newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

Inspirace pro vlasy!

 
Inspirace pro vlasy!
 

 

Znáte to. Ráno vstanete a nevíte, jak si jednoduše načesat vlasy, aby vypadaly upraveně a elegantně. Většina žen to řeší tak, že vlasy jen učešou, trochu nalakují nebo natuží a je to. A to hlavně protože nemají čas a nechce se jim nic složitého vymýšlet. Hledáte-li inspiraci pro vaše vlasy, podívejte se na následující účesy. Jsou jednoduché, nezaberou mnoho času a jsou okouzlující. Vezměte si na pomoc pouze kartáč, lak, gumičky a pár pinetek.

 

 

 

Zdroj obrázku:

http://www.medaprex.cz/data/fckeditor/images/obrazky%20leden-unor/jak-na-problemy-s-vlasy.jpg

Vlasy na stranu

Vlasy na stranu milují všichni, nosí je i celebrity a mužům připadají sexy. Tento styl se hodí jak na denní nošení, tak i na večírky. Příprava je přitom tak snadná. Navíc tento look můžete použít s rovnými i vlnitými vlasy. Hlavními pomocníky jsou pinetky. Vlasy se musí nejdříve rozčesat a vzadu uhladit na jednu stranu, na kterou už záleží na vás. Pak pinetkami zafixujte prameny vlasů k hlavě, aby nepadaly zpět a držely na straně, kde chcete. Aby pinetky nebyly vidět, můžete použít nějakou hezkou ozdobu do vlasů nebo je překryjte pramenem vlasů, ten zakruťte pod pinetky a připněte zespodu další pinetkou tak. Pak už stačí vlasy jen zalakovat a je hotovo.

Zdroje obrázků:

http://img.mediacentrum.sk/gallery/350/841481.jpg

http://www.elle.cz/var/plain_site/storage/images/krasa/tema/novinky/trendy-uces-na-sag-awards/uces/1300532-1-cze-CZ/uces.jpg

Šátek nebo čelenka

Šátek či čelenka jsou skvělou ozdobou pro vaše vlasy. Vlasy vypadají upravené a přitom si s nimi nedáte žádnou práci. Skvělé je, že můžete mít vlasy rozpuštěné nebo sepnuté, dlouhé nebo krátké, vlnité či rovné. Stačí jen do vlasů vsunout čelenku nebo uvázat šátek a upravený vzhled je na světě. Že šátky a čelenky nikdy nevyjdou z módy, dokazují i celebrity, které je nepřestávají nosit. Čelenek je v dnešní době spousta typů a druhů, takže máte z čeho vybírat. 

Zdoje obrázků:

http://img.bleskovky.sk/141058.jpg

http://www.vlasy-in.cz/files/elegantni-culik-s-celenkou-1.jpg

Jednoduchý drdol

K tomuto drdolu stačí pouze gumičky, pinetky a umět udělat jednoduchý zapletený cop. Nejprve udělejte klasický culík na temeni hlavy. Výšku drdolu můžete korigovat podle toho, jak vysoko culík uděláte. Můžete ho umístit výš, na střed hlavy nebo níž. Culík poté rozdělte na tři prameny a ty zapleťte do copu, který na konci sepnete gumičkou. Cop můžete buď silně utahovat, pak bude drdol působit elegantně, nebo nechávat vlasy trochu uvolněné, což na konci zanechá neupravený efekt. Cop obmotávejte kolem gumičky u temena hlavy. Po namotání zastrčte konec vlasů pod drdol a upevněte pinetkami. Vlasy přelakujte lakem na vlasy, aby lépe držely. Tip: Pro větší eleganci si pořiďte vlasovou síťku a umístěte ji na drdol.

Zdroje obrázků:

http://jenprokrasu.jenprozeny.cz/sites/default/files/imagecache/upoutavka/teasers/7118/42164.jpg

http://www.happyhair.cz/img/a/s1409.jpg

 

2013.04.05 | Romana Volgemutová | přečteno: 30200x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: inspirace; vlasy; účesy; tipy

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Znáte ultramaratón?

Já vím, že se takový extrémní závod jako je ultramaratón příliš neslučuje s návodem, jak se při sportu nezničit,...
 
celý článek | Eliška Anna Kubičková | 2015.07.20 | přečteno: 30033x

Vyhrát ve sportce

  Někdy tak přemýšlím, jaké by to bylo, co bych si koupila, kolik bych potřebovala vyhrát, abych si to všech...
 
celý článek | Andrea Tomanová | 2014.02.10 | přečteno: 30505x

Povinná výbava není vše! Jaké další věci se vyplatí mít na cestách u sebe?

Riziko, že se dostaneme do nějaké krizové situace, na sebe bereme pokaždé, když usedáme za volant. Nemusí se nutně jedna...
 
celý článek | Lea Kubová | 2020.05.19 | přečteno: 30123x

Tangle Teezer

Revoluce v česání vlasů způsobil netradiční vlasový kartáč.  ...
 
celý článek | Darina Adámková | 2013.08.06 | přečteno: 30154x
 

Portál pro ženy