newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

Erotické prádlo - inspirace pro žhavý večer

 
Erotické prádlo - inspirace pro žhavý večer

Máte ve své sbírce spodního prádla také kousky, které se nehodí k běžnému nošení, ale jsou určeny přímo do vaší ložnice? Oblečete si alespoň čas od času erotické spodní prádlo? Ať už nějaký ten kousek máte nebo zatím ne, nechte se inspirovat tipy na několik opravdu žhavých modelů. Neostýchejte se a přichystejte pro partnera překvapení, které ho vzruší a nabudí natolik, že bude následovat nezapomenutelný večer plný vášně. Odměníte tím jeho i sebe samotné.

 

Pod slovem erotické prádlo se může skrývat mnoho variant spodního a nočního prádla, jednoduše řečeno vše, co je sexy. Jestli si pod tím představíte průhledná tanga s podprsenkou, podvazkový pás, korzet nebo decentní noční košilku, záleží na vás a na tom, co všechno si troufnete. Erotické prádlo bývá vyrobeno z průhledných, ale také neprůhledných materiálů. Velmi často je toto prádlo šito z krajky, která je ženská, něžná, ale přitom rajcovní.

 

Klasické a velmi oblíbené jsou soupravy skládající se právě z kalhotek tanga, podprsenky a případně podvazků. U erotického prádla sice platí, že je určeno především pro vášnivé chvilky, ale pokud zvolíte méně odhalující variantu, možná ji občas využijete i pro jinou příležitost. Pro ty velmi odvážné se nabízí podprsenky, které toho odhalují víc než dost. Taková „oblečená neoblečená“ žena působí na muže jako erotická rozbuška, obzvlášť v případě, kdy takové překvapení nečeká.

 

Jedněmi z nejvyhledávanějších kousků erotického spodního prádla jsou korzety. Ženy je rády oblékají, protože v nich zkrátka vypadají skvěle. Korzet zpevní postavu, vytvaruje ji, zeštíhlí pas a pozvedne poprsí, to vše během chviličky. Korzety jsou k mání v široké nabídce materiálů, designů či barev a nikdy nezklamou. Můžete mít krajkový korzet, saténový, semišový, latexový, kožený či kombinovaný z více materiálů, každý z nich dá vyniknout vaší postavě a podtrhne to nejlepší. Díky korzetu se můžete během chvíle proměnit v sexy jemnou vílu i dominantní ženu, která ví, co chce.

 

Slyšely jste už výraz bodystocking? Právě tento poměrně nový člen rodiny erotického spodního prádla může být tím pravým oživením pro vás a vašeho partnera. Pod tímto názvem se skrývají punčochy pokrývající celé tělo. Působí tak nestoudně sexy a přitažlivě, až je to k nevíře. Budete i vy provokativní a vyzývavé a troufnete si na tento zajímavý trend? Vybírat můžete z různých barev, mezi kterými samozřejmě převládá černá, červená a bílá, a mnoha vzorů.


K dalším typům erotického spodního prádla patří různé hravé kostýmy, sexy šaty, sukýnky, body a košilky. Ať už sáhnete po čemkoliv, věřím, že na vás čeká nekonečný žhavý zážitek.

 

Zdroj: www.emanuela.cz

2014.07.05 | Lea Kubová | přečteno: 12590x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: Sex; erotické spodní prádlo

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Jak na výkup automobilů za hotové: 5 kroků, kterými připravíte váš vůz k prodeji

Rozhodli jste se prodat své auto do autobazaru, ale nevíte přesně, jak na výkup automobilů za hotové? Nevadí! Tento člán...
 
celý článek | Admin | 2019.07.12 | přečteno: 1411x

Soutěž o kuchařku Vaříme s Vendy!

Soutěž již byla ukončena. Děkujeme za účast a gratulujeme výhercům! ...
 
celý článek | Martina Limbergová | 2015.10.20 | přečteno: 12105x

Udělat z komára velblouda? Na to jsem mistr!

Po kom to dítě je? Nejspíš po nás. Taky máme svoje mouchy. A komáry s velbloudy jakbysmet. ...
 
celý článek | Beáta Matyášová | 2013.03.20 | přečteno: 11443x

Warszawa- město mnoha vůní

  Když se řekne Varšava, většina lidí si představí město, které kdysi bylo zničeno válkou a dnes tam v ...
 
celý článek | Lenka Popelková | přečteno: 13420x
 

Portál pro ženy