newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

Vyhrajte knihu DENÍK VĚČNÉ DIETÁŘKY

 
Vyhrajte knihu DENÍK VĚČNÉ DIETÁŘKY

Soutěž již byla ukončena. Děkujeme za účast a gratulujeme výhercům!

 

Návodů, článků, blogů, odborných knih, poradců a odborníků na hubnutí je dnes bezpočet. Všichni, kdo se snaží snížit svou hmotnost a objem, jsou zahlceni informacemi a radami, ve kterých se orientovat je jako prodírat se džunglí. A tak zkoušíme to, či tamto, diety podle dělené stravy, krevních skupin, paleodietu, zázračné pilulky, výživové doplňky, cvičení, které nás k pláči dohání…

No řekněte, kdo někdy nezkusil nějakou zaručenou dietu, kdo se netrápil hlady, kdo nemučil tělo v posilovně? Ano, vy i já. A také autorka knížky DENÍK VĚČNÉ DIETÁŘKY.

Čím je tato knížka výjimečná?

Patricie nám v ní totiž nepředkládá jediný správný recept na docílení ideální postavy. Patricie nám popisuje svůj příběh, svou „strastiplnou redukční cestu“. A popisuje nejen to, jak se jí dařilo, či nedařilo shazovat kila, jak jí bolely, či nebolely svaly, ale i to, co se jí honilo v hlavě, svoje myšlenky, pocity. A nutno dodat, že to vše dokáže vyprávět tak poutavě, s nadhledem a hlavně humorem, že již pouhým čtením knihy se zbavíte vlastním smíchem pár kalorií. Nebudu vám ten příběh líčit – přečtěte si ho – zaručuji vám, že se budete skvěle bavit! Objevíte v něm možná sama sebe, vaše vlastní zkušenosti, tak jako se to stalo mě. A také zjistíte, kde se všude dá ještě udělat při hubnutí chyba, čím se zbytečně trápíte.  

A pokud se rozhodnete s Patricií „opustit“ svá nadbytečná kila, můžete si do přehledných tabulek v knížce zapisovat svoje míry, režim stravování, pitný režim, první úspěchy i nezdary a vaše pocity ze všeho toho plynoucí. Vytvoříte si deník své vlastní cesty, na jehož konci zjistíte, tak jako autorka, že není třeba se trápit a mučit a přesto jste shodily pár kil a - především, že s humorem jde i hubnutí líp!

 

Chcete se začíst do hubnoucí cesty autorky Patricie Janečkové a nechat se pobavit i inspirovat? Pak se zúčastněte naší soutěže a vyhrajte jeden ze tří výtisků této knihy. Stačí odpovědět na soutěžní otázku.

Soutěžní otázka:

Která známá osobnost napsala úvod k Deníku věčné dietářky?

1) Laďka Něgrešová

2) Aneta Langerová

 

Nápovědu najdete zde.

 

Svou odpověď na soutěžní otázku posílejte na adresu soutez@portalprozeny.cz a jako předmět zprávy uveďte "dieta". Soutěž trvá do neděle 30.7.2017.


 

2017.07.15 | Admin | přečteno: 12438x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: soutěž kniha dieta hubnutí návod

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Mexická BOLA – krásný dárek pro klid budoucího miminka i maminky

Oznámil vám někdo z vašich blízkých, že čeká miminko? Nebo jste sama těhotná? Ať už chcete udělat radost sobě nebo někom...
 
celý článek | Martina Limbergová | 2014.08.29 | přečteno: 16283x

Zřejmě jsem shopaholik

Oniománie - chorobná touha po nakupování - nezdrženlivé nakupování a hromadění i nepotřebných věcí a předmětů...
 
celý článek | Jitka Rázková | 2014.02.26 | přečteno: 13017x

Chcete vypadat skvěle? Zkuste strečink…

Máte touhu zmobilizovat přes zimu svoje tělo, ale nevíte jak začít? Ven se vám nechce, protože je zima. Do fitka taky...
 
celý článek | Jan Kodl | 2012.12.18 | přečteno: 10843x

Těhotenství a kyselina listová patří k sobě

Těhotenství je úžasným obdobím v životě ženy, po kterém nastanou chvíle ještě krásnější, jakmile na svět přijde ...
 
celý článek | Martina Limbergová | 2015.12.25 | přečteno: 11053x
 

Portál pro ženy