobě báječně skloubí dekorační a praktickou stránku. Více o mechových obrazech si přečtete v tomto článku.

Dřevěné dárky

Dokážete si představit, co všechno se dá vyrobit z obyčejné překližky? Na stránkách gabrielaart.cz se přesvědčíte, že je toho hodně. Najdete tu krásné dárky z vyřezávaného dřeva pro různé příležitosti. Vybírat můžete od maličkostí jako jsou dřevěné ozdoby na Vánoce, Velikonoce nebo z lásky, přes dárkové krabičky a krabice, zápisníky a diáře s originálním dřevěným obalem až po atraktivní dřevěné prostírání a vyřezávané obrazy na zeď. Na jakýkoliv výrobek ze dřeva si navíc můžete nechat vygravírovat vlastní grafický motiv, text nebo věnování.

Soutěž o poukazy na nákup

Udělejte si radost originálními dárky z gabrielaart.cz. Nyní mohou tři z vás vyhrát poukaz na nákup v tomto e-shopu, každý v hodnotě 600 Kč. Jak soutěžit? Je to jednoduché, stačí správně odpovědět na naši otázku a mít trochu štěstí při losování.

Soutěžní otázka

Lze si nechat dárky vyrobit na míru podle svého přání?

1) Ano, lze je přizpůsobit přání.

2) Ne, podoba a velikost jsou vždy dané.

PS: Tento odkaz vám napoví.

Své odpovědi posílejte nejpozději do středy 25.5.2022 na soutez@portalprozeny.cz a do předmětu zprávy napište "dárek". Přejeme hodně štěstí!

 

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz a na Websoutěže.cz
2022.05.11 | Martina Limbergová | přečteno: 567x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: soutěž domácnost bydlení dekorace mechové obrazy mechové hodiny dřevěné dárky hand made dárky gabrielaart

 
archiv

Nejzajímavější články

 

4 trendy podzimu 2015

Prázdniny pomalu, ale jistě skončily a léto s nimi, obchody se začínají plnit módou pro letošní podzim/zimu. Dnes jsme p...
 
celý článek | Barbora Juřeníková | 2015.09.04 | přečteno: 16165x

Zlatá šéfová

Před několika lety jsem měnila zaměstnání. Vrhla jsem se do oboru, který mi byl naprosto cizí. Přesto jsem se na novo...
 
celý článek | Martina Kysilková | 2014.12.08 | přečteno: 14405x

Těšení

  Text písně Jaroslava Uhlíře a Zdeňka Svěráka mnohé napoví:     Těšení, veliké jak de...
 
celý článek | Kateřina Pořízová | 2014.06.24 | přečteno: 20185x

Prostor

  Jediným úkolem dítěte je dospívat hrou. Úkolem matky je nehrou…tit se z toho. ...
 
celý článek | Andrea Tomanová | 2014.04.30 | přečteno: 16797x
 

Portál pro ženy