reklama 3 v magazínu pro ženy
reklama 4 v magazínu pro ženy
reklama 1 v magazínu pro ženy

newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

Tip pro pohodlnější nakupování

 
Tip pro pohodlnější nakupování

Také rádi nakupujete, ale jste limitováni financemi? Pak vězte, že existuje možnost výhodného nakupování, stačí jen vědět, jak na to. V současné době panuje fenomén nakupování přes internet. Je to rychlé a hlavně pohodlné. Mnoho oblíbených položek však můžete najít za ještě lepší ceny, než nabízí samotné eshopy. Máme na mysli slevové kupóny. Jaké jsou výhody slevových kupónů?

 

Trochu jiné nakupování

Pokud vás zaujalo nakupování se slevou, pak bychom vám rádi představili webové stránky Kuponer.cz. Každý den zde najdete nové slevové kupóny, se kterými můžete ušetřit. Říkáte si, že je to časově náročné? Pokud nechcete, aby vám unikly slevy na výrobky, o které se zajímáte, stačí se jednoduše přihlásit k odběru slevových kupónů za pomoci emailu. Pravidelně tak budete dostávat informace o slevách, které by vás mohly zajímat. Hned na úvodní stránce na vás vykoukne kolonka „napište váš email“, stačí jej pouze vyplnit a potvrdit tlačítkem „odebírat“.

Jaké jsou hlavní výhody slevových kupónů?

Nakupování pomocí slevových kupónů není žádnou novinkou a obecně se stalo mezi zákazníky oblíbené. Můžete vybírat zboží a služby od oblíbených značek, ale mnohem levněji než na e-shopu či v kamenných prodejnách. Je to jednoduché. Najdete si slevu, která vás zaujme, odkaz vás přesměruje na stránky výrobce či e-shopu, který slevu nabízí, a pak jen použijete slevový kód a částka se vám odečte. Samozřejmě každý slevový server má trochu jiný postup.

Na Kuponeru naleznete slevové kupóny do spousty populárních eshopů. Ušetřit část prostředků z nákupu tak můžete třeba na Mallu, Alze, Kase, ale čas od času lze nalézt i kupóny na Zoot nebo do eshopu Tchibo.

Služby Kuponer.cz jsou pro zákazníka zcela zdarma. Každý kupón má omezenou platnost, která je u něho napsaná. Je třeba tuto dobu dodržet. V nabídce slevových kupónů najdete převážně značkové zboží, ale také dárky, zájezdy a služby. Pro snazší orientaci můžete listovat jednotlivými kategoriemi nebo si zobrazit nejlepší kupóny v nabídce. Jistě oceníte snadnou orientaci a přehlednost. Za pomoci slevových kupónů můžete nakupovat oblíbené výrobky za nižší ceny. Navíc nakupujete z pohodlí vašeho domova. Sledujte aktuální slevy.

 

Image courtesy of Stuart Miles at FreeDigitalPhotos.net

2015.03.22 | Admin | přečteno: 10292x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: nakupování slevy výhody slevové kupóny

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Jednoduchá čokoládová pěna

  Čokoládovou pěnu jsem ochutnala poprvé v Paříži. Z nabídky tamního fastfoodu na mě koukal kelíme...
 
celý článek | Sabina Stehnová | přečteno: 12657x

Korálkování – kreativní zábava, která probudí vaši fantazii

Hledáte aktivitu, při které si skvěle odpočinete, bude vás bavit a hlavně bude vidět i nějaký výsledek? Pusťte se do kor...
 
celý článek | Martina Limbergová | 2018.08.24 | přečteno: 1860x

Nádoby na domácí bioodpad

Bioodpad byl vždy cennou surovinou pro výrobu kompostu, kterým jsme obohacovali půdu o potřebnou organickou hmotu, hu...
 
celý článek | Vendula Králová | přečteno: 11759x

Deset vůní Srí Lanky

Po předchozím šíleném nápadu s cestou do Singapuru měl navazovat výlet na Srí Lanku, jak jinak, než za akční cenu a s...
 
celý článek | Jiří Hošek | 2013.05.04 | přečteno: 10226x
 

Portál pro ženy