newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

reklama 6 v magazínu pro ženy

Ideální dárek pro děti? Potěšte je na Vánoce novou stavebnicí

 
Ideální dárek pro děti? Potěšte je na Vánoce novou stavebnicí

A je to tu zase. V obchodech na nás začínají vykukovat čokoládové kolekce a v televizi se objevuje čím dál více reklam s všemožnými tipy na dárky. Vánoce se prostě blíží mílovými kroky a většina z nás už alespoň přemýšlí nad tím, čím udělá radost svým blízkým. Lámete si hlavu nad dárky pro děti? U nás budou letos hrát hlavní roli stavebnice.

 

To pravé hraní pro rozvoj

Proč jsou právě stavebnice báječným dárkem? Jsou totiž hračkou, která jen tak neomrzí. Dá se s nimi zažít spousta zábavy a navíc prospějí dětskému rozvoji. Skládáním stavebnice dítě procvičuje jemnou motoriku a zručnost, trénuje logické a prostorové myšlení, popouští uzdu své fantazii a také se učí trpělivosti a systematičnosti. Zábavnou formou tak aktivně rozvíjí své schopnosti a dovednosti.

 

Stavebnice potěší napříč věkem

Stavebnice jsou jednou z mála hraček, kterou uděláte radost dětem všech věkových kategorií. Stačí vybrat tu správnou. Pro nejmenší děti to mohou být velmi oblíbené dřevěné kostky, pro větší pak stavebnice s různým počtem dílků, ze kterých postaví třeba hasičské auto, vrtulník nebo robota na dálkové ovládání. A pro starší potomky se zájmem o techniku jsou k dostání například solární konstrukční sady, které je hravou formou přiučí fyzikální zákony. Výhodou stavebnic je také fakt, že se dají obvykle doplňovat o další sady. Mnoho z nich bývá navíc kompatibilních s jinými značkami. Můžete tak s dětmi postupně rozšiřovat jejich sbírku a možnosti hraní budou téměř nekonečné.

 

Magnetické stavebnice – kreativní hraní bez hranic

Velkým hitem posledních let jsou magnetické stavebnice. Že ještě žádnou doma nemáte? Pak jsou letošní Vánoce tím pravým časem, kdy s nimi své ratolesti seznámit. Věřím, že budou nadšené. Magnetické stavebnice se vyrábějí v mnoha provedeních pro různé věkové kategorie. Pro nejmenší děti pořídíte stavebnici s velkými dílky. Pro školkové a mladší školní děti můžete vybírat z různých magnetických stavebnic, ze kterých už vytvoří opravdová konstrukční díla. Ale zkrátka nemusí přijít ani větší děti. I takový puberťák bude ve třídě za frajera s elegantní kovovou magnetickou stavebnicí. 

Stavebnice jsou opravdu báječným dárkem k Vánocům a věřím, že i u vás nadělají spoustu radosti.

 

 

2021.10.20 | Martina Limbergová | přečteno: 3006x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: děti Vánoce dárky tipy stavebnice magnetické stavebnice

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Omládnout bez jizev a bolesti? Ano, jde to.

Dnešní doba klade na každého z nás vysoké nároky, a to nejen co se týká našich schopností, ale také perfektního ...
 
celý článek | Kateřina Pořízová | 2016.04.21 | přečteno: 16553x

Sauna podporuje růst svalů i vytrvalost

Nezáleží na tom, jestli jste profesionální sportovec nebo občas uběhnete pár kilometrů. Pravidelné saunování je ideální ...
 
celý článek | Nina Albertová | 2021.10.26 | přečteno: 2137x

Úsporný režim

Inspirovala jsem se u monitoru a zrcadla. Žádná ze sukní pečlivě uložených po skončení loňské sezóny do krabic z ...
 
celý článek | Beáta Matyášová | 2013.06.18 | přečteno: 17379x

Časté chyby žen aneb zamilovanost je šílenství?

Zamilovanost, pro mnohé krásná představa, pro umělce nekončící inspirace a pro zamilované dokonalý stav. Po období blázn...
 
celý článek | Monika Holemá | 2013.05.26 | přečteno: 17154x
 

Portál pro ženy