newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

Dotáhněte svoji svatbu k dokonalosti díky svatebním dekoracím

 
Dotáhněte svoji svatbu k dokonalosti díky svatebním dekoracím

Jedním z nejdůležitějších okamžiků v životě většiny lidí (a především žen) je bezesporu svatební den. Den D. Den, ve kterém chceme, aby bylo všechno dokonalé. Atmosféru na svatbě však nedělají jen novomanželé a svatební hosté, ale i svatební dekorace. Vyberte si tu pravou i vy a uspořádejte svatbu, na kterou jen tak někdo nezapomene…

 

Méně je více, a to platí i u svatebních dekorací

Určitě jste alespoň jednou na internetu narazili na fotky ze svateb z různých koutů světa (často z Ruska), které vynikají svojí kýčovitostí a špatným vkusem člověka, který vybíral svatební dekorace. Mějte vždy na paměti, že méně je rozhodně více a držte se při výběru svatebních dekorací pouze jednoho stylu. Ideálně se snažte dekorace sladit se šatami nevěsty. Pokud jsou sněhově bílé, vyberte k nim ještě jednu barvu, která se bude prolínat všemi barevnými dekoracemi – v kurzu je momentálně měděná hnědá, fialově-růžová nebo třeba limetkově zelená.

Jestli ale nevěsta oblékne šaty jiné než bílé barvy, mějte se na pozoru. K pomněnkově modrým šatům nebude zelená ani zářivě červená tou pravou barvou. Spíš veškeré dekorace laďte přímo do odstínu nevěstiných šatů a hrajte si pouze s tóny jejich barvy.

Bez kterých svatebních dekorací se neobejdete?

Díky široké nabídce svatebních dekorací na internetu i ve svatebních studiích není v dnešní době problém pořídit na svatbu opravdu cokoliv. Pokud vám ale stačí základní svatební dekorace a doplňky, rozhodně byste neměli zapomenout na tyto tři:

·         dekorace obřadní síně – pokud vás čeká obřad v kostele, můžete přední židle ozdobit jednoduchými mašlemi a potahy. Klasickou obřadní síň pak stačí doplnit drobnými svatebními dekoracemi podél uličky, kterou budete přicházet k oltáři.

·         dekorace na auto – základem výzdoby aut, které jedou ve svatební koloně, jsou stuhy, natažené diagonálně od středu kapoty k zrcátkům nebo až na čelní sklo. Nevěsta a ženich pak mají auta dozdobená květinou, respektive hračkou v podobě ženicha. Stuhy na autech nemusí být vždy bílé, jsou totiž ideální příležitostí pro využití vaší barvy, kterou si pro svoji svatbu zvolíte. Pokud si chcete s výzdobou aut opravdu vyhrát, zkuste třeba splést dohromady bílou stuhu se stuhou ve vaší zvolené barvě a ozdobit auto takto dvojbarevně.

·         dekorace svatební tabule – zde se vyřádí každý milovník dekorací. Snažte se všechno pečlivě sladit do stejného stylu, ať už se jedná o jmenovky na stole, potahy židlí, dárky pro svatebčany nebo ozdoby svatební tabule. Právě toto je místo, které můžete svatebními dekoracemi opravdu vyšperkovat.

 

Svatební dekorace jsou jen zlomkem z celého zařizování svatby. Pokud si nebudete vědět rady, jak přesně sladit právě svoji svatbu nebo hledáte místo, kde seženete jakoukoliv svatební dekoraci, zkuste www.svatbadekor.cz. V tomhle e-shopu najdete stovky doplňků i pro vaši dokonalou svatbu!

 

2016.06.10 | Admin | přečteno: 12266x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: svatba svatební den přípravy svatební dekorace

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Boeuf Bourguignon

Francouzská kuchyně je pojem. Pro toho, kdo někdy ochutnal, láska na první … líznutí. Pojem ještě větší je: Ho...
 
celý článek | Andrea Tomanová | 2013.12.01 | přečteno: 12346x

Jak udržet stabilní vaginální prostředí

  Svědění, pálení a zarudnutí v oblasti intimních partií. Jak se těchto nepříjemností vyvarovat, případně ja...
 
celý článek | Kateřina Pořízová | 2015.12.18 | přečteno: 12659x

Březen na zahradě

Březen je měsícem, kdy už s chutí můžeme vyhlížet jaro, ten letošní obzvláště. Je tedy nejvyšší čas pomalinku se...
 
celý článek | Katka Mikulášková | 2016.03.01 | přečteno: 11504x

Řekněte to pomocí květin a barev

Váš známí, Vaše známá, partner nebo partnerka mají narozeniny, svátek, nebo je prostě chcete jen tak obdarovat kyticí...
 
celý článek | Kamila Kovářová | 2013.04.07 | přečteno: 11798x
 

Portál pro ženy