reklama 3 v magazínu pro ženy
reklama 4 v magazínu pro ženy
reklama 1 v magazínu pro ženy

newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

SOUTĚŽ o poukaz na proceduru v salonu estetické péče

 
SOUTĚŽ o poukaz na proceduru v salonu estetické péče

Soutěž byla ukončena. Děkujeme za účast a gratulujeme všem výhercům!

 

 

Vyhrajte revoluční zkrášlující proceduru dle vlastního výběru!

My ženy chceme být krásné, o tom není pochyb. Prahneme po ideálu krásy, který je v dnešní době skutečným fenoménem. Protože žádná z nás není dokonalá, ve snaze po bezchybném těle a věčně mladém vzhledu často vidíme jedinou možnost v chirurgickém řešení. Není přitom vždy zapotřebí pomýšlet na plastiku. Skvělý efekt vám může zaručit i návštěva salonu estetické péče, pomocí jehož procedur můžete dosáhnout perfektních výsledků téměř okamžitě, a to za výrazně nižší cenu, bez nepříjemných bolestí a několikatýdenního hojení.

Jedním z takových míst je Salon Ronia přímo v centru Prahy, poblíž Václavského náměstí, který věnoval ceny právě do této soutěže. Tento Salon provádí veškeré procedury neinvazivního charakteru, a to v oblasti omlazení, krásy a hubnutí. Z celé škály úkonů je to zejména bezbolestná liposukce, lifting očního okolí a tzv. triolift obličeje, krku a dekoltu, dále odstranění specifických nedostatků pokožky jako je podbradek apod., nebo například vakupress, lymfodrenáže či procedura tzv. celotělního hubnutí. V nabídce najdete také ruční liftingovou masáž obličeje, která je velmi oblíbená jako doplněk k některé z nabízených vyhlazujících kúr nebo může být tipem na vánoční dárek pro někoho z vašich blízkých, a to jak pro ženy, tak i muže.

V duchu motta Salonu Ronia „Vaše krása, naše radost“ vás vyškolený personál sedm dní v týdnu přivítá v příjemném prostředí vybaveném těmi nejmodernějšími patentovanými přístroji roku 2014 BLUE LASER ENERGY WAVE a ENERGY INFRA RAY. Díky těmto revolučním technologiím vyvinutým v Kanadě a USA je možné již po prvním ošetření pozorovat opravdu viditelné účinky. Vyzkoušejte jejich efekt, Salon Ronia patří k prvním takto vybaveným pracovištím v Evropě. To, po čem toužíte, máte nyní na dosah. Zúčastněte se soutěže a zkuste své štěstí. 3 vylosovaní obdrží poukaz na jednu proceduru dle vlastního výběru zdarma a dalších 20 z vás získá 95% slevu na libovolnou proceduru (nevztahuje se na Ruční liftingovou masáž obličeje).

 

Jak soutěžit?

 

Zodpovězte během měsíce listopadu jednoduchou otázku a správnou odpověď zašlete na e-mailovou adresu soutez@portalprozeny.cz. Jako předmět zprávy uveďte Salon Ronia. Uzávěrka soutěže je 30. listopadu 2014.

 

TIP: Nápovědu najdete zde: www.salonronia.cz

 

Soutěžní otázka:

 

Pomocí kterého přístroje se provádí procedura tzv. celotělního hubnutí a jak dlouho trvá?

 

 

Těšíme se na vaši účast, přejeme vám hodně štěstí a radost z výhry.

 

2014.12.05 | Admin | přečteno: 10613x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: Soutěž

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Tradiční velikonoční nádivka

Jaro je tu a s ním přichází Velikonoce. Mezi tradiční velikonoční jídla, která nechybí na svátečním stole v mnoha dom...
 
celý článek | Martina Limbergová | 2015.03.30 | přečteno: 11419x

Vyhrajte napínavý thriller Zabij mě znovu

Soutěž již byla ukončena. Děkujeme za účast, gratulujeme výhercům a přejeme krásné počtení! ...
 
celý článek | Martina Limbergová | 2017.03.29 | přečteno: 10545x

Což takhle dát si mangold?

Máte rádi špenát jako Pepek námořník? Má tato zelenina místo nejen na vašem talíři, ale i na vaší zahrádce? Pokud ...
 
celý článek | Kateřina Pořízová | 2014.07.28 | přečteno: 10416x

Neplacení alimentů maminkám je národním hitem! Kdo vám pomůže?

Statistiky v České republice, které se týkají rozvodů, jsou děsivé. Téměř každé druhé manželství skončí rozvodem. K t...
 
celý článek | Admin | 2013.09.29 | přečteno: 9934x
 

Portál pro ženy