newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

Kamasútra – 10 sexuálních poloh

 
Kamasútra – 10 sexuálních poloh

Pravděpodobně jste již o knize Kámasútra slyšeli, starověkém hinduistickém textu, který je v podstatě od A do Z popisuje sexuální polohy. Pravděpodobně jste ale předpokládali, že je plná trapných a směšně akrobatických poloh, na které by si netroufl ani ten nejzkušenější akrobat.

 

Tento předpoklad je naštěstí nesprávný. Existuje důvod, proč je Kámasútra po tisíce let vodítkem k sexuálním pozicím - je plná praktických a použitelných tipů pro páry, které si chtějí zpestřit svůj obvyklý sexuální rytmus.

I když se může zdát, že Kámasútra je celá o sexu, ve skutečnosti to byl první text bez studu popisující, jak přijmout a dávat potěšení v životě i mimo něj, oslavovat sexualitu prostřednictvím tohoto průvodce o technice sexuálních pohybů, dynamice vztahu a udělení povolení sám sobě být svobodný ve svém sexuálním životě.

Sexuální polohy v Kámasútře jsou jednoduše způsobem, jak přijmout svou sexualitu a otevřeně mluvit o sexuálním potěšení. Zvládnutí pozic není cílem. Pomocí sexuálních pozic Kámasútry rozvíjejte nové hodnoty kolem sexuality a vyvracejte mýty o genderových rolích v sexu, sexuálních očekáváních a stereotypním myšlení v souvislosti se sexem.

Toto je 10 základních poloh v originální Kámasútře, které zvládne každý. I začátečník.

· Sammukha kama sutra

V této poloze se partnerka ve stoje opře zády o zeď a roztáhne nohy co nejšířeji, zatímco do ní partner vstoupí zespodu.

· Janukurpara

V této pozici partner zvedne svou partnerku, prostrčí své ruce pod koleny partnerky, zvedne je a uchopí její zadek rukama, zatímco partnerka umístí své paže kolem krku stojícího partnera, aby se držela.

· Piditaka

V této poloze si žena lehne na záda a přitáhne si kolena do hrudníku, chodidla opře o hruď partnera, když před nimi klečí. Zadek partnerky si může muž opřít o svá pokrčená kolena, což mu umožní do ní lépe proniknout.

· Virshra

Virshu pravděpodobně znáte pod jiným jménem: Obráceně na koníčka, kovbojka. V této poloze leží partner na zádech, zatímco žena sedí nebo klečí obkročmo na něm, čelem k jeho nohám.

· Tripadam

V této poloze stojí oba čelem k sobě. Partner položí ruku pod jedno koleno ženy zvedne jej, poté může partner do ženy proniknout.

· Splynutí mléka a vody

V této poloze se partner posadí na postel, židli nebo kamkoliv jinam, a poté si na něj žena sedne zády k jeho hrudi.

· Indrani

V této poloze si žena lehne na záda a přitáhne kolena k hrudi. Kolena partnera mohou obkročit boky ženy a proniknout.

· Uttana Samputa

V této poloze leží žena na zádech a partner leží na ní, tváří v tvář. Můžete to také znát jako staromódní misionářskou pozici.

· Parshva Samputa

V této variantě oba partneři leželi na boku čelem k sobě. Vlastně misionář na boku.

· Shulachitaka

Žena si opře nohu o rameno partnera, partner proniká do ženy z kleku.

 

2023.01.03 | Lea Kubová | přečteno: 31426x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: sex kamasútra vzrušení vztahy sexualita

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Konjac houba nejen pro citlivou pokožku

Konjac houba neboli konjacová brambora, někdy také označovaná jako Ďáblův jazyk nepředstavuje žádnou jedovatou rostli...
 
celý článek | Adela Rychtáriková | 2016.10.24 | přečteno: 30077x

Výměna manželek

  Výměna manželek, samo o sobě to zní dost zvláštně, nemyslíte? Copak manželky se vyměňují? Neříká se snad, ...
 
celý článek | Andrea Sýkorová | 2013.03.16 | přečteno: 30081x

Warszawa- město mnoha vůní

  Když se řekne Varšava, většina lidí si představí město, které kdysi bylo zničeno válkou a dnes tam v ...
 
celý článek | Lenka Popelková | přečteno: 30052x

Rčení aneb Proč se říká

Rčení a ustálená slovní spojení nás provázejí na každém kroku. Používáme je automaticky a ani nepřemýšlíme o tom, proč s...
 
celý článek | Jana Brandtlová | 2023.09.28 | přečteno: 632x
 

Portál pro ženy