newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

Soutěž o doplňky stravy Inca Botanika pro štíhlé a zdravé tělo

 
Soutěž o doplňky stravy Inca Botanika pro štíhlé a zdravé tělo

Soutěž už skončila. Děkujeme za účast a gratulujeme výherkyni Veronice L.!

 

Příroda je úžasnou zásobárnou rostlin, které nám pomáhají se zdravím a pohodou. Takové poklady nabízí i bohatý amazonský prales, odkud pochází bylinné produkty Inca Botanica. Potřebujete očistit tělo, harmonizovat metabolizmus a shodit přebytečná kila? Podpořte svou snahu přírodními produkty Hercalima a Modré maté, které jsou ideální kombinací pro detoxikaci těla a hubnutí. Tuto očistnou kúru můžete nyní vyhrát v naší soutěži.

Extrakt Hercalima

Bylinný extrakt Inka Botanica Hercalima obsahuje to nejlepší z amazonských bylin, které podporují metabolizmus lipidů a vylučování vody z těla. Bylina Hercampuri, která roste ve vyšších oblastech jihoamerických And, se používá v tradiční indiánské medicíně. Napomáhá k detoxikaci těla i hubnutí a je pro ni typická velmi hořká chuť. Další rostlinou obsaženou v extraktu je jihoamerická trvalka Hierba Luisa. Díky svému výraznému citrónovému aroma se často využívá k výrobě esenciálních olejů nebo parfémů. Vnitřně pomáhá při vylučování přebytečné vody z těla a má také relaxační účinky. A do třetice Hercalimu doplňuje extrakt z listů cesmíny paraguayské, ze které se vyrábí i nápoj maté.

Čaj Modré Maté

Podpořit detoxikační a hubnoucí účinky extraktu Hercalima můžete pravidelným popíjením čaje Modré Maté. Tato bylinná směs je založená na listech cesmíny paraguayské, která pomáhá s metabolizmem lipidů, ale především má silné a dlouhotrvající povzbuzující. Směs doplňuje bylina Hercampuri a citrónová tráva, neboli voňatka citrónová (Cymbopogon citratus).

Vyhrajte přírodní produkty Hercalima a Modré maté

S e-shopem zdravebylinky.sk jsme si pro vás připravili soutěž o bylinný extrakt Hercalima 50 ml a čaj Modré maté 80 g, jejichž kombinace vám pomůže ve snaze detoxikovat svůj organizmus a podpořit hubnutí. Jak produkty získat? Stačí správně odpovědět na naši soutěžní otázku a mít štěstí při losování.

Soutěžní otázka:

Jak Peruánci nazývají bylinu Hercampuri?

a) Té Peruáno

b) Té Amargo

Nápovědu najdete tady.

Svou odpověď posílejte na e-mail soutez@portalprozeny.cz nejpozději do pondělí 4. prosince 2023 a do předmětu zprávy napište "bylina". Vylosovaného výherce kontaktujeme odpovědí na jeho e-mail. Přejeme hodně štěstí!

 

 

2023.11.19 | Martina Limbergová | přečteno: 1603x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: soutěž bylinky Hercalima zdraví hubnutí

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Pro Čechy je opálená kůže víc sexy, přitom se bojí rakoviny

Strach z vážného onemocnění dokáže potrápit mnoho z nás. Přesto si stále neuvědomujeme vážnost některých lé...
 
celý článek | Admin | 2016.07.29 | přečteno: 30170x

Pěstování rýmovníku krok za krokem. Nejčastější chyby.

O účincích rýmovníku - pokojovky, která vás zbaví rýmy a nachlazení - a jeho pěstování už jsem toho sepsala...
 
celý článek | Kateřina Pořízová | 2016.07.28 | přečteno: 41195x

Nestačila jsem se rozloučit

Jsou to už tři roky a já si to pořád vyčítám. Každý den si vzpomenu. Telefonní číslo mám mezi prvními v seznamu, emai...
 
celý článek | Kateřina Pořízová | 2014.12.20 | přečteno: 30292x

Připravte si výborné cappuccino jako pravý barista

Jemné espresso a nadýchaná mléčná pěna. Tak vypadá pravé italské cappuccino. Připravte si ho v pohodlí domova. Poradíme ...
 
celý článek | Lea Kubová | 2021.02.23 | přečteno: 30337x
 

Portál pro ženy