reklama 3 v magazínu pro ženy
reklama 4 v magazínu pro ženy
reklama 1 v magazínu pro ženy

newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

Tajemný a slastný dotek tantry

 
Tajemný a slastný dotek tantry

Prožít vzrušující zážitek, uvolnit se, poznat své tělo a nechat ho projevit pocity – o tom všem je tantrická masáž. Je způsobem, jak najít cestu k sobě a také k partnerovi, pokud se rozhodnete tento nevšední zážitek prožít spolu. Navraťte svému tělu tělesnou i duševní rovnováhu. Otevře vám to nové obzory a projasní nejen sexualitu, ale celé vnímání světa.

 

 

V poznávání nových věcí nás většinou brzdí strach z neznámého, nervozita a také stud. To je ale škoda. Svět masáží v Brně nabízí kromě velkého množství tantra masáží i profesionální, a přitom velmi citlivý a lidský přístup, díky kterému se ostychu brzy zbavíte. Stačí jen prvotní odhodlání, vždyť nahota je tak přirozená. A jakou konkrétní tantra masáž můžete například vyzkoušet?

 

Partnerská tantra masáž

Láska potřebuje nové impulzy, aby se nedostala do šedivých kolejí všednosti. Společná tantra masáž je skvělým způsobem, jak obohatit vztah o nový prožitek, který ve vás obou zanechá hlubokou stopu. Nechat se hýčkat, hladit a masírovat po celém těle i na těch nejintimnějších místech a vzájemně sdílet své slastné pocity je neuvěřitelný zážitek. Je jen na vás dvou, zda využijete služeb maséra a masérky, nebo raději i Vy zvolíte doteky ženských dlaní. Chcete-li sobě a svému partnerovi dopřát opravdový luxus, vyberte rovnou Wellness pobyt pro dva, který kromě partnerské masáže obsahuje jednu noc v krásném hotelovém pokoji, výbornou večeři a relaxaci ve vířivé vaně s lahví šampaňského. Dokážete si představit větší romantiku?

 

Tajemný dotek tantry

Jste-li single nebo z nějakého důvodu chcete vyzkoušet tantra masáž sama, samozřejmě vám nic nebrání. Jakmile vstoupíte do příjemného prostředí a ujme se Vás zkušený masér nebo masérka, určitě z Vás brzy spadne napětí a vychutnáte si všechny prožitky, které se před Vámi při laskavých dotecích jejich rukou objeví. Jestliže si ale pořád nedovedete představit, že zvládnete odhodit zábrany, možná by Vám pomohl přívětivý závoj tmy. Tajemný dotek tantry se jmenuje tantra masáž, která je prováděna v útulné místnosti za úplné tmy. Masér nebo masérka citlivě reagují na každý Váš pohyb či jinou reakci a dokáží jen hmatem vycítit, co je vám příjemné nebo naopak. Ve tmě se naše mysl dokáže daleko lépe uvolnit a soustředit se jen na pocity. A o to jde především, hluboký prožitek přinášející úlevu a radost je cílem tantra masáže.

 

Toto zdaleka není vše, co Vám tantrické masáže ve Světě masáží mohou nabídnout. Vyzkoušejte třeba extra smyslnou masáž Body to body nebo se nechte hýčkat rovnou dvěma páry zkušených rukou. Nestyďte se za Vaši nahotu a sexualitu. Patří k Vám a vede jedině ke zdravému a spokojenému životu.

 

Image courtesy of photostock / FreeDigitalPhotos.net

2014.09.05 | Lea Kubová | přečteno: 10294x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: Vztahy; sexualita; tantra masáže; pocity; vzrušení

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Sex a milování jako nástroj manipulace?

Ve společnosti opačného pohlaví se občas dozvíte spoustu zajímavých věcí a postřehů, které vás hodně udiví a občas př...
 
celý článek | Meridene | 2014.06.08 | přečteno: 10608x

Proč na sebe nejsem milejší?

Jako každé ráno i to dnešní vedou mé první kroky z ložnice do předsíně, kde nemohu minout velké zrcadlo. Stojím tam p...
 
celý článek | Martina Limbergová | 2014.02.18 | přečteno: 10707x

Mám se ráda, nemám se ráda...

  A už je tady to nesmyslné období zase, jsem protivná sobě i okolí. Nic mě nebaví, do ničeho se mi nechce, ...
 
celý článek | Andrea Tomanová | 2014.07.01 | přečteno: 10152x

Super - zdravé luštěniny aneb proč je jíst pravidelně?

Luštěniny by měly být součástí každého zdravého jídelníčku. Jsou ale zcela nedoceněnou potravinou. Ať už je to špatnými ...
 
celý článek | Hana Grmelová | 2019.02.22 | přečteno: 808x
 

Portál pro ženy