newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

reklama 6 v magazínu pro ženy

Soutěžte s námi o smysluplné hry pro děti od Mamiee.cz

 
Soutěžte s námi o smysluplné hry pro děti od Mamiee.cz

Hra neodmyslitelně patří k dětskému rozvoji a to prakticky od narození. Pomocí hry děti poznávají okolní svět a učí se v něm fungovat. Každá máma chce pro svoje děťátko to nejlepší, ale vyznat se v záplavě všemožných hraček a pomůcek není jednoduché. Podle čeho vybírat? Musí být bezpečné, užitečné, ale také smysluplné. Kromě zábavy by měly přinášet i poznání a poučení. Máme pro vás tip na e-shop Mamiee.cz, kde přesně takové hračky a pomůcky najdete. A také soutěž o dvě hry, které děti budou bavit, procvičí jejich logické myšlení a naučí je nové dovednosti.

 

Smysluplné hračky, které pomáhají

V e-shopu www.mamiee.cz najdete na jednom místě hračky a doplňky, které podporují motoriku a psychiský rozvoj dětí, povzbuzují jejich kreativitu a hlavně se jim líbí a baví je. Díky své kvalitě a vkusnému designu se jistě zalíbí i vám. Tyto hračky a pomůcky jsou vhodné i pro děti se speciálními potřebami, například s ADHD nebo poruchami pozornosti. Mamiee není jen obchod, ale také vlastní značka originálních autorských hraček a pomůcek, mezi které patří třeba magnetické plánovací tabule nebo samolepky na nábytek s piktogramy pro úklid. Produkty Mamiee jsou smysluplné a pomáhají s rozvojem dítěte, kde je potřeba.

Vyhrajte balíček her od Mamiee

Ve spolupráci s Mamiee.cz jsme si pro vás připravili soutěž, ve které můžete vyhrát balíček dvou autorských her, Najdi barvu a Malí šéfkuchaři.

Dřevěná pomůcka Najdi barvu

Najdi barvu je jednoduchá, ale velmi všestranná hra pro děti více věkových kategorií. Můžete s ní trénovat jemnou motoriku, poznávání barev, postřeh a pozornost i jednoduché počty. Dřevěná základna, kolíčky a velká kostka jsou zabalené v praktickém látkovém pytlíku, díky čemuž je hra moc fajn i na cesty.

Společenská hra Malí šéfkuchaři

Hra loto Malí šéfkuchaři obsahuje 5 obrázků kuchyněk, ve kterých se vaří oblíbená dětská jídla. A malí kuchaři musí co nejrychleji najít 6 žetonů se surovnami potřebnými k jejich uvaření a přiložit je na správné místo. Součástí hry je kromě návodu také brožurka s recepty, abyste si s dětmi mohli tato jídla rovnou uvařit i ve skutečnosti.

Soutěžní otázka:

Hračky a pomůcky Mamiee můžete koupit i v kamenné prodejně. Kde ji najdete?

 

Svou odpověď pošlete na e-mail soutez@portalprozeny.cz nejpozději do neděle 1.října 2023 a do předmětu zprávy napiště „hra“. Vylosovaného výherce kontaktujeme odpovědí na jeho e-mail. Přejeme hodně štěstí!

 

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz a na Websoutěže.cz
2023.09.18 | Martina Limbergová | přečteno: 571x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: soutěž děti hračky hry Mamiee

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Letní láska, aneb škubánky s mákem

Jedním z našich nejoblíbenějších sladkých jídel jsou klasické škubánky, a nejraději s mákem. Mám je spojené...
 
celý článek | Andrea Tomanová | 2014.06.16 | přečteno: 29777x

Vánoční osvětlení - zdobíme dům na Vánoce

Pokud žijete ve venkovském domě, máte široké pole působnosti pro vánoční výzdobu. Prostřednictvím zdobení interiéru, ...
 
celý článek | Admin | 2016.11.25 | přečteno: 29743x

PLEŤOVÉ OLEJE – ANO ČI NE?

Jsou oblíbené a obchody se předhánějí v jejich nabídkách. Krásně voní, zavání luxusem, obsahují vitamíny, minerály a maj...
 
celý článek | Tereza Nechvílová | 2019.11.03 | přečteno: 29789x

Oprašte své jazykové znalosti před dovolenou!

Ať už chceme nebo ne, bez znalosti alespoň jednoho ze světových jazyků se dnes obejde jen málokdo z nás. Cizí jazyky,...
 
celý článek | Kateřina Pořízová | 2016.05.23 | přečteno: 29732x
 

Portál pro ženy