newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

Dárky k narozeninám netradičně

 
Dárky k narozeninám netradičně

Je několik typů narozeninových dárků. Ty, které kupujeme na poslední chvíli, ve spěchu a moc o nich nepřemýšlíme – typicky bonboniéry, květiny, alkohol. Ty, které se více než oslavenci líbí nám samotným – v případě dam je to často oblečení a doplňky, muži rádi kupují elektroniku a technologické výstřelky. A pak jsou tu ty dárky, u kterých si dáváme opravdu záležet, aby se oslavenci líbili, aby je potěšili a opravdu překvapily.

 

Netradiční předplatné

Předplatné oblíbeného časopisu je vděčný a pěkný dárek. Dnes už se nemusíte ovšem omezovat jen na časopisy. Můžete objednat i trošku jiné, netradiční předplatné. Mlsouny potěšíte čokoládovým předplatným, díky kterému objeví každý měsíc ve schránce luxusní čokoládu. Milovníci dobré kávy potěší kávové předplatné, při kterém se mohou těšit na pravidelnou dávku kvalitní čerstvě mleté nebo zrnkové kávy. Jednoznačně nejvtipnější předplatné je tzv. předplatné ponožkové. Zejména single mužům se bude hodit pravidelný týdenní přísun černých ponožek.

Dokonalý zážitek

Zážitek je dárek, který překvapí, na který se nezapomíná a můžete si ho užít spolu s obdarovaným. Věnovat můžete osvědčenou klasiku, jako je let balónem, seskok padákem nebo projížďka ve Ferrari, nebo můžete sáhnout po novinkách mezi zážitky, ke kterým patří třeba adrenalinový sport flyboarding nebo závodní simulátor formule 1. Oblíbenou variantou je také univerzální poukaz, na který si obdarovaný může vybrat jakýkoliv zážitek bude chtít.

http://www.esennce.cz/_data_app_catalogue/426_tandemovy-seskok-kunovice-05.jpg     http://www.esennce.cz/_data_app_catalogue/492_jizda_ferrari_plzen_6125.jpg

Překvapení v krabici

Aktuálním trendem mezi netradičními dárky jsou boxy s překvapením. Jedná se o výběr nejnovějších a nejzajímavějších produktů daného odvětví. K dostání jsou v několika provedeních podle typu a zaměření. A proč s překvapením? Celé kouzlo je v tom, že nikdy nevíte, co přesně v daném boxu bude. Objednat se dají jednorázově nebo i na několik měsíců dopředu. Např. známý a oblíbený „Ladybox“ je určen pro všechny ženy a dívky a obsahuje každý měsíc nejnovější kosmetické produkty z českého trhu. Pro všechny gurmány je určen tzv. „Brandnooz box“, který obsahuje vždy nejžhavější výběr potravinových novinek. Ve stejném stylu je k dostání také varianta pro příznivce zdravého životního stylu a potravin, s názvem „Zající v krabici“.

 

2014.07.23 | Nikol Mohoritová | přečteno: 10254x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: dárek k narozeninám; netradiční dárky; zážitky

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Voňavé tvoření pro potěchu oka i pro zdraví

Podmanivá vůně, bzučení včel a čmeláků. Ano – bohatě mi kvete levandule. Jako každý rok ji začínám sklízet již ...
 
celý článek | Kateřina Pořízová | 2014.07.09 | přečteno: 10790x

Hitem je cínový šperk

Šperky ze zlata a stříbra zná každý, ale co takhle zkusit něco trochu jiného – cín. Cínové šperky mohu být mohu...
 
celý článek | Potvora Fintivá | 2014.04.12 | přečteno: 12273x

Kdo nesedí před plátnem - není Čech, aneb fandovství po česku

Také patříte do té skupiny lidí, která po většinu roku sotva ví, že existuje nějaký sport s názvem „hokej&...
 
celý článek | Kateřina Poláchová | 2014.05.15 | přečteno: 9501x

Už máte novou zimní bundu a boty?

Máte už pořízenou výbavu na zimu, nebo se teprve poohlížíte po nové zimní bundě, dámském kabátu a zimních botách? Pak...
 
celý článek | Martina Limbergová | 2014.11.23 | přečteno: 10547x
 

Portál pro ženy