reklama 3 v magazínu pro ženy
reklama 4 v magazínu pro ženy
reklama 1 v magazínu pro ženy

newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

Erotické prádlo - inspirace pro žhavý večer

 
Erotické prádlo - inspirace pro žhavý večer

Máte ve své sbírce spodního prádla také kousky, které se nehodí k běžnému nošení, ale jsou určeny přímo do vaší ložnice? Oblečete si alespoň čas od času erotické spodní prádlo? Ať už nějaký ten kousek máte nebo zatím ne, nechte se inspirovat tipy na několik opravdu žhavých modelů. Neostýchejte se a přichystejte pro partnera překvapení, které ho vzruší a nabudí natolik, že bude následovat nezapomenutelný večer plný vášně. Odměníte tím jeho i sebe samotné.

 

Pod slovem erotické prádlo se může skrývat mnoho variant spodního a nočního prádla, jednoduše řečeno vše, co je sexy. Jestli si pod tím představíte průhledná tanga s podprsenkou, podvazkový pás, korzet nebo decentní noční košilku, záleží na vás a na tom, co všechno si troufnete. Erotické prádlo bývá vyrobeno z průhledných, ale také neprůhledných materiálů. Velmi často je toto prádlo šito z krajky, která je ženská, něžná, ale přitom rajcovní.

 

Klasické a velmi oblíbené jsou soupravy skládající se právě z kalhotek tanga, podprsenky a případně podvazků. U erotického prádla sice platí, že je určeno především pro vášnivé chvilky, ale pokud zvolíte méně odhalující variantu, možná ji občas využijete i pro jinou příležitost. Pro ty velmi odvážné se nabízí podprsenky, které toho odhalují víc než dost. Taková „oblečená neoblečená“ žena působí na muže jako erotická rozbuška, obzvlášť v případě, kdy takové překvapení nečeká.

 

Jedněmi z nejvyhledávanějších kousků erotického spodního prádla jsou korzety. Ženy je rády oblékají, protože v nich zkrátka vypadají skvěle. Korzet zpevní postavu, vytvaruje ji, zeštíhlí pas a pozvedne poprsí, to vše během chviličky. Korzety jsou k mání v široké nabídce materiálů, designů či barev a nikdy nezklamou. Můžete mít krajkový korzet, saténový, semišový, latexový, kožený či kombinovaný z více materiálů, každý z nich dá vyniknout vaší postavě a podtrhne to nejlepší. Díky korzetu se můžete během chvíle proměnit v sexy jemnou vílu i dominantní ženu, která ví, co chce.

 

Slyšely jste už výraz bodystocking? Právě tento poměrně nový člen rodiny erotického spodního prádla může být tím pravým oživením pro vás a vašeho partnera. Pod tímto názvem se skrývají punčochy pokrývající celé tělo. Působí tak nestoudně sexy a přitažlivě, až je to k nevíře. Budete i vy provokativní a vyzývavé a troufnete si na tento zajímavý trend? Vybírat můžete z různých barev, mezi kterými samozřejmě převládá černá, červená a bílá, a mnoha vzorů.


K dalším typům erotického spodního prádla patří různé hravé kostýmy, sexy šaty, sukýnky, body a košilky. Ať už sáhnete po čemkoliv, věřím, že na vás čeká nekonečný žhavý zážitek.

 

Zdroj: www.emanuela.cz

2014.07.05 | Lea Kubová | přečteno: 10650x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: Sex; erotické spodní prádlo

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Získejte správné vánoční naladění, trhy poskytují inspirace mnoho

  Na olomoucké Horní náměstí přicházím ze Ztracené ulice. První na mě zapůsobí všudypřítomná vůně uzeného ma...
 
celý článek | Zuzana Šumlanská | 2012.12.18 | přečteno: 9749x

DIY velikonoční věnec

Velikonoce se pomalu blíží, počasí se taky čím dál víc jaru podobá a tak je nejvyšší čas pustit si jaro i domů. Co tř...
 
celý článek | Katka Mikulášková | 2016.03.16 | přečteno: 13968x

Jaro klepe na dveře. Pořiďte svým dětem kvalitní jarní obuv od českých výrobců

Dětské nohy neustále rostou a vyvíjí se, proto je velmi důležitá správná obuv, která jim dopřeje dostatek prostoru, a...
 
celý článek | Martina Limbergová | 2016.02.29 | přečteno: 10536x

TIPY JAK PŘEDEJÍT JARNÍ ALERGII JEŠTĚ NEŽ VŮBEC ZAČNE

Ačkoliv milujeme sluneční paprsky a rozkvétající jarní přírodu, to co s sebou mnohdy toto období přináší, už je nám symp...
 
celý článek | Tereza Nechvílová | 2019.03.30 | přečteno: 688x
 

Portál pro ženy