newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

reklama 6 v magazínu pro ženy

Soutěž o plyšového medvěda XXL, kterého si děti zamilují

 
Soutěž o plyšového medvěda XXL, kterého si děti zamilují

Soutěž už skončila. Děkujeme za účast a gratulujeme výherci Pavlovi T.!

 

Milují vaše děti plyšové hračky? Věřím, že ano, stejně jako miliony dalších dětí po celém světě. Udělejte jim radost obrovským plyšovým medvědem XXL, který je jistě ohromí svou velikostí i roztomilostí. Jednoho můžete právě teď vyhrát v naší soutěži!

Plyšový medvěd

První plyšový nedvídek spatřil světlo světa v roce 1902 a od té doby patří méďové mezi nejoblíbenější hračky dětí na celém světě. A není se co divit, vždyť jsou tak krásní, měkoučcí a roztomilí, že vykouzlí úsměv na tváři nejen dětem, ale i mnoha dospělým. A co teprve, kdyby byl heboučký kamarád opravdu obrovský a děti se mu mohly schoulit v náručí! Přesně takový je plyšový medvěd XXL z e-shopu www.hrackyzadobrekacky.cz. Na výšku měří celých 160 cm, v sedě má 75 cm a obvod jeho kulatého bříška je 130 cm. Jeho sametově hebký a nadýchaný plyš, roztomilý obličej a vyšívané tlapky okouzlí každé dítko. Tohoto medvědího krasavce koupíte přímo tady.

Velký výběr hraček za dobré kačky

Kromě oblíbených plyšáků najdete v tomto obchodě i spoustu dalších hraček pro děti, se kterými si užijí skvělou zábavu doma i na zahradě. Vláčkodráhy, stavebnice, autíčka, panenky, kočárky, houpačky, pískoviště nebo skluzavky, ať už máte kluka nebo holku, miminko či odrostlejší dítka, nové hračky je určitě vždy potěší. A když budou za dobré kačky, jistě to potěší zase vás a vaši peněženku. Za skvělé ceny tu pořídíte například elektrická vozítka, kde můžete vybírat z mnoha typů a modelů. A aby si na své přišli i rodiče, mohou si tu rovnou objednat třeba ratanový nábytek na zahradu, zahradní houpačku či lehátko, ze kterého se jim bude na děti při jejich zábavě skvěle dohlížet.

Vyhrajte plyšového medvěda XXL

Překvapte své potomky dárkem, který je okouzlí na první pohled. Odpovězte na naši soutěžní otázku a při troše štěstí právě vy vyhrajete plyšového medvěda XXL z internetového obchodu Hračky za dobré kačky.

Soutěžní otázka:

Pořídíte v tomto e-shopu s dětskými potřebami a hračkami i RC modely?

a) ano

b) ne

Nápovědu najdete zde.

Svou odpověď posílejte e-mailem na adresu soutez@portalprozeny.cz nejpozději do pondělí 5.6.2023, poté vylosujete jednoho výherce.

 

2023.05.22 | Martina Limbergová | přečteno: 784x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: soutěž výhra plyšáci plyšový medvěd XXL hračky za dobré kačky

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Jak se naučit šít

Na začátku března byla zavedena povinnost nosit roušky, které nebyly, a tak je začalo šít doslova celé Česko. Inter...
 
celý článek | Markéta Zuziaková | 2020.09.12 | přečteno: 4201x

CHYBÍ VÁM S PŘÍCHODEM JARA ENERGIE? RADY A TIPY JAK TO ZVLÁDNOUT!

Jaro začalo a mnoho lidí vítá jeho příchod s nadšením. Svítí sluníčko, v přírodě vše kvete, dny se prodlužují a konečně ...
 
celý článek | Tereza Nechvílová | 2019.03.24 | přečteno: 6618x

Vyhrajte pobyt v jedinečném smarthotelu Nezvalova archa v Olomouci

Hledáte komfortní hotel v Olomouci? Vyzkoušejte unikátní smarthotel Nezvalova archa, který je jedinečným spojením ubytov...
 
celý článek | Martina Limbergová | 2022.03.16 | přečteno: 3013x

Velikonoční beránek 3x jinak

Protože se blíží Velikonoce, přicházím dnes s recepty na 3 různé velikonoční beránky. Abyste měli dostatek času roz...
 
celý článek | Andrea Tomanová | 2014.03.07 | přečteno: 19633x
 

Portál pro ženy