reklama 3 v magazínu pro ženy
reklama 4 v magazínu pro ženy
reklama 1 v magazínu pro ženy

newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

TOP 5 pánské účesy pro léto 2017

 
TOP 5 pánské účesy pro léto 2017

Pánové, potrpíte si na svůj vzhled a tak dbáte i na to, abyste měli dokonalý účes? Pokud ano, je dobré jít s dobou a znát hlavní trendy, které jsou pro rok 2017 nejlepší volbou ve světě pánských účesů. Podívejte se společně s námi na to, se kterým zaručeně neuděláte chybu.

 

Box a poluboks

Jedná se o účes, který je v posledních letech skutečným hitem a pochopitelně patří i mezi trendy roku 2017. Nosí ho jak běžní muži, tak i celá řada celebrit. Navíc je tento typ účesu i celkem jednoduchý a celkem jednoduše se také udržuje. A o co se jedná? Jde o osvědčený styl spojený s tím, že po stranách hlavy jsou vlasy sestříhány skutečně velmi krátce, zatímco v horní části jsou vlasy delší, až dlouhé. Osvědčený, pohodlný a velmi dobře vypadající styl.

Sportovní účes - rozcuchaný vzhled

Druhým trendem je takzvaný sportovní účes. Pokud jste se někdy dívali na fotbal, jistě ho uvidíte na celé řadě hráčů. A právě tento styl je i díky tomu dalším z trendů pro rok 2017. Jeho unikátem je to, že jsou na hlavně nechávány spíše delší vlasy, u kterých je však nezbytně nutné doplňující styling. Základem je dosažení zajímavého rozcuchaného vzhledu, na kterém je jasně vidět, že byl realizován účelně a nikoliv proto, že jste se zapomněli učesat.

Undercut

Umíte anglicky? Pokud ano, jistě si název daného účesu snadno přeložíte. A to tak, že o něm můžeme říci, že celkem zajímavě využívá efektu takzvaného podstříhání. Trendem je podobně jako u našeho prvního typu dosáhnout vzhledu, kdy boční strana hlavy bude důkladně ostříhaná, zatímco horní část vlasů bude výrazně delší. Osvědčený účes, který skvěle vypadá na každém muži.

Kaskádový sestřih na dlouhé vlasy

Už název tohoto účesu jasně napovídá, že se jedná o trend, který si oblíbili ti muži, kteří mají dlouhé vlasy a nechtějí se jich vzdávat. Jejich účes však už dávno nemusí vypadat zastarale a obyčejně, zcela bez nápadu. Pokud máte dlouhé vlasy a chcete jim dát moderní look, potom rozhodně zvolte kaskádový sestřih. Jelikož dokonale vypadá a vlasy skutečně na první pohled mohou tvořit drobné kaskády, právem ho řadíme mezi trendy roku 2017.

 

Ježek

Byli jste na vojně? Pokud ano, jistě potvrdíte, že většina mužů zde měla účes stejný, tedy takzvaně na ježka. Dnes už pochopitelně tento typ účesu není spojován s armádou, ale je stále více využíván moderními muži. Není se čemu divit, jelikož s ohledem na jednoduchost realizace, i s ohledem na jednoduchost udržování se jedná o velmi praktický účes, a proto naši pětku skutečných trendů roku 2017 pochopitelně uzavírá. Navíc tento typ účesu nabídne i řadu variant podle toho, jak dlouhé vlasy si chcete na hlavě zachovat.

Nejlépe u profesionála

Chcete zajistit, aby daný účes byl skutečně takový, jaký tady popisujeme? Pokud ano, je tou správnou cestou logicky to, že byste měli vždy navštívit profesionální kadeřnický salon. Jenom tam budete mít jistotu dokonale odvedené práce.

 

2017.06.22 | Admin | přečteno: 17076x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: muži móda trendy účesy pánský střih kadeřnictví dokonalý účes

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Pěstujeme rhododendrony a azalky

Máme období, kdy jsou zahradnictví plná krásných keříků rhododendronů a azalek. Dají se s nimi vytvářet na zahradě kr...
 
celý článek | Vendula Králová | 2014.06.16 | přečteno: 10385x

Úplně české americké lívance

Mám palačinkové děti. Myslím, že během jejich krátkého života už jsme doma nasmažili tisíce palačinek. Proto jsem vdě...
 
celý článek | Andrea Tomanová | 2014.02.24 | přečteno: 10113x

Dobrodruh, který se zúčastnil Mistrovství světa v Adventure race

  Pavel Paloncý je sice šumperským rodákem, ale potkat ho "doma" je téměř nadlidský úkol. Neustále...
 
celý článek | Petra Hegedüšová | 2012.12.30 | přečteno: 10681x

Zrcadlo našich rodičů

V každém z nás je kus naší mámy, našeho táty. Ať chceme nebo ne…To mi nikdo nevymluví. Jedná se o podobu, ...
 
celý článek | Kateřina Pořízová | 2014.06.05 | přečteno: 12758x
 

Portál pro ženy