newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

Dárky k narozeninám netradičně

 
Dárky k narozeninám netradičně

Je několik typů narozeninových dárků. Ty, které kupujeme na poslední chvíli, ve spěchu a moc o nich nepřemýšlíme – typicky bonboniéry, květiny, alkohol. Ty, které se více než oslavenci líbí nám samotným – v případě dam je to často oblečení a doplňky, muži rádi kupují elektroniku a technologické výstřelky. A pak jsou tu ty dárky, u kterých si dáváme opravdu záležet, aby se oslavenci líbili, aby je potěšili a opravdu překvapily.

 

Netradiční předplatné

Předplatné oblíbeného časopisu je vděčný a pěkný dárek. Dnes už se nemusíte ovšem omezovat jen na časopisy. Můžete objednat i trošku jiné, netradiční předplatné. Mlsouny potěšíte čokoládovým předplatným, díky kterému objeví každý měsíc ve schránce luxusní čokoládu. Milovníci dobré kávy potěší kávové předplatné, při kterém se mohou těšit na pravidelnou dávku kvalitní čerstvě mleté nebo zrnkové kávy. Jednoznačně nejvtipnější předplatné je tzv. předplatné ponožkové. Zejména single mužům se bude hodit pravidelný týdenní přísun černých ponožek.

Dokonalý zážitek

Zážitek je dárek, který překvapí, na který se nezapomíná a můžete si ho užít spolu s obdarovaným. Věnovat můžete osvědčenou klasiku, jako je let balónem, seskok padákem nebo projížďka ve Ferrari, nebo můžete sáhnout po novinkách mezi zážitky, ke kterým patří třeba adrenalinový sport flyboarding nebo závodní simulátor formule 1. Oblíbenou variantou je také univerzální poukaz, na který si obdarovaný může vybrat jakýkoliv zážitek bude chtít.

http://www.esennce.cz/_data_app_catalogue/426_tandemovy-seskok-kunovice-05.jpg     http://www.esennce.cz/_data_app_catalogue/492_jizda_ferrari_plzen_6125.jpg

Překvapení v krabici

Aktuálním trendem mezi netradičními dárky jsou boxy s překvapením. Jedná se o výběr nejnovějších a nejzajímavějších produktů daného odvětví. K dostání jsou v několika provedeních podle typu a zaměření. A proč s překvapením? Celé kouzlo je v tom, že nikdy nevíte, co přesně v daném boxu bude. Objednat se dají jednorázově nebo i na několik měsíců dopředu. Např. známý a oblíbený „Ladybox“ je určen pro všechny ženy a dívky a obsahuje každý měsíc nejnovější kosmetické produkty z českého trhu. Pro všechny gurmány je určen tzv. „Brandnooz box“, který obsahuje vždy nejžhavější výběr potravinových novinek. Ve stejném stylu je k dostání také varianta pro příznivce zdravého životního stylu a potravin, s názvem „Zající v krabici“.

 

2014.07.23 | Nikol Mohoritová | přečteno: 10023x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: dárek k narozeninám; netradiční dárky; zážitky

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Cenově výhodné bydlení v Ostravě

Vysoké ceny bytů jsou celorepublikovým problémem. Cenově výhodnější stále zůstávají starší byty, avšak větší zájem je...
 
celý článek | Admin | 2017.03.24 | přečteno: 9630x

Netradiční Vánoce v exotice

Chcete zažít netradiční Vánoce v zahraničí? Chcete strávit vánoční svátky na pláži u moře?  Pokud i vy pa...
 
celý článek | Petra Zápotočná | 2017.10.26 | přečteno: 2088x

Vyhrajte selfie tyč nubia

Soutěž již byla ukončena. Děkujeme za účast a gratulujeme výhercům! ...
 
celý článek | Admin | 2016.07.08 | přečteno: 9713x

Zdravě v sezóně - domácí sirup a med z bezových květů

Bez černý je mohutný keř, který dříve nechyběl v žádné zahradě. Nyní je bohužel považován za nežádoucí a mnohdy ...
 
celý článek | Kateřina Pořízová | 2016.06.13 | přečteno: 10118x
 

Portál pro ženy