reklama 3 v magazínu pro ženy
reklama 4 v magazínu pro ženy
reklama 1 v magazínu pro ženy

newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

Cestování s malými dětmi aneb dovolená na příští rok bez stresu

 
Cestování s malými dětmi aneb dovolená na příští rok bez stresu

Spousta lidí říká, že dovolená s malými dětmi není dovolená. Musíte je hlídat a pobíhat za nimi stejně jako doma, při cestě nebo v hotelu nemáte všechno potřebné vybavení, dětem se na dovolené změní režim a péči to může ještě ztížit. Vězte ale, že už ve fázi výběru dovolené si můžete spoustu věcí dopředu usnadnit a zajistit tak, abyste si vše stihli užít a odpočinout si.

 

Nabídka cestovních kanceláří se nyní zaměřuje na tzv. first minute zájezdy, tedy zájezdy na příští rok. Možná se vám zdá, že je příliš brzy plánovat dovolenou na léto, právě pro rodiny s dětmi je to ale nejlepší volba.

 

Destinace a ubytování

Každá cestování kancelář má pro nadcházející sezónu zarezervovány různé druhy ubytování, a to v různých letoviscích, s různou vzdáleností od pláže a s různým vybavením. Na samotném začátku prodeje je tedy nabídka nejširší. V období zahájení prodeje tzv. first minute zájezdů nebudete mít problém najít skvělé ubytování kousíček od částečně zastíněné pláže, s dětskou postýlkou, bazénem či lehátky a budou volné pokoje s výhledem na moře v klidnějších zónách hotelu.

Spousta lidí už má vytipované nejlepší ubytování a již na podzim a v zimě si jej rezervuje na příští léto, není tedy dobré čekat. V tzv. last minute zájezdech už často nemáte možnost volby – naopak v krátké době se musíte rozhodnout a „vzít, co zbylo“.

Čas a plány

Na většině pracovních pozic se musíte domlouvat na dovolené se svými kolegy tak, aby měl kdo plnit stanovené úkoly. V případě, že budete první, kdo si o dovolenou řekne, se pak jednoduše budou muset ostatní přizpůsobit vám. Také se vám a vašim nadřízeným bude lépe práce plánovat tak, aby se vše bez problému zvládlo. Dovolená last minute vyžaduje flexibilitu - v krátkém čase potřebujete vše zařídit v práci i doma. Pokud si chcete odpustit tento stres, dovolená first minute pro vás bude ideální.

Peníze

Jak už jistě tušíte, dovolená first minute má kromě spousty dalších výhod také výhodnější ceny. Samotná cena zájezdu je ale doplněná také o další výhody – například v cestovní kanceláří Viamare můžete získat dovolenou pro děti za výhodnou cenu, k tomu parkování na letišti pro pohodlnou přepravu a také pojištění. Všechny tyto položky vám výrazně usnadní cestování s menšími dětmi. Zároveň při rezervaci zájezdu first minute nemusíte platit celou částku, u některých zájezdů můžete zaplatit jen 1500 Kč za osobu (minimálně však 4000 Kč na jednu smlouvu o zájezdu) a zbytek doplácet postupně. Rodinný rozpočet se tak nezatíží jedním větším výdajem, ale pěkně se rozloží do několika měsíců. Dovolenou si tak můžete v klidu nadělit třeba pod stromeček.

 

2017.11.23 | Admin | přečteno: 2581x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: dovolená moře děti rodina first minute

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Vstříc jaru s dámskými botami Melissa a Zaxy

Jaro se blíží. Čas, kdy budete moci zahodit těžké zimní boty, je za dveřmi. Také, dámy, přemýšlíte, jakými poklady oboha...
 
celý článek | Martina Limbergová | 2018.03.05 | přečteno: 2782x

Depilace cukrovou pastou – sladká depilace

Chcete mít krásně hladkou pokožku, která vydrží déle než pár dnů? Metod existuje spousta…epilátory, depilace v...
 
celý článek | Aneta Miňovská (Vlkanová) | 2014.02.12 | přečteno: 10860x

Zbavte dítě opruzenin, na český trh přichází Zitenax. Matky ocení jeho šetrné složení

Jedním z nejčastějších kožních problémů kojenců je plenková dermatitida. Na český trh nedávno vstoupil nový přípravek...
 
celý článek | Admin | 2016.09.25 | přečteno: 11551x

Zwow - když není čas cvičit

Zwow je fitness program vytvořený světoznámou trenérkou Zuzkou Light. Obsahuje několik typů cvičení, která vám pomoho...
 
celý článek | Mgr. Daniela Krejčí | 2014.08.20 | přečteno: 10293x
 

Portál pro ženy