reklama 3 v magazínu pro ženy

newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

reklama 6 v magazínu pro ženy

Představujeme fajnové možnosti bydlení v Praze

 
Představujeme fajnové možnosti bydlení v Praze

Bydlení v hlavním městě má své nesporné výhody. V Praze je to všude kousek, je zde největší možnost kulturního vyžití, jsou zde lepší školy, výhodnější jsou zde i platové podmínky. Na druhou stranu je ale fakt, že ten kdo chce v Praze bydlet, musí pečlivě vybrat místo, kde se usídlí. Je totiž možné bydlet, nebo si bydlení užívat na maximum. Představujeme vám zajímavé možnosti moderního bydlení v Praze. Zajímat by vás naše tipy měly zejména v případě, pokud toužíte po stylovém bydlení třeba pro vaši celou rodinu. Kam by tedy mohli vést vaše kroky?

 

 

Barrandov už není jen pro vyvolené

Barrandovské kopce po řadu let platily za lokalitu, kde mohli bydlet jen vyvolení. Dnes už tomu tak není. Díky novým developerským projektům vznikly moderní byty Barrandov, které jsou dostupné pro každého a stojí za to hned z několika důvodů. Řeč je o jedinečném projektu Kaskády Barrandov, v rámci kterého vznikla rezidenční oblast inspirována duchem milionářských čtvrtí slunné Kalifornie počátku 20. století. Byty mají moderní vybavení i úpravu, v okolí bytových domů je upravená zeleň, takže vše vypadá dokonale. V blízkém okolí bytů se nachází i celá řada možností, jak trávit volný čas. V blízkosti je například celoročně otevřený aquapark. Toto místo je pro spokojený rodinný život ideální volbou.


 

Na těch nejúžasnějších místech

Nové byty Praha v moderním provedení se nachází i na řadě dalších míst. Velmi populární je lokalita Praha 9, kde vznikly moderní bytové domy s vnitrobloky v rámci projektu Prosek Park. Bydlení zde se nese ve znamení spojení s přírodou i vymoženostmi velkoměsta. Vyšší standard bydlení nabízí také extra moderní byty na Praze 5, které vznikly díky projektu Západní Město - Britská čtvrť. Bydlení zde zpříjemní klidová zóna plná zeleně, stromů a laviček ve vnitroblocích, dětské hřiště či skvělá dopravní dostupnost.

 

                  

 

Musíte si dát pozor

Pokud hledáte bydlení v Praze, rozhodně se nevyplácí příliš otálet. Nabídka sice převyšuje poptávku, ale prodej nových bytů v Praze bývá neúprosný – ty nejlepší byty jsou zadané velice rychle!

 

Pokud si na financování koupě nového bytu musíte vzít hypotéku, potom jistě oceníte tyto rady, jak vybrat tu nejlepší.

 

2014.07.31 | Admin | přečteno: 13503x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: Bydlení; byty; Praha

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Pohádkový čas

Co neodmyslitelně patří k vánoční pohodě? Samozřejmě – pohádky! Bez nich si asi nikdo z nás neumí vánoční svátk...
 
celý článek | Kateřina Pořízová | 2014.12.28 | přečteno: 13638x

Pravčická brána – symbol Českého Švýcarska

Léto přímo vybízí k výletům do přírody, a pokud se zrovna nechystáte k moři, můžete si tak dopřát svěžího vzdu...
 
celý článek | Adela Rychtáriková | 2015.08.09 | přečteno: 12410x

Vyhněte se jarní únavě, pomáhá pitný režim

Malátnost, ztráta energie nebo celkové vyčerpání se velmi často projevuje v jarních měsících. Je to z toho důvodu, že...
 
celý článek | Admin | 2017.03.23 | přečteno: 12363x

Zahrada v březnu a jedlá chryzantéma

S příchodem března dorazily paprsky sluníčka a snad už nás opustí aspoň v nížinách sníh i mrazíky a budeme se moci za...
 
celý článek | Vendula Králová | přečteno: 12358x
 

Portál pro ženy