newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

TOP 5 pánské účesy pro léto 2017

 
TOP 5 pánské účesy pro léto 2017

Pánové, potrpíte si na svůj vzhled a tak dbáte i na to, abyste měli dokonalý účes? Pokud ano, je dobré jít s dobou a znát hlavní trendy, které jsou pro rok 2017 nejlepší volbou ve světě pánských účesů. Podívejte se společně s námi na to, se kterým zaručeně neuděláte chybu.

 

Box a poluboks

Jedná se o účes, který je v posledních letech skutečným hitem a pochopitelně patří i mezi trendy roku 2017. Nosí ho jak běžní muži, tak i celá řada celebrit. Navíc je tento typ účesu i celkem jednoduchý a celkem jednoduše se také udržuje. A o co se jedná? Jde o osvědčený styl spojený s tím, že po stranách hlavy jsou vlasy sestříhány skutečně velmi krátce, zatímco v horní části jsou vlasy delší, až dlouhé. Osvědčený, pohodlný a velmi dobře vypadající styl.

Sportovní účes - rozcuchaný vzhled

Druhým trendem je takzvaný sportovní účes. Pokud jste se někdy dívali na fotbal, jistě ho uvidíte na celé řadě hráčů. A právě tento styl je i díky tomu dalším z trendů pro rok 2017. Jeho unikátem je to, že jsou na hlavně nechávány spíše delší vlasy, u kterých je však nezbytně nutné doplňující styling. Základem je dosažení zajímavého rozcuchaného vzhledu, na kterém je jasně vidět, že byl realizován účelně a nikoliv proto, že jste se zapomněli učesat.

Undercut

Umíte anglicky? Pokud ano, jistě si název daného účesu snadno přeložíte. A to tak, že o něm můžeme říci, že celkem zajímavě využívá efektu takzvaného podstříhání. Trendem je podobně jako u našeho prvního typu dosáhnout vzhledu, kdy boční strana hlavy bude důkladně ostříhaná, zatímco horní část vlasů bude výrazně delší. Osvědčený účes, který skvěle vypadá na každém muži.

Kaskádový sestřih na dlouhé vlasy

Už název tohoto účesu jasně napovídá, že se jedná o trend, který si oblíbili ti muži, kteří mají dlouhé vlasy a nechtějí se jich vzdávat. Jejich účes však už dávno nemusí vypadat zastarale a obyčejně, zcela bez nápadu. Pokud máte dlouhé vlasy a chcete jim dát moderní look, potom rozhodně zvolte kaskádový sestřih. Jelikož dokonale vypadá a vlasy skutečně na první pohled mohou tvořit drobné kaskády, právem ho řadíme mezi trendy roku 2017.

 

Ježek

Byli jste na vojně? Pokud ano, jistě potvrdíte, že většina mužů zde měla účes stejný, tedy takzvaně na ježka. Dnes už pochopitelně tento typ účesu není spojován s armádou, ale je stále více využíván moderními muži. Není se čemu divit, jelikož s ohledem na jednoduchost realizace, i s ohledem na jednoduchost udržování se jedná o velmi praktický účes, a proto naši pětku skutečných trendů roku 2017 pochopitelně uzavírá. Navíc tento typ účesu nabídne i řadu variant podle toho, jak dlouhé vlasy si chcete na hlavě zachovat.

Nejlépe u profesionála

Chcete zajistit, aby daný účes byl skutečně takový, jaký tady popisujeme? Pokud ano, je tou správnou cestou logicky to, že byste měli vždy navštívit profesionální kadeřnický salon. Jenom tam budete mít jistotu dokonale odvedené práce.

 

2017.06.22 | Admin | přečteno: 30486x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: muži móda trendy účesy pánský střih kadeřnictví dokonalý účes

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Trendy obývací stěny? Vzdušnost a funkčnost jdou ruku v ruce

Představte si, že přijdete z práce domů a chcete si odpočinout. Nebo k vám dojde návštěva. Kam v obou případech zamíříte...
 
celý článek | Martina Limbergová | 2018.03.29 | přečteno: 30067x

Jak si vybrat spávnou kabelku

Podle statistik má téměř každá žena doma minimálně dvě kabelky. Ano, ženy mají pro kabelky slabost, provází je na kaž...
 
celý článek | Martin Masnica | přečteno: 30072x

Bambucké máslo

Krásné a pevné tělo může mít každá žena, musí však zvolit vhodnou kosmetiku. ...
 
celý článek | Darina Adámková | 2013.07.23 | přečteno: 30050x

Deidův Sex jako cesta k Bohu vás pohladí i pohorší

Pravděpodobně používáte svoji partnerku k tomu, abyste se vzrušil. Líbí se vám, jak se jí uzoučký zadní díl bikin z...
 
celý článek | Renata Petříčková | 2016.09.11 | přečteno: 30042x
 

Portál pro ženy