newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

Tajemný a slastný dotek tantry

 
Tajemný a slastný dotek tantry

Prožít vzrušující zážitek, uvolnit se, poznat své tělo a nechat ho projevit pocity – o tom všem je tantrická masáž. Je způsobem, jak najít cestu k sobě a také k partnerovi, pokud se rozhodnete tento nevšední zážitek prožít spolu. Navraťte svému tělu tělesnou i duševní rovnováhu. Otevře vám to nové obzory a projasní nejen sexualitu, ale celé vnímání světa.

 

 

V poznávání nových věcí nás většinou brzdí strach z neznámého, nervozita a také stud. To je ale škoda. Svět masáží v Brně nabízí kromě velkého množství tantra masáží i profesionální, a přitom velmi citlivý a lidský přístup, díky kterému se ostychu brzy zbavíte. Stačí jen prvotní odhodlání, vždyť nahota je tak přirozená. A jakou konkrétní tantra masáž můžete například vyzkoušet?

 

Partnerská tantra masáž

Láska potřebuje nové impulzy, aby se nedostala do šedivých kolejí všednosti. Společná tantra masáž je skvělým způsobem, jak obohatit vztah o nový prožitek, který ve vás obou zanechá hlubokou stopu. Nechat se hýčkat, hladit a masírovat po celém těle i na těch nejintimnějších místech a vzájemně sdílet své slastné pocity je neuvěřitelný zážitek. Je jen na vás dvou, zda využijete služeb maséra a masérky, nebo raději i Vy zvolíte doteky ženských dlaní. Chcete-li sobě a svému partnerovi dopřát opravdový luxus, vyberte rovnou Wellness pobyt pro dva, který kromě partnerské masáže obsahuje jednu noc v krásném hotelovém pokoji, výbornou večeři a relaxaci ve vířivé vaně s lahví šampaňského. Dokážete si představit větší romantiku?

 

Tajemný dotek tantry

Jste-li single nebo z nějakého důvodu chcete vyzkoušet tantra masáž sama, samozřejmě vám nic nebrání. Jakmile vstoupíte do příjemného prostředí a ujme se Vás zkušený masér nebo masérka, určitě z Vás brzy spadne napětí a vychutnáte si všechny prožitky, které se před Vámi při laskavých dotecích jejich rukou objeví. Jestliže si ale pořád nedovedete představit, že zvládnete odhodit zábrany, možná by Vám pomohl přívětivý závoj tmy. Tajemný dotek tantry se jmenuje tantra masáž, která je prováděna v útulné místnosti za úplné tmy. Masér nebo masérka citlivě reagují na každý Váš pohyb či jinou reakci a dokáží jen hmatem vycítit, co je vám příjemné nebo naopak. Ve tmě se naše mysl dokáže daleko lépe uvolnit a soustředit se jen na pocity. A o to jde především, hluboký prožitek přinášející úlevu a radost je cílem tantra masáže.

 

Toto zdaleka není vše, co Vám tantrické masáže ve Světě masáží mohou nabídnout. Vyzkoušejte třeba extra smyslnou masáž Body to body nebo se nechte hýčkat rovnou dvěma páry zkušených rukou. Nestyďte se za Vaši nahotu a sexualitu. Patří k Vám a vede jedině ke zdravému a spokojenému životu.

 

Image courtesy of photostock / FreeDigitalPhotos.net

2014.09.05 | Lea Kubová | přečteno: 9338x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: Vztahy; sexualita; tantra masáže; pocity; vzrušení

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Soutěž o vyhřívané ponožky – spolehlivého pomocníka proti studeným nohám

Soutěž již byla ukončena. Děkujeme za účast a gratulujeme výherci! ...
 
celý článek | Martina Limbergová | 2016.12.08 | přečteno: 9649x

Proč ženy zůstávají v nefunkčním vztahu?

Je skvělé, když si dva lidé rozumí a žijí spolu šťastně a spokojeně. Bohužel to ale  v mnoha případech není tak ...
 
celý článek | Martina Limbergová | 2013.06.18 | přečteno: 9639x

Staročeské máje - oslava jara, lásky a mládí

Slavnost Staročeských májů je překrásnou tradicí, která na venkově stále přetrvává, a lidé se na ni těší celý rok. V ...
 
celý článek | Kateřina Pořízová | 2015.05.15 | přečteno: 10416x

Halloween

Možná se právě zhluboka nadechujete a chystáte se říct: „A zase ten zpropadený Halloween. Další z amerických sv...
 
celý článek | Kateřina Pořízová | 2015.10.30 | přečteno: 9362x
 

Portál pro ženy