Soutěž o doplňky stravy Inca Botanika pro štíhlé a zdravé tělo

 
Soutěž o doplňky stravy Inca Botanika pro štíhlé a zdravé tělo

Příroda je úžasnou zásobárnou rostlin, které nám pomáhají se zdravím a pohodou. Takové poklady nabízí i bohatý amazonský prales, odkud pochází bylinné produkty Inca Botanica. Potřebujete očistit tělo, harmonizovat metabolizmus a shodit přebytečná kila? Podpořte svou snahu přírodními produkty Hercalima a Modré maté, které jsou ideální kombinací pro detoxikaci těla a hubnutí. Tuto očistnou kúru můžete nyní vyhrát v naší soutěži.

 

Extrakt Hercalima

Bylinný extrakt Inka Botanica Hercalima obsahuje to nejlepší z amazonských bylin, které podporují metabolizmus lipidů a vylučování vody z těla. Bylina Hercampuri, která roste ve vyšších oblastech jihoamerických And, se používá v tradiční indiánské medicíně. Napomáhá k detoxikaci těla i hubnutí a je pro ni typická velmi hořká chuť. Další rostlinou obsaženou v extraktu je jihoamerická trvalka Hierba Luisa. Díky svému výraznému citrónovému aroma se často využívá k výrobě esenciálních olejů nebo parfémů. Vnitřně pomáhá při vylučování přebytečné vody z těla a má také relaxační účinky. A do třetice Hercalimu doplňuje extrakt z listů cesmíny paraguayské, ze které se vyrábí i nápoj maté.

Čaj Modré Maté

Podpořit detoxikační a hubnoucí účinky extraktu Hercalima můžete pravidelným popíjením čaje Modré Maté. Tato bylinná směs je založená na listech cesmíny paraguayské, která pomáhá s metabolizmem lipidů, ale především má silné a dlouhotrvající povzbuzující. Směs doplňuje bylina Hercampuri a citrónová tráva, neboli voňatka citrónová (Cymbopogon citratus).

Vyhrajte přírodní produkty Hercalima a Modré maté

S e-shopem zdravebylinky.sk jsme si pro vás připravili soutěž o bylinný extrakt Hercalima 50 ml a čaj Modré maté 80 g, jejichž kombinace vám pomůže ve snaze detoxikovat svůj organizmus a podpořit hubnutí. Jak produkty získat? Stačí správně odpovědět na naši soutěžní otázku a mít štěstí při losování.

Soutěžní otázka:

Jak Peruánci nazývají bylinu Hercampuri?

a) Té Peruáno

b) Té Amargo

Nápovědu najdete tady.

Svou odpověď posílejte na e-mail soutez@portalprozeny.cz nejpozději do pondělí 4. prosince 2023 a do předmětu zprávy napište "bylina". Vylosovaného výherce kontaktujeme odpovědí na jeho e-mail. Přejeme hodně štěstí!

 

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

 

2023.11.19 | Martina Limbergová | přečteno: 664x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: soutěž bylinky Hercalima zdraví hubnutí

 
archiv

Nejzajímavější články

 

První dojem

Říká se, že již během několika desítek sekund si vytvoříme jakýsi prvotní dojem o daném člověku. Někdy je opravdu klíčov...
 
celý článek | Petra Zápotočná | 2017.11.09 | přečteno: 29951x

Migréna dokáže pěkně potrápit. A aby toho nebylo málo, často ještě narušuje vztahy

Kdo ji někdy zažil, ten moc dobře ví, že nejde jenom o nějakou „bolest hlavy“, která vás provází třeba při kocovině. (I ...
 
celý článek | Jana Brandtlová | 2022.12.09 | přečteno: 29949x

Moje ranní rutina

  Každé ráno je to stejné,  chtěla byste spát o chvíli déle, ale víte, že vás ta vaše zlatíčka budou po...
 
celý článek | Meridene | 2014.05.03 | přečteno: 29934x

Jak začít sportovat a přitom se nezničit I – oblečení na běh

V minulém příspěvku jsem psala, že se při svých prvních pokusech o zlepšení kondice nemusíte zničit, stačí dodrž...
 
celý článek | Eliška Anna Kubičková | 2014.03.09 | přečteno: 30049x
 

Portál pro ženy