newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

Tanec, zábava a fitness v jednom

 
Tanec, zábava a fitness v jednom

Cvičení doma v obýváku je fajn. Pěkně v klidu, bez nutnosti někam jezdit. Občas ale stojí za to udělat výjimku a vyrazit na větší fitness akci, která je nabitá hromadou pozitivní energie a vyhecuje vás k výkonům, o kterých se vám doma ani nesnilo.

 

Jednu takovou akci jsem včera absolvovala. Sice jsem kvůli ní musela vyrazit až do matičky Prahy, ale stálo to za to. Jednalo se o Capro Team Show, a to již desátý ročník (proč jen jsem to neobjevila dřív? :)

V několika sálech probíhaly od rána až do odpoledne různé taneční a fitness lekce. Za celkem symbolickou cenu mohl člověk protančit téměř celý den dle svého výběru. Zmíním alespoň zumbu, dance aerobic, twerking a poweryogu, pilates a bodystyling. Zkrátka si každý přišel na své.

Já sama jsem se zaměřila na taneční lekce, na které jsem byla nesmírně zvědavá. Žádné zdlouhavé a nudné učení kroků se zde nekonalo, prostě se rovnou tančilo a tančilo se naplno. Nadupanou atmosféru ještě umocňovala dynamická hudba, která hrála natolik hlasitě, že byste si o ní doma mohli nechat jenom zdát (případně se připravit na útočný nálet sousedů). 

Náhle se dostanete do stádia, kdy přestanete vnímat čas a jen si užíváte zdánlivě nekonečnou párty a cítíte se prostě skvěle. I když spoustu energie vydáte, vrátí se vám díky euforii a vyplaveným endorfinům v několikanásobném množství. Netroufnu si odhadnout, kolik nás tam bylo celkem (strašně moc), nicméně mnoho lidí tak alespoň na pár hodin zapomnělo na své starosti a jen se bavilo. Což je v životě moc moc důležité.

Akce se účastnily různé věkové kategorie, od dětí až po seniory. Co se týče pokročilostí, mohli jste zde vidět jak začátečníky, tak pokročilejší tanečníky, i ty, kterí by si mohli vyměnit místo s úžasnými lektory na pódiu.

Mimochodem, naprosto mě dostalo, když jsem vedle jednoho z tanečních sálů s burácející hudbou uviděla miminko v autosedačce, které si klidně spalo, bez ohledu na frmol, který vládl všude kolem.

Mezi devátou ranní a čtvrtou odpolední, kdy akce probíhala, byla jen jedna dvacetiminutová pauza na lehký oběd, vydýchání a případně na výměnu propoceného oblečení. Během ní se v tombole losovaly různé výhry spojené s fitness životním stylem. Jednou z výher byl i fitness zájezd zdarma dle vlastního výběru. Mě samozřejmě veškeré výhry minuly :)

I když jsem kvůli této události strávila mnoho hodin ve vlaku, jsem opravdu ráda, že jsem se jí mohla zúčastnit. Počítám, že mi energie vydrží alespoň do dalšího víkendu, kdy se pro změnu chystám na Trendy aktiv kemp v Centru tance. Ale o tom zase příště.

Pokud byste se chtěli vydat na podobnou akci, podívejte se na stránky www.dovolena-cviceni.cz a vyberte si.

 

Image courtesy by Stock Image at FreeDigitalPhotos.net

2015.01.18 | Mgr. Daniela Krejčí | přečteno: 10537x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: tanec zumba fitness

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Jak dosáhnout pocitu štěstí? Začít musíte u sebe

Cítíte se unaveně a mizerně, i když se za každou cenu snažíte, abyste byla šťastná vy i vaše rodina? Možná jen moc tlačí...
 
celý článek | Martina Limbergová | 2018.11.11 | přečteno: 1246x

Soutěž o poukazy na procedury se salónem estetické péče Ronia

Soutěž již byla ukončena. Děkujeme za účast a gratulujeme výhercům! ...
 
celý článek | Martina Limbergová | 2015.06.30 | přečteno: 12042x

Zazařte ve výprodejích! 15 krásných letních topů do 300 korun!

Léto je již v plném proudu, alespoň tedy kalendářně. Souběžně s ním začaly v plném proudit také velké slevy a výprode...
 
celý článek | Lucie Martináková | 2013.06.29 | přečteno: 9911x

Kde na to berou čas?

Před časem mě překvapila sousedka s dotazem, co pořád dělám v protějším paneláku a jestli se mi sem tedy ne...
 
celý článek | Meridene | 2014.12.18 | přečteno: 10350x
 

Portál pro ženy