newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

Aplikace na mobil, které vám usnadní život!

 
Aplikace na mobil, které vám usnadní život!

Moderní technologie jdou stále dopředu a my jsme svědky jejich rychlého vývoje. Pokud jste zastánci těchto technologií, v tomto článku vám představíme tři užitečné aplikace na smartphone, které můžete využívat každý den a které vám velmi usnadní život.

 

Portmonka 

První aplikace, kterou vám představíme, je Portmonka. Tato aplikace se postará o to, abyste už nikdy neměli přeplněnou peněženku. Všechny zákaznické karty budou obsaženy v této chytré aplikaci, takže ušetříte čas hledáním správné věrnostní karty v obchodě. V aplikaci se vám zobrazí čárové kódy k příslušným obchodům, které přístroje v obchodě už bez problému přečtou. Mimo věrností karty aplikace funguje i pro slevové kupóny. Zároveň pokud si budete chtít vytvořit nové členství u vybraného obchodu, vypíšete osobní údaje do aplikace, která je poté sama do žádosti doplní. Toto ušetří mnoho času, protože údaje budete potom moci použít pro jakýkoliv další věrnostní program. 

CamScanner

Další aplikace, která stojí za zmínku, je rozhodně CamScanner. Jak již z názvu vyplývá, jde o aplikaci, která umožňuje scanování. Fotoaparát na smartphonu nemusí sloužit pouze k vytváření fotografií, nýbrž i ke scanování. Vyfotit a poslat samozřejmě můžete jakékoliv dokumenty, problém je často v kvalitě poslané fotografie a čitelnosti textu. Je možné naskenovat QR kódy, účtenky, poznámky či jakékoliv jiné papírové dokumenty a poté je převést jednoduše do formátu PDF, aniž by se zhoršila kvalita. Celý proces je velmi jednoduchý a zabere jen pár sekund. Aplikace nabízí 200 MB místa pro scanované dokumenty.  

Amazon Kindle

Třetí aplikace Amazon Kindle tu jistě nesmí chybět. Bude se hodit především těm, co rádi čtou a nechtějí se tahat v kabelce s knížkou. Přestože čtečka není stejná jako kniha, tak má spoustu výhod. Mimo to, že ušetří místo v kabelce, tak si do čtečky můžete nahrát jakékoliv knihy či časopisy, kterými si pak můžete ukrátit cestu vlakem či MHD. Některé knihy jsou k dispozici zdarma, za některé si budete muset pár korun připlatit. Další výhodou je, že nebudete potřebovat ani brýle, protože si můžete zvětšit či zmenšit text podle své potřeby. Dále si můžete nastavit správný jas, takže můžete číst i večer bez dalšího světla. U textů v angličtině je dokonce k dispozici slovník, který můžete využít k překladu neznámých slov či frází. 

 

Užitečných aplikací existuje celá pestrá škála a téměř všechny jsou k dispozici zadarmo. Abyste si aplikace mohli nainstalovat, musíte mít chytrý telefon. Poté již není nic jednoduššího než kliknout na ikonku obchod, vyhledat a vybrat jakoukoliv aplikaci či hru, na kterou si jen vzpomenete.

 

2018.04.25 | Petra Zápotočná | přečteno: 1695x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: mobilní aplikace chytré aplikace

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Zimní radovánky a svátky jara v Alpách

Mnohé rodiny jarní prázdniny teprve čekají a někteří dospělí možná ještě přemýšlejí, kde je strávit, aby si to děti c...
 
celý článek | Admin | 2015.02.21 | přečteno: 9372x

Lněný olej – vhodný doplněk stravy

Nejprve je potřeba vysvětlit si rozdíl mezi přírodními oleji a minerálními. Pro laika možná mohou vypadat na první po...
 
celý článek | Vendula Králová | přečteno: 9564x

Proč je důležité mít cestovní pojištění při každé cestě do zahraničí?

Chystáte se na pracovní cestu do zahraničí nebo s rodinou na dovolenou? V obou případech budete „balit&ldq...
 
celý článek | Admin | 2015.09.29 | přečteno: 9696x

Představujeme fajnové možnosti bydlení v Praze

Bydlení v hlavním městě má své nesporné výhody. V Praze je to všude kousek, je zde největší možnost kulturn...
 
celý článek | Admin | 2014.07.31 | přečteno: 10104x
 

Portál pro ženy