newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

reklama 6 v magazínu pro ženy

Co všechno může prozradit oblečení

 
Co všechno může prozradit oblečení

Oblečení je jedním z mnoha způsobů, kterými můžeme dávat svému okolí najevo svou osobnost. Lidé mají různé styly, někdo preferuje volnější oblečení plné barev, jiní zase dávají přednost klasickým odstínům a eleganci. Pokud však chcete být vždy napřed a rozeznat na ostatních, kdo ve skutečnosti jsou, nebo se ujistit, jak působíte na okolí vy sama, seznamte se s tím, co o vás prozrazuje vaše oblečení. 

 

Oblečení s klasickými odstíny

Pokud si zakládáte na eleganci a rády nosíte klasické barvy, jako je černá, šedá a modrá, nebo jejich odstíny, jste pravděpodobně člověk, který si zakládá na uspořádanosti a chce mít za jakékoliv situace nad vším přehled. Působíte jako někdo sofistikovaný, sebevědomý a především někdo s velmi dobrou vizí do budoucnosti. Přesto byste si však neměly zapomínat dopřát trošku pohody a klasiku vyměnit na chvíli za něco extravagantnějšího, například červenou.

                                                                

Volné oblečení

Pokud namísto těsného prádla preferujete volnější oblečení, jste pravděpodobně člověk, kterého okolí považuje za velmi otevřeného, zejména co se týče hlubokých rozhovorů, názorů a změn. Podle psychologie by si řada lidí po prvním setkání s vámi mohla navíc myslet, že vám může říct naprosto všechno, protože jej pochopíte a nebudete jej za nic shazovat. Nemáte potřebu se prezentovat před společností a nosíte to, co vy sama chcete. Pozor byste si však měly dávat při důležitých událostech, jako jsou například svatby nebo oslavy narozenin.

                                                                

Oblečení plné abstraktů

Abstraktní obrazce na oblečení, jako jsou například geometrické tvary nebo náhodně uspořádané barvy, vyjadřují chuť odlišovat se od ostatních. Pokud tedy na sobě rádi nosíte tento styl, pravděpodobně jste velmi odvážná a necouvnete jen tak před nějakou překážkou. Nebojte se, ví to o vás i vaše okolí, už pouze vaše přítomnost dokáže v lidech okolo vás vybudit pocit, že jste expresivní žena, která je připravena vystoupit z davu.

                                                                

Oblečení se slogany a citáty

Pokud se rády oblékáte do oblečení, zejména triček, které má na sobě vždy mají vytištěný nějaký slogan nebo citát, jste pravděpodobně typ člověka, který nemá problém vyjádřit svůj vlastní názor. V některých případech to může být velmi zajímavá myšlenka, která vyčaruje úsměv na tváři mnoha lidem okolo vás, ovšem měly byste si dávat pozor, abyste svými slogany nepřitahovaly až přílišnou pozornost – někdo by si například mohl myslet, že jste nakloněni konkrétní myšlence, zatímco pravda může být ve skutečnosti úplně jinde. 

                                                                

Oblečení plné jasných barev

V případě, že rády nosíte příliš jasné barvy, jako je například žlutá, oranžová nebo červená, jste pravděpodobně žena, která chce ve společnosti vždy udávat nový styl. Tato skutečnost vypovídá také ledacos o vaší osobnosti – ostatní ve vás často vidí atraktivního jedince, který působí vždy příjemně a přátelsky. Jasné barvy navíc připomínají lidem pozitivitu a pohodlí, takže se s vámi budou cítit vždy příjemně a uvolněně. Jste klidná, přijímáte názory ostatních a nebojíte se být středem pozornosti.

2022.03.27 | Jana Brandtlová | přečteno: 1386x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: oblečení osobnost klasické šaty elegantní barvy vzory neutrální barvy zajímavá osobnost

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Zájem o online prodej potravin zůstává i po rozvolnění

Pandemie covid-19 zcela zásadně změnila naše nákupní chování. I ti, co nakupovali přes internet již téměř vše, k nákupu ...
 
celý článek | Nina Albertová | 2021.06.17 | přečteno: 1631x

Spermidin aneb výživa pro buňky

Spermidin je trochu zavádějící název, protože tato látka se spermiemi opravdu nijak nesouvisí. V současné době je spermi...
 
celý článek | Jana Brandtlová | 2021.04.18 | přečteno: 2450x

S přesným glukometrem udržíte cukrovku na uzdě

Dozvědět se od lékaře zprávu, že trpíte cukrovkou, může být nejdříve nepříjemný šok. Obzvlášť, pokud jste se dosud cítil...
 
celý článek | Martina Limbergová | 2021.12.02 | přečteno: 1410x

Petr Koukolíček – rozhovor s mistrem molekulární kuchyně

Představte si, že přijdete do restaurace, posadíte se a nic netuše si objednáte hovězí vývar, zeleninový salát, kapuč...
 
celý článek | Martina Limbergová | 2014.07.13 | přečteno: 16655x
 

Portál pro ženy