newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

reklama 6 v magazínu pro ženy

Jak se stylově nalíčit ještě letos v létě

 
Jak se stylově nalíčit ještě letos v létě

Je teplo a móda hýří barvami. Líčení ovšem také. Korálová, vodní tóny či zářivý bronz vnášejí svěží akcenty a správnou letní atmosféru. Navíc skvěle sedí k opálené pokožce. Tak se barev nebojte, a alespoň je vyzkoušejte!

 

Glamour se počítá

Hlavním trendem posledních let, včetně toho letošního, je rozzářená pleť plná přirozeného lesku a třpytivých doplňků. Pleť pak vypadá nejen hezky, ale také zdravě. K tomu trochu třpytek, aby váš obličej rovnoměrně zazářil.

Určitě si proto pořiďte bázi a make-up, které obsahují částečky odrážející světlo. Nemusíte ani používat pudr, protože k létu patří právě lesk.

Lícní kosti dolaďte rozjasňovačem, který ideálně použijte také na hřbet nosu a nad horní ret. Na rty naneste také trochu lesku a uvidíte, jak se vaše tvář rozsvítí!

Tip: Před nanesením lesku na rty je nejprve ošetřete pomocí jemného peelingu a balzámu.

Nehty musí vydržet

Asi jste si všimly, že doby francouzské manikúry a jednobarevných nehtů už minuly. Ostatně právě léto přeje divokosti a nejrůznějším experimentům. Klidně můžete mít každý nehet jiný, ale nejvíc „in“ budete, pokud nehty nalakujete jednou barvou, ovšem v různých tónech. Od nejtmavší po nejsvětlejší. Některé barvy vykouzlí skutečně zázračný vzhled.

V módě léta dominují odstíny broskvové, korálové nebo modré v barvě mořské hladiny.

Nelitujte výdajů a pořiďte si laky, které něco vydrží. Léto je pro nehty velká zátěž, už jenom tím, že se často koupete.

Multifunkční bronz

Neutrální a slušivou barvu vaší pleti poskytne bronzové líčidlo. Hodí se zejména ve chvílích, kdy nemáte moc času, protože zastane hned několik rolí najednou. Bronz sluší každému typu pleti a zajistí rozjasnění tam, kam ho nanesete. Lícní kosti nebo oči dostanou tu správnou jiskru.

Retro na očích nezklame

Návrat do 80. let? Koneckonců, proč ne? Výrazný modrý odstín na očích byl dlouhá léta zcela mimo módní vlny, ale dnes s modrým pohledem nemůžete udělat chybu. Všechny odstíny modré, od tmavé přes námořnickou modř až po pastelové tóny a tyrkysovou, dokážou váš pohled zkrášlit. Můžete kombinovat dle své chuti a nálady, obzvlášť krásně působí opět třpytivé textury, které odrážejí světlo.

Pokud jste letní trendy ještě nevyzkoušely, je nejvyšší čas. Staňte se skutečnou kráskou tohoto léta!

 


 

 

2020.08.16 | Jana Brandtlová | přečteno: 3515x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: léto líčení make-up

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Krása splétání uzlů opět ožívá

Ruční technika splétání provázků za pomoci uzlů byla v minulosti spíše praktickou záležitostí. V poslední době se dostáv...
 
celý článek | Jana Brandtlová | 2022.02.09 | přečteno: 1150x

5 tipů na krásné podzimní boty

Sandálky je třeba vyměnit za tenisky a polobotky. Podzim se blíží, s ním i nižší teploty a sychravé počasí. Přizpůsobte ...
 
celý článek | Martina Limbergová | 2018.09.07 | přečteno: 9818x

Semínka CHIA

Odjakživa jsem pro každou „špatnost“. Nová kosmetika, značka oblečení, cvičení, taneční styl…cokol...
 
celý článek | Andrea Tomanová | 2014.01.31 | přečteno: 16429x

Fascinující odhalení, že vám někdo lže, podle bývalých agentů CIA

Ačkoli vycházíme ze zkušeností agentů CIA, způsob komunikace a lživá prohlášení rozhodně nejsou jen problémem mezinárodn...
 
celý článek | Jana Brandtlová | 2021.09.12 | přečteno: 2000x
 

Portál pro ženy