reklama 3 v magazínu pro ženy
reklama 4 v magazínu pro ženy
reklama 1 v magazínu pro ženy

newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

AKTIVNÍ UHLÍ – ZABÍRÁ NA VLASY, PLEŤ, ZUBY A NA CO DALŠÍHO?

 
AKTIVNÍ UHLÍ – ZABÍRÁ NA VLASY, PLEŤ, ZUBY A NA CO DALŠÍHO?

Černé aktivní uhlí vyniká skvělými čisticími účinky, které oceníte při výrobě domácí pleťové masky či domácího mýdla. Rovněž vám pomůže se zbavením černých pórů, přispěje k bělostnému úsměvu a to není zdaleka vše, kde všude oceníte efektivní účinek.

 

Aktivní uhlí je díky svým účinkům vítanou pomocí v boji proti akné. Na trhu je rozmanitý výběr produktů s obsahem černého uhlí, které právě slouží k čištění pleti. Maska i mýdlo je dokonalým magnetem na ucpané póry a veškeré nečistoty, aniž by byla pokožka připravena o důležité minerály a živiny. Tyto přípravky dokáží vyčistit pleť do hloubky a vytáhnout z ní veškeré nahromaděné toxiny, přebytečný kožní maz. Výsledkem je jemná a dokonale prozářená pleť.

Uhlí díky antibakteriálnímu a protizánětlivému účinku dokáže zaneseným pórům a vzniku červených pupínků i černých teček předcházet.

ČERNÉ UHLÍ POMŮŽE NEJEN S LUPY

Šampon s uhlím je perfektní volbou pro mastné vlasy, neboť odstraní přebytečnou mastnotu a nečistoty, ale také zbaví veškerých stylingových přípravků. Tímto dojde k náležitému vyčištění a také celkovému zklidnění pokožky hlavy. A bonusem zajisté je i to, že dodá vlasům na objemu. Pokud vás trápí lupy, nejlepším způsobem jak se jich zbavit, je použití vlasových přípravků, tj. šampon i kondicionér či maska s obsahem černého uhlí. Potenciální je i domácí výroba šamponu z černého uhlí. Jen blondýnky pozor, zde by mohlo uhlí zanechat stopy na vašich vlasech.

ZÍSKÁNÍ BĚLOSTNÉHO ÚSMĚVU

Použití aktivního uhlí na zuby není novinkou, nicméně ze strany odborníků je avizováno na opatrnost, neboť je abrazivní a mohlo by dojít k poškození skloviny. Místo pasty z aktivního uhlí je lepší variantou, když uhlí jako samostatný pudr přimícháte do klasické pasty, nanesete na zuby a necháte zhruba 3 minuty působit. Pak jen opláchněte a směs nepolykejte. Uhlí pomáhá však i bojovat proti zánětu dásní a zlepšuje pH v ústech, což eliminuje nežádoucí zápach z úst.

ODSTRANĚNÍ NEPŘÍJEMNÉHO PACHU

Je prokázáno, že aktivní uhlí je ideální pro odstranění nežádoucích či toxických pachů, včetně tělesného. Na trhu je k dostání řada deodorantů i osobní hygieny obsahující aktivní uhlí. Vyzkoušet můžete i mýdlo s obsahem aktivního uhlí.

 

 

2019.05.05 | Kateřina Lulková | přečteno: 517x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: aktivní uhlí účinky černého uhlí

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Nakupvakci.cz a jeho neustále sliby, aneb jak snadno přijít o peníze

Už jste někdy kupovali zájezd přes slevový portál? Pokud ne, tak tady přináším jednu vlastní zkušenost s portálem www...
 
celý článek | Admin | 2015.01.10 | přečteno: 10335x

Udělat z komára velblouda? Na to jsem mistr!

Po kom to dítě je? Nejspíš po nás. Taky máme svoje mouchy. A komáry s velbloudy jakbysmet. ...
 
celý článek | Beáta Matyášová | 2013.03.20 | přečteno: 10101x

Kladivo na bezdětné třicátnice

Je vám přes třicet a nemáte děti? Pak jste podezřelá. Přestože takových žen je po světě čím dál více, stále se musí p...
 
celý článek | Mgr. Daniela Krejčí | 2015.06.29 | přečteno: 10779x

Zuzka Light - krátké workouty, rychlé výsledky

Zuzka Light patří k nejvýraznějším osobnostem světového fitness trenérství. Proslavila se především svými krátkými, a...
 
celý článek | Mgr. Daniela Krejčí | 2014.08.15 | přečteno: 10951x
 

Portál pro ženy