reklama 3 v magazínu pro ženy
reklama 1 v magazínu pro ženy

newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

Vyberte vhodné obalové materiály pro vaše zboží i zásilky

 
Vyberte vhodné obalové materiály pro vaše zboží i zásilky

V naší nabídce najdete obalové materiály jako jsou kartony a krabice a tisíce různých obalových materiálů, palety, různá víčka, sklenice, trysky, Rozmanitost obalových materiálů zkrátka nezná hranice.

 

Obalové materiály se však liší nejen z hlediska sortimentu výrobků, ale také z hlediska surovin, ze kterých jsou vyrobeny. Papír, lepenka, plasty a dřevo jsou jen některé ze surovin, které se zde používají. All In Packaging vám nabízí přehled nejrůznějších obalových materiálů, které jsou eco-friendly. Pořídit si můžete rovněž potravinářské obaly a vše potřebné na balení kosmetiky, například kosmetické kelímky.

Vyberte si vhodné obalové materiály

V All In Packaging najdete obalové materiály v různých materiálových kombinacích - od lehkých po odolné vlnité lepenky. Kromě toho také pěnové materiály, dřevo, plasty a speciální obalové materiály šité na míru vašim potřebám. Při získávání surovin samozřejmě klademe zvláštní důraz na ekologii a udržitelný rozvoj. S pomocí našich služeb můžete realizovat vlastní nápady na balení, případně si u nás můžete objednat balení a plnění spolu s obalem.

Při výrobě kosmetiky je důležité nejen zdokonalit technologii určující stabilitu konečného produktu. Dalším důležitým prvkem je výběr správného obalu tak, aby nebyl nekompatibilní s kosmetickou hmotou, aby kosmetický rozprašovač poskytoval dobré dávkování. Je důležité aby vhodný obal chránil výrobek před faktory prostředí a byl stabilní za měnících se teplotních podmínek. Kompatibilita obalu s výrobkem závisí hlavně na typu materiálu, ze kterého je obal vyroben. U nás pořídíte obaly, které neovlivní složení hmoty, její barvu, vůni ani viskozitu. Při výběru obalu byste se měli také ujistit, že má správný tvar a velikost přizpůsobenou typu kosmetiky a jejímu zamýšlenému použití.

Velkoobchod s obaly

All In Packaging se zaměřuje na velkoobchod pro obaly, ale to není vše! Vyrábíte nebo distribuujete obalové materiály? Prostřednictvím webu All In Packaging můžete oslovit kohokoli od malých zákazníků po opravdu velké firmy. Připojení je snadné, vše, co musíte udělat, je sdílet s námi informace o vašem produktu a inventáři. Užijte si výhody prodejního a marketingového systému All In Packaging a prodávejte své jedinečné obaly po celé České republice.

 

 

2020.11.17 | Admin | přečteno: 160x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: obaly obalové materiály krabice

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Trávíte večer sama? Máme 3 tipy pro jeho zpříjemnění

Odjel vám partner na dlouhou služební cestu a trávíte dlouhé večery doma? Nejspíše se odehrávají v duchu jakési klasiky....
 
celý článek | Lea Kubová | 2018.05.28 | přečteno: 4917x

Jak nakupovat chytře a výhodně? Přes internet a se slevovými kupóny

Patří nakupování mezi vaše hobby? Nebo se mu naopak vyhýbáte, dokud vás situace nedonutí? V obou případech vás jistě pot...
 
celý článek | Martina Limbergová | 2017.09.21 | přečteno: 13617x

Domluvíme se na příště...

Jupí, příští týden se sejdeme na kafíčko! Plni euforie ťukáme do telefonu písmenka a upřímně se na setkání s kamarádk...
 
celý článek | Mgr. Daniela Krejčí | 2015.06.16 | přečteno: 12934x

Girls watch porn!

  Tohle téma je stále aktuální. Kolik z vás se dívá na porno? ...A kolik z vás to přizná? Na dotaz zda s...
 
celý článek | Petra Hegedüšová | 2012.12.07 | přečteno: 19106x
 

Portál pro ženy