newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

reklama 6 v magazínu pro ženy

Deidův Sex jako cesta k Bohu vás pohladí i pohorší

 
Deidův Sex jako cesta k Bohu vás pohladí i pohorší

Pravděpodobně používáte svoji partnerku k tomu, abyste se vzrušil. Líbí se vám, jak se jí uzoučký zadní díl bikin zařezává mezi hýždě. Rajcuje vás, když je oblečená v kůži, když vás bičuje nebo před vámi klečí. Spolehlivě vás rozdráždí její jemné masáže, hebké spodní prádlo a vůně skořice, karamelu a pomeranče. Při sexu pak doženete své vzrušení na pokraj uvolnění a během chvilky intenzivní rozkoše je po všem.

 

Ženy jsou pro vás pravděpodobně nejkrásnější, nejvíc sexy a nejpřitažlivější inspirací v životě. To je fajn. Tak to také funguje; ženy odhalují mužům nádheru existence. Bez žen by byl tenhle život ubohý. Váš vztah s ženskou přitažlivostí však nemusí končit sexuálním vzrušením.

TAK! Potud David Deida a jsem si jista, že už jste dostatečně naladěni a zvědavi, do jakých hloubek může takový vztah mezi mužem a ženou dojít. V nádherných ukázkách ukazuje autor podobu společného splynutí nejen těl, ale i duší, jeho slovy „posvátného milování“.  A všechno nádherně provazuje s tím, co už známe, co jsme možná někdy někde s někým zažili, ale třeba to ještě neuměli pořádně uchopit. Rozděluje knihu do všeobecného vysvětlení  nastoleného tématu, pak se věnuje speciálně ženám v kapitole Pro ni, a potom také mužům v kapitole Pro něj.

Čekejte ale drsnější pojednání….

Velice jsem se na tuhle knihu těšila a první kapitolu jsem se vznášela v hloubkách spirituality, milování a všeho toho áááách, jak to tak David Deida umí. Posléze jsem začala padat do hlubin reality, protože tu odkrývá i fakta, která my ženy neradi vidíme – že muži nemají většinou sex spojen se srdcem apod. Tedy, „neprobuzení“ muži. Ti, kteří už postoupili jaksi dále, to mají, zjednodušeně řečeno, raději stylem jako ženy – tedy milování s láskou. Přesto ten rozdíl mezi přístupem k sexualitě je propastný. Kniha se začala hemžit vulgárními slovy, ale je fakt, že „mrdat život“ je svým způsobem animální a je to i způsob nebo emoce, kterou někdy člověk ve své přirozenosti cítí. Kniha se začala podobat Cestě vášně, kterou David Deida věnoval před lety spíše mužům. Z této knihy tu je pak také rozsáhlá ukázka, takže osobně ji mám zařazenou mezi těmi něžnými a vzletnými knihami od něj, a touto, na můj vkus moc mužskou publikaci. Je jako mezistupeň.

Na druhé čtení je to jiné…

Faktem ale je, že se vyplatí tuto knihu vzít do rukou i podruhé, s odstupem, když pomine první dojem. V těch částech, které mne vždy něčím vadily, jsem později našla hlubší význam nebo si všimla, že jsem tu a tam přehlédla slovíčko, které měnilo význam věty. Jo aháááá, já to  nepochopila! Takže to není kniha pro povrchní soudy….

Dozvíte se kdeco…

Obdivujte jeho humor tak, jak byste si přála, aby on obdivoval vaši krásu.

Tanec, pohyb umožňuje ženám se otevřít, ulevit od stresu.

Muži zase potřebují mít pocit, že něco umí „spravit“, vymezit tomu hranice, aby získali pocit, že věří, že mají pro co růst.

A mnoho dalších. David Deida tu opět zopakoval a jiným způsobem zaobalil to, co už můžeme znát z jeho minulých knih, ale jak vidno, v tomto tématu mezilidských vztahů a sexu je stále co objevovat. Sex jako cesta k Bohu je kniha drsná, něžná, která hladí, ale také nastoluje kruté pravdy.

O autorovi:

David Deida je považován za jednoho z nejpřevratnějších a nejprovokativnějších duchovních učitelů současnosti. Jeho učení a knihy o radikálně praktické spiritualitě hluboce ovlivnily směr našeho duchovního a sexuálního růstu. Jeho knihy byly přeloženy do více než pětadvaceti jazyků a stávají se doporučenou literaturou na univerzitách, workshopech a mužských i ženských skupinách po celém světě. Jako cenný zdroj pro duchovní transformaci a posvátnou sexualitu ho cituje mnoho dalších autorů.  Pořádá také své vlastní workshopy zaměřené na probuzení mysli, těl i srdce. www.deida.info

Mezi jeho předchozí úspěšné tituly patří například: Cesta pravého muže, Cesta nespoutané ženy, Kdy  jde o muže, Intimní splynutí, Prostá pravda, Cesta vášně.

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2016, www.synergiepublishing.com

 

2016.09.11 | Renata Petříčková | přečteno: 14770x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: sex osobní rozvoj David Deida psychologie

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Je pro člověka prospěšná kombinace CBD a kofeinu?

Patříte mezi milovníky kávy, kteří si svá rána nedovedou představit bez šálku dobré kávy nebo čaje? Kofeinový nápoj dodá...
 
celý článek | Martina Limbergová | 2020.06.15 | přečteno: 4403x

Nevíte si rady se svým sexuálním životem?Najměte si trenéra sexu!

Ak ti klesá IQ a ak ti stúpa tlak  Spamätaj sa rýchle a všetko nechaj tak  Neváhaj a začni riešiť vážnu...
 
celý článek | Petra Hegedüšová | 2012.12.07 | přečteno: 13997x

Nezapomeňte si do kuchyně pořídit kvalitní a elegantní náčiní

Kuchyně je nejvyužívanější místností každé domácnosti, kde trávíme desítky minut denně. Jestli chcete, aby se vám v&n...
 
celý článek | Admin | 2016.04.01 | přečteno: 14257x

Miniprasátka

Chcete domácího mazlíčka, ale bohužel jste Vy, nebo Vaše děti alergičtí na zvířecí srst, ale nelíbí se Vám takzvaní &...
 
celý článek | Kamila Kovářová | 2013.03.11 | přečteno: 16598x
 

Portál pro ženy