newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

Soutěžte s námi o smysluplné hry pro děti od Mamiee.cz

 
Soutěžte s námi o smysluplné hry pro děti od Mamiee.cz

Soutěž už skončila. Děkujeme za účast a gratulujeme výherkyni Marii D.!

 

 

Hra neodmyslitelně patří k dětskému rozvoji a to prakticky od narození. Pomocí hry děti poznávají okolní svět a učí se v něm fungovat. Každá máma chce pro svoje děťátko to nejlepší, ale vyznat se v záplavě všemožných hraček a pomůcek není jednoduché. Podle čeho vybírat? Musí být bezpečné, užitečné, ale také smysluplné. Kromě zábavy by měly přinášet i poznání a poučení. Máme pro vás tip na e-shop Mamiee.cz, kde přesně takové hračky a pomůcky najdete. A také soutěž o dvě hry, které děti budou bavit, procvičí jejich logické myšlení a naučí je nové dovednosti.

Smysluplné hračky, které pomáhají

V e-shopu www.mamiee.cz najdete na jednom místě hračky a doplňky, které podporují motoriku a psychiský rozvoj dětí, povzbuzují jejich kreativitu a hlavně se jim líbí a baví je. Díky své kvalitě a vkusnému designu se jistě zalíbí i vám. Tyto hračky a pomůcky jsou vhodné i pro děti se speciálními potřebami, například s ADHD nebo poruchami pozornosti. Mamiee není jen obchod, ale také vlastní značka originálních autorských hraček a pomůcek, mezi které patří třeba magnetické plánovací tabule nebo samolepky na nábytek s piktogramy pro úklid. Produkty Mamiee jsou smysluplné a pomáhají s rozvojem dítěte, kde je potřeba.

Vyhrajte balíček her od Mamiee

Ve spolupráci s Mamiee.cz jsme si pro vás připravili soutěž, ve které můžete vyhrát balíček dvou autorských her, Najdi barvu a Malí šéfkuchaři.

Dřevěná pomůcka Najdi barvu

Najdi barvu je jednoduchá, ale velmi všestranná hra pro děti více věkových kategorií. Můžete s ní trénovat jemnou motoriku, poznávání barev, postřeh a pozornost i jednoduché počty. Dřevěná základna, kolíčky a velká kostka jsou zabalené v praktickém látkovém pytlíku, díky čemuž je hra moc fajn i na cesty.

Společenská hra Malí šéfkuchaři

Hra loto Malí šéfkuchaři obsahuje 5 obrázků kuchyněk, ve kterých se vaří oblíbená dětská jídla. A malí kuchaři musí co nejrychleji najít 6 žetonů se surovnami potřebnými k jejich uvaření a přiložit je na správné místo. Součástí hry je kromě návodu také brožurka s recepty, abyste si s dětmi mohli tato jídla rovnou uvařit i ve skutečnosti.

Soutěžní otázka:

Hračky a pomůcky Mamiee můžete koupit i v kamenné prodejně. Kde ji najdete?

 

Svou odpověď pošlete na e-mail soutez@portalprozeny.cz nejpozději do neděle 1.října 2023 a do předmětu zprávy napiště „hra“. Vylosovaného výherce kontaktujeme odpovědí na jeho e-mail. Přejeme hodně štěstí!

 

2023.09.18 | Martina Limbergová | přečteno: 1529x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: soutěž děti hračky hry Mamiee

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Kouzelná slůvka Miluji tě

Jak často si se svým mužem vyznáváte lásku? Několikrát denně, párkrát do měsíce nebo jednou za uherský rok? Jistě, dů...
 
celý článek | Martina Limbergová | 2014.03.06 | přečteno: 30206x

Plánujete dovolenou v exotice? Nezapomínejte na své bezpečí

Cestování dovede rozšířit obzory po všech možných stránkách. Ať už se však vydáváte kamkoliv a s jakýmkoliv cílem, v prv...
 
celý článek | Nina Albertová | 2023.01.27 | přečteno: 30336x

Wellness slovníček 3. díl

  Poslední díl slovníčku z oblasti wellness a zdravého stylu.       ...
 
celý článek | Nikol Mohoritová | 2016.05.05 | přečteno: 30087x

Počítačová tyranie

Také pracujete v kanceláři a prosedíte denně hodiny a hodiny u počítače? Vaše děti se nemohou odtrhnout od počít...
 
celý článek | Mgr. Martina Fabšičová | 2015.10.15 | přečteno: 30088x
 

Portál pro ženy