Nepřehlédněte

I v Praze můžete bydlet levně bez kompromisů

 
celý článek | Admin | přečteno: 10125x 2016.07.01

SOUTĚŽ o poukaz na proceduru v salonu estetické péče

 
celý článek | Admin | přečteno: 9949x 2014.12.05

Jak se zbavit nachlazení

 
celý článek | Petra Zápotočná | přečteno: 2619x 2017.11.28

newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

Víme, jak si vybrat spodní prádlo pro jakoukoliv postavu

 
Víme, jak si vybrat spodní prádlo pro jakoukoliv postavu

Dokonalá postava neexistuje a tečka. Někomu se líbí ideální míry pro modelku ve stylu 90-60-90, někdo preferuje útlý pas i boky a jiný má zase rád, když ženu zdobí výraznější křivky. Ale univerzální a všemi milovaná postava neexistuje. Stejně jako univerzální typ spodního prádla, které by slušelo každému. Vyberte si proto přesně to, které je ideální pro váš typ postavy. V přesně padnoucím spodním prádle se budete cítit, jako by vám svět ležel u nohou…

 

Typ postavy: Hruška

Snad nejrozšířenější typ postavy mezi českými ženami je ten ve tvaru hrušky – tedy menší prsa, užší boky i pas, ale za to níže posazené boky a plnější stehna. I na této postavě však můžete vhodným spodním prádlem zvýraznit dost předností. Začneme u zadečku: pokud chcete partnera potěšit svůdným kulatějším zadečkem, zvolte krajková tanga, a to klidně s širším lemem (tři tenké nitě už stejně nejsou sexy). Ještě většího sexy efektu ale dosáhnete se šortkovými kalhotkami, které zadeček krásně zakryjí a vytvarují.

Pro romantické chvíle můžete sáhnout i po krajkové košilce. Když si vyberete delší typ a s křížením pod prsy, nejenže zvýrazníte menší prsa, ale i zakryjete boky. Dojem větších a plnějších prsou vám pak pomůže vytvořit půlkošíčková podprsenka.

Typ postavy: Chlapecký styl

Menší prsa, úzká ramena, pas i boky, zkrátka všechno v jedné linii. Tyto znaky jsou charakteristické pro chlapecký typ postavy, což ale neznamená, že se z ní nedá udělat ryze ženská a sexy zbraň. Při volbě spodního prádla se proto zaměřte na tanga a podprsenky s plnými košíčky. Tanga krásně zaoblí i malý a úzký zadeček a dodají mu plný tvar. Push-up podprsenka pak prsa nadzvedne a vytvoří vám hezky oblý hrudník.

Typ postavy: Baculka, jablko

Ženy s tímto typem postavy jsou charakteristické plnějšími prsy i boky, nevýrazným pasem a často i problémovým bříškem. Výraznější partie ale rozhodně nejsou důvodem, proč byste měly zapomenout na slušivé spodní prádlo. Jen je potřeba držet se pár základních rad. Začněte třeba tím, že si pořídíte polostahovací body. Existuje sice v obyčejné, čisté verzi, ale když budete chvilku hledat, narazíte i na krásné kousky s krajkou. Body vám krásně vytvaruje postavu a nenápadně skryje nedostatky.

Bříško vám pomohou „zkrotit“ kalhotky s vyšším pasem, které vám navíc během chladnějších měsíců krásně zahřejí ledviny. Prsům dopřejte dostatečnou oporu a pořiďte si kvalitní podprsenku. Rozhodně se nestyďte za svoji větší velikost a nevybírejte si nikdy menší podprsenku. Jen byste svá prsa i záda zbytečně trápily…

Typ postavy: Přesýpací hodiny

Tento typ postavy by si přála mít většina žen: střední prsa, štíhlý pas a pod ním krásně oblé boky. To ale neznamená, že si ženy s touto postavou mohou dovolit nosit cokoliv. Nevhodně zvolené spodní prádlo by totiž z jejich předností mohlo v okamžiku udělat problém. Z kalhotek je ideální vsadit na ty brazilského typu, které zadeček opticky zmenší a krásně zaoblí. Můžete volit jak krajkovou, tak i hladkou verzi. Prsa vám pak krásně vytvaruje push-up podprsenka s nízkým středem, která je zaoblí a vytvoří z nich na hrudníku kýžený srdcový tvar.

Pamatujte, že ať máte jakýkoliv typ postavy, který se vám líbí míň či víc, vždy se najde někdo, kdo vás s takovou postavou bude milovat. Pokud ale lásku ke své postavě najdete i sama v sobě, jste na nejlepší cestě vypadat dokonale i v pytli od brambor.

Spodní prádlo pro všechny typy postav naleznete na www.moje-pradlo.cz

 

2016.01.26 | Admin | přečteno: 10863x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: žena spodní prádlo typy postavy

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Rybičky Garra rufa

Už jste o nich slyšela? Malé rybky, které jsou prý skvělé pedikérky se zázračnými schopnostmi. Jsou známé i pod názve...
 
celý článek | Aneta Vlkanová | 2013.12.06 | přečteno: 10837x

Mám se ráda, nemám se ráda...

  A už je tady to nesmyslné období zase, jsem protivná sobě i okolí. Nic mě nebaví, do ničeho se mi nechce, ...
 
celý článek | Andrea Tomanová | 2014.07.01 | přečteno: 9639x

Podzimní kouzlo domova

Podzim už pomalu ovládl okolní přírodu. A nyní je na čase pustit si jej i do domu. Aniž byste si připadli, jako ve sk...
 
celý článek | Katka Mikulášková | 2016.10.19 | přečteno: 10502x

Látky a metráž

  Internetový obchod s látkami pro zpestření vašeho bydlení www.lota.cz. Vytvořte si z našich látek deko...
 
celý článek | Admin | přečteno: 9896x
 

Portál pro ženy