newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

Jak se stylově nalíčit ještě letos v létě

 
Jak se stylově nalíčit ještě letos v létě

Je teplo a móda hýří barvami. Líčení ovšem také. Korálová, vodní tóny či zářivý bronz vnášejí svěží akcenty a správnou letní atmosféru. Navíc skvěle sedí k opálené pokožce. Tak se barev nebojte, a alespoň je vyzkoušejte!

 

Glamour se počítá

Hlavním trendem posledních let, včetně toho letošního, je rozzářená pleť plná přirozeného lesku a třpytivých doplňků. Pleť pak vypadá nejen hezky, ale také zdravě. K tomu trochu třpytek, aby váš obličej rovnoměrně zazářil.

Určitě si proto pořiďte bázi a make-up, které obsahují částečky odrážející světlo. Nemusíte ani používat pudr, protože k létu patří právě lesk.

Lícní kosti dolaďte rozjasňovačem, který ideálně použijte také na hřbet nosu a nad horní ret. Na rty naneste také trochu lesku a uvidíte, jak se vaše tvář rozsvítí!

Tip: Před nanesením lesku na rty je nejprve ošetřete pomocí jemného peelingu a balzámu.

Nehty musí vydržet

Asi jste si všimly, že doby francouzské manikúry a jednobarevných nehtů už minuly. Ostatně právě léto přeje divokosti a nejrůznějším experimentům. Klidně můžete mít každý nehet jiný, ale nejvíc „in“ budete, pokud nehty nalakujete jednou barvou, ovšem v různých tónech. Od nejtmavší po nejsvětlejší. Některé barvy vykouzlí skutečně zázračný vzhled.

V módě léta dominují odstíny broskvové, korálové nebo modré v barvě mořské hladiny.

Nelitujte výdajů a pořiďte si laky, které něco vydrží. Léto je pro nehty velká zátěž, už jenom tím, že se často koupete.

Multifunkční bronz

Neutrální a slušivou barvu vaší pleti poskytne bronzové líčidlo. Hodí se zejména ve chvílích, kdy nemáte moc času, protože zastane hned několik rolí najednou. Bronz sluší každému typu pleti a zajistí rozjasnění tam, kam ho nanesete. Lícní kosti nebo oči dostanou tu správnou jiskru.

Retro na očích nezklame

Návrat do 80. let? Koneckonců, proč ne? Výrazný modrý odstín na očích byl dlouhá léta zcela mimo módní vlny, ale dnes s modrým pohledem nemůžete udělat chybu. Všechny odstíny modré, od tmavé přes námořnickou modř až po pastelové tóny a tyrkysovou, dokážou váš pohled zkrášlit. Můžete kombinovat dle své chuti a nálady, obzvlášť krásně působí opět třpytivé textury, které odrážejí světlo.

Pokud jste letní trendy ještě nevyzkoušely, je nejvyšší čas. Staňte se skutečnou kráskou tohoto léta!

 


 

 

2020.08.16 | Jana Brandtlová | přečteno: 30169x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: léto líčení make-up

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Svatební fotografové: trvalá památka na Váš výjimečný den

Svatební den je jedinečný a nezapomenutelný okamžik, který zasluhuje být zachycen s nejvyšší péčí a profesionalitou. Nen...
 
celý článek | Nina Albertová | 2023.05.04 | přečteno: 30256x

Vánoce se blíží, je čas na nákup vánočního osvětlení

Zatímco se venku barví listí a padají kaštany, spousta z nás už přemýšlí nad blížícími se Vánoci. Ostatně jde také o ...
 
celý článek | Martina Limbergová | 2015.10.05 | přečteno: 30117x

Španělské mušky

Pojem španělské mušky jste nejspíš už slyšely, přece jen jde asi o nejznámější afrodiziakum. Nechtěly byste je tedy t...
 
celý článek | Lea Kubová | 2014.02.14 | přečteno: 30264x

MATNÉ RTY JSOU ZPĚT! NA VÝBĚR JSOU MATNÉ BALZÁMY, LESKY I RTĚNKY

V čem spočívá kouzlo matných rtů? Proč jsou efektivní ženskou zbraní? Dosažení svého cíle lze učinit prostřednictvím mat...
 
celý článek | Kateřina Lulková | 2019.06.13 | přečteno: 30088x
 

Portál pro ženy