reklama 3 v magazínu pro ženy
reklama 4 v magazínu pro ženy
reklama 1 v magazínu pro ženy

newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

Tajemný a slastný dotek tantry

 
Tajemný a slastný dotek tantry

Prožít vzrušující zážitek, uvolnit se, poznat své tělo a nechat ho projevit pocity – o tom všem je tantrická masáž. Je způsobem, jak najít cestu k sobě a také k partnerovi, pokud se rozhodnete tento nevšední zážitek prožít spolu. Navraťte svému tělu tělesnou i duševní rovnováhu. Otevře vám to nové obzory a projasní nejen sexualitu, ale celé vnímání světa.

 

 

V poznávání nových věcí nás většinou brzdí strach z neznámého, nervozita a také stud. To je ale škoda. Svět masáží v Brně nabízí kromě velkého množství tantra masáží i profesionální, a přitom velmi citlivý a lidský přístup, díky kterému se ostychu brzy zbavíte. Stačí jen prvotní odhodlání, vždyť nahota je tak přirozená. A jakou konkrétní tantra masáž můžete například vyzkoušet?

 

Partnerská tantra masáž

Láska potřebuje nové impulzy, aby se nedostala do šedivých kolejí všednosti. Společná tantra masáž je skvělým způsobem, jak obohatit vztah o nový prožitek, který ve vás obou zanechá hlubokou stopu. Nechat se hýčkat, hladit a masírovat po celém těle i na těch nejintimnějších místech a vzájemně sdílet své slastné pocity je neuvěřitelný zážitek. Je jen na vás dvou, zda využijete služeb maséra a masérky, nebo raději i Vy zvolíte doteky ženských dlaní. Chcete-li sobě a svému partnerovi dopřát opravdový luxus, vyberte rovnou Wellness pobyt pro dva, který kromě partnerské masáže obsahuje jednu noc v krásném hotelovém pokoji, výbornou večeři a relaxaci ve vířivé vaně s lahví šampaňského. Dokážete si představit větší romantiku?

 

Tajemný dotek tantry

Jste-li single nebo z nějakého důvodu chcete vyzkoušet tantra masáž sama, samozřejmě vám nic nebrání. Jakmile vstoupíte do příjemného prostředí a ujme se Vás zkušený masér nebo masérka, určitě z Vás brzy spadne napětí a vychutnáte si všechny prožitky, které se před Vámi při laskavých dotecích jejich rukou objeví. Jestliže si ale pořád nedovedete představit, že zvládnete odhodit zábrany, možná by Vám pomohl přívětivý závoj tmy. Tajemný dotek tantry se jmenuje tantra masáž, která je prováděna v útulné místnosti za úplné tmy. Masér nebo masérka citlivě reagují na každý Váš pohyb či jinou reakci a dokáží jen hmatem vycítit, co je vám příjemné nebo naopak. Ve tmě se naše mysl dokáže daleko lépe uvolnit a soustředit se jen na pocity. A o to jde především, hluboký prožitek přinášející úlevu a radost je cílem tantra masáže.

 

Toto zdaleka není vše, co Vám tantrické masáže ve Světě masáží mohou nabídnout. Vyzkoušejte třeba extra smyslnou masáž Body to body nebo se nechte hýčkat rovnou dvěma páry zkušených rukou. Nestyďte se za Vaši nahotu a sexualitu. Patří k Vám a vede jedině ke zdravému a spokojenému životu.

 

Image courtesy of photostock / FreeDigitalPhotos.net

2014.09.05 | Lea Kubová | přečteno: 10941x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: Vztahy; sexualita; tantra masáže; pocity; vzrušení

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Jak v létě zaručeně zazáříte? Vsaďte na vaše vlasy

Ať už si vlasy barvíte, melírujete nebo zůstáváte u svého přírodního odstínu, základem péče o každý váš vlásek je vžd...
 
celý článek | Kateřina Pořízová | 2015.05.25 | přečteno: 11074x

Jsou geny náš osud?

 „Děti naučíte poděkovat a pozdravit. Zbytek jsou geny“ říkával náš profesor psychologie a já mu to ...
 
celý článek | Eva Štíbrová | 2016.06.19 | přečteno: 11385x

Vysoké Tatry - balzám pro duši i tělo

Konec roku se nachýlil a s ním vedle očekávání Vánoc přichází i touha po klidu a odpočinku. Únavu těla i mysli, která...
 
celý článek | Kateřina Pořízová | 2014.12.16 | přečteno: 11334x

Pozor na příjem vitamínu B12, jeho nedostatek vede k vážným problémům

Každý dobře ví, že vitamín C posiluje imunitu, vitamín D je důležitý pro silné kosti a vitamín A zase pro zdravé oči....
 
celý článek | Martina Limbergová | 2017.05.24 | přečteno: 11323x
 

Portál pro ženy