newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

Erotické prádlo - inspirace pro žhavý večer

 
Erotické prádlo - inspirace pro žhavý večer

Máte ve své sbírce spodního prádla také kousky, které se nehodí k běžnému nošení, ale jsou určeny přímo do vaší ložnice? Oblečete si alespoň čas od času erotické spodní prádlo? Ať už nějaký ten kousek máte nebo zatím ne, nechte se inspirovat tipy na několik opravdu žhavých modelů. Neostýchejte se a přichystejte pro partnera překvapení, které ho vzruší a nabudí natolik, že bude následovat nezapomenutelný večer plný vášně. Odměníte tím jeho i sebe samotné.

 

Pod slovem erotické prádlo se může skrývat mnoho variant spodního a nočního prádla, jednoduše řečeno vše, co je sexy. Jestli si pod tím představíte průhledná tanga s podprsenkou, podvazkový pás, korzet nebo decentní noční košilku, záleží na vás a na tom, co všechno si troufnete. Erotické prádlo bývá vyrobeno z průhledných, ale také neprůhledných materiálů. Velmi často je toto prádlo šito z krajky, která je ženská, něžná, ale přitom rajcovní.

 

Klasické a velmi oblíbené jsou soupravy skládající se právě z kalhotek tanga, podprsenky a případně podvazků. U erotického prádla sice platí, že je určeno především pro vášnivé chvilky, ale pokud zvolíte méně odhalující variantu, možná ji občas využijete i pro jinou příležitost. Pro ty velmi odvážné se nabízí podprsenky, které toho odhalují víc než dost. Taková „oblečená neoblečená“ žena působí na muže jako erotická rozbuška, obzvlášť v případě, kdy takové překvapení nečeká.

 

Jedněmi z nejvyhledávanějších kousků erotického spodního prádla jsou korzety. Ženy je rády oblékají, protože v nich zkrátka vypadají skvěle. Korzet zpevní postavu, vytvaruje ji, zeštíhlí pas a pozvedne poprsí, to vše během chviličky. Korzety jsou k mání v široké nabídce materiálů, designů či barev a nikdy nezklamou. Můžete mít krajkový korzet, saténový, semišový, latexový, kožený či kombinovaný z více materiálů, každý z nich dá vyniknout vaší postavě a podtrhne to nejlepší. Díky korzetu se můžete během chvíle proměnit v sexy jemnou vílu i dominantní ženu, která ví, co chce.

 

Slyšely jste už výraz bodystocking? Právě tento poměrně nový člen rodiny erotického spodního prádla může být tím pravým oživením pro vás a vašeho partnera. Pod tímto názvem se skrývají punčochy pokrývající celé tělo. Působí tak nestoudně sexy a přitažlivě, až je to k nevíře. Budete i vy provokativní a vyzývavé a troufnete si na tento zajímavý trend? Vybírat můžete z různých barev, mezi kterými samozřejmě převládá černá, červená a bílá, a mnoha vzorů.


K dalším typům erotického spodního prádla patří různé hravé kostýmy, sexy šaty, sukýnky, body a košilky. Ať už sáhnete po čemkoliv, věřím, že na vás čeká nekonečný žhavý zážitek.

 

Zdroj: www.emanuela.cz

2014.07.05 | Lea Kubová | přečteno: 10129x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: Sex; erotické spodní prádlo

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Kakaové mlsání kombinuje požitek i zdraví

  Věděli jste, že nepražené kakao je zdrojem mnoha vitamínů, minerálů a antioxidantů? Navíc kakaové produkty...
 
celý článek | Alice Drápal Audyová | 2013.02.20 | přečteno: 9524x

Žárlivost

  Mám kamarádku. Říkejme ji třeba Klára. Žije (v mých očích) v harmonickém svazku s mužem, který b...
 
celý článek | Andrea Tomanová | 2014.09.08 | přečteno: 10162x

Společný orgazmus není nemožný, jen vyžaduje hodně trpělivosti

Díváte se na romantický film, kde právě vrcholí milostná scéna. Ti dva se poznali před několika dny, možná dokonce ho...
 
celý článek | Lea Kubová | 2016.02.16 | přečteno: 9952x

Budiž světlo ... aneb kam se hodí jaký lustr?

Přijít večer domů a rozsvítit světlo je tak samozřejmé, že tento úkon často ani nevnímáme. Přitom lustry a další svít...
 
celý článek | Martina Limbergová | 2014.12.22 | přečteno: 11947x
 

Portál pro ženy