reklama 3 v magazínu pro ženy
reklama 4 v magazínu pro ženy
reklama 1 v magazínu pro ženy

newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

Vlasový trend podzimu 2019 – Bronde hair

 
Vlasový trend podzimu 2019 – Bronde hair

Chcete jít s dobou a mít podle posledních novinek nejen módu, ale i své vlasy? Pak čtete správně! Poradíme vám, jak to udělat, abyste měla vlasy jako světové celebrity, sladila jejich barvu podle nejnovějšího trendu, a ještě je oživila a prodloužila – a to vše během pár minut!

 

Bronde hair pro blondýny i brunety

Znáte to! Blondýny vzdychají, jak by rády přirozený odstín vlasů, tak, jako ho mají brunetky. A ty zase naopak touží po svůdnosti a rafinovanosti zlatých pramenů. Jelikož je v kurzu přirozenost a přírodní divokost, dostávají se do módy dlouhé a husté kadeře, které vypadají jen ledabyle pročísnuté prsty, a hlavně – odstín bronde. O co se jedná?

Bronde hair v sobě spojuje jak tmavé, čokoládové, oříškové či kávové odstíny, tak karamelové až zlaté odstíny, které jsou typické pro přirozené blondýny. Dosáhnout takového „promelírovaného“ odstínu není jednoduché a je potřeba najít zručnou a zkušenou kadeřníci. Tohoto efektu však můžete dosáhnout i jinak. Vaše vlasy při tom mohou dostat i větší hustotu a délku!

 

Příčesky z lidských vlasů

Jednoduchý způsob, jak dosáhnete kombinace tmavých a světlých pramenů je pořízení příčesku z lidských vlasů. Tyto příčesky najdete pod názvem clip in vlasy a k dostání jsou až v deseti odstínech a třech délkách. Stačí zvolit odstín, který potřebujete. Pokud jste blondýna, zvolte oříškové až čokoládové odstíny, aby byla kombinace s vašimi vlasy co nejvíce přirozená. Pokud jste bruneta, volte naopak odstíny světlejší, ale ne příliš. Platinová blond vám bronde efekt neudělá!

 

Bronde hair i bez kadeřnice

A jak správně příčesek z lidských vlasů použít, abyste dosáhli skutečného efektu bronde hair? Stačí postupovat podle návodu použití clip in vlasy. Je to jednoduché. Po zvolení správného odstínu – nebo klidně i dvou (příčesky můžete i nakombinovat), stačí postupně odspodu – a od středu do stran – připínat jednotlivé prameny. Připínání pomocí klipů na pěšinku z vašich vlasů je rychlé a jednoduché a díky kvalitním příčeskům z lidských vlasů budete vypadat krásně a přirozeně.

Bronde hair s příčesky z lidských vlasů zvládnete i z pohodlí domova a bez kadeřnice. Tak na co ještě čekáte?

 

 

2019.10.07 | Lea Kubová | přečteno: 68x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: krása ženy vlasy příčesky bronde hair trendy podzim 2019

 
archiv

Nejzajímavější články

 

5 tipů, jak si užít nejlepší dámskou jízdu letošního podzimu

O slovo se definitivně přihlásil podzim, a tak se oslavy na nějaký čas přesunou do interiéru. Vyrazit za zábavou můžeme ...
 
celý článek | Admin | 2017.10.10 | přečteno: 3335x

Jak se dostat do formy po Vánocích, nejen do svatebních šatů

Také máte výčitky z toho, co jste všechno snědla přes Vánoce? Máte pár kil nahoře a už teď si lámete hlavu, jak to sh...
 
celý článek | Ing. Pavlína Kalamárová | 2014.01.17 | přečteno: 12898x

Provoněné koupele nohou

Barevné listí šustí pod nohama, podzim nám přináší chladná rána, dny se pomalu zkracují, ideální čas pro rozjímání, v...
 
celý článek | Vendula Králová | přečteno: 11122x

Dobroty bez kalorií

Zhubnout potřebuje "kdekdo"... Ale to ještě neznamená, že si nemůžete dopřát sladkosti a dobroty, i když ty...
 
celý článek | Potvora Fintivá | 2014.04.05 | přečteno: 11375x
 

Portál pro ženy