reklama 3 v magazínu pro ženy
reklama 4 v magazínu pro ženy
reklama 1 v magazínu pro ženy

newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

Nedostatek financí na cestách snadno vyřešíte rychlou půjčkou

 
Nedostatek financí na cestách snadno vyřešíte rychlou půjčkou

A to bez ohledu na to, jestli dovolenou trávíte v České republice, Chorvatsku, USA či Asii. Peníze na Vašem účtu můžete mít v ideálním případě již v den podání žádosti o půjčku s tím, že veškeré formality vyřešíte prostřednictvím internetu a mobilního telefonu. Zaujala Vás tato možnost? Pokračujte ve čtení…

 

 

V případě společnosti Kouzelná půjčka můžete jako nový klient získat až 10 000 Kč (některé nebankovní finanční domy stále nabízí půjčky pouze do 5 000 Kč) s tím, že peníze můžete mít na Vašem bankovním účtu již v den podání žádosti o ni* (tj. žádné zasílání peněz prostřednictvím složenek či docházení na pobočky).

Peníze získáte vždy dle zákona o spotřebitelském úvěru

Společnost Kouzelná půjčka poskytuje rychlé půjčky vždy dle zákona o spotřebitelském úvěru, který klientům poskytovatelů nebankovních půjček zaručuje vysokou míru ochrany před nekalými praktikami. Tomuto tématu se mimochodem věnoval nezávislý test publikovaný na serveru www.idnes.cz (viz. zde), více o transparentnosti nabídky společnosti Kouzelná půjčka se pak dozvíte i na jejím blogu (viz. zde).


 

U společnosti Kouzelná půjčka se tedy vždy dozvíte celkové náklady na půjčku (tzv. RPSN) i poplatky spojené s neplněním závazků klienta.

Jak probíhá žádost o půjčku?

Žádost o rychlou půjčku společnosti Kouzelná půjčka probíhá zcela online prostřednictvím formuláře umístěného přímo na stránkách www.kouzelnapujcka.cz. Do 60 minut od podání žádosti o půjčku Vás společnost Kouzelná půjčka vyrozumí SMS zprávou o výsledku schvalovacího procesu, kdy poté, co potvrdíte příchozí zprávu od společnosti Kouzelná půjčka, Vám společnost zasílá peníze na účet.

Výhodou podání žádosti o rychlou půjčku u společnosti Kouzelná půjčka je, že tato společnost má běžný účet u celkem 10 bank, je tedy velká pravděpodobnost, že Vám budou peníze připsány obratem (pokud máte běžný účet u některé z těchto finančních institucí, viz. zde).

Neváhejte se tedy v době, kdy Vám na dovolené nečekaně dojdou peníze, s důvěrou obrátit na společnost Kouzelná půjčka s žádostí o rychlou půjčku.

 

* při splnění všech podmínek společnosti Kouzelná půjčka

 

Image courtesy of nongpimmy at FreeDigitalPhotos.net

2015.03.18 | Admin | přečteno: 12685x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: Půjčka peníze dovolená

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Jak si vybrat spávnou kabelku

Podle statistik má téměř každá žena doma minimálně dvě kabelky. Ano, ženy mají pro kabelky slabost, provází je na kaž...
 
celý článek | Martin Masnica | přečteno: 10471x

Sezóna medvědího česneku vrcholí! Vypravte se na něj také!

Víte, že medvědů jsou teď plné lesy? Samozřejmě ale není řeč o šelmách, nýbrž o pikantních a tělu velmi prospěšných l...
 
celý článek | Kateřina Pořízová | 2016.04.22 | přečteno: 11352x

Soutěž o 3 knihy Zánět - skrytý zabiják

Soutěž již byla ukončena. Děkujeme za účast a gratulujeme výhercům! ...
 
celý článek | Admin | 2015.07.29 | přečteno: 10631x

Co vás čeká a nemine aneb protancujme spolu každičkou minutu

  Milé čtenářky, pro začátek bych vás chtěla krátce seznámit s tím, co vás v rubrice Tanec čeká. Já ...
 
celý článek | Radka Lišková | 2012.12.07 | přečteno: 11692x
 

Portál pro ženy